אני שונאת את הדוסים האלו..

uty76

New member
צודקת...

חבל להכפיש בגלל אמריקאי משוגע אחד קטן אולי זה גם בגלל שאין לו חברים ולבד לו לשבת באוטובוס בלי שאף אחד ישים לב אליו יכול להיות שאם מישהו היה נותן לו חיבוק הוא היה מקבל את הצומי שלו ואת היית יכולה לישון בשקט...

ephi79

New member
הממ.. מעניין מה היה קורה אם בתצ

היתה נגשת אליו ומחבקת אותו.. אחותי הגדולה שגרה באמריקה באה פעם לביקור, היא נסתה להיכנס למונית שירות לירושלים, אבל ה
שישבו שם פשוט התעלמו ממנה ולא פינו לה מקום. אחותי דתיה אדוקה, אבל לא פראיירית.. אז היא פשוט הכריזה שאם הם לא מפנים מקום היא הולכת לשבת עליהם. תוך חצי שנייה הם נדחפו לקצה השני של המונית

אני במקומך הייתי שמחה

לא נרדמת בשקט מוחלט, גם אם זה באוטובוס. ועם קול מונוטוני של לימוד תוירה, בטוח שהייתי נרדמת וישנה שנת ישרים כל הדרך
בפעם הבאה קחי איתך אם פי

אנילה1

New member
כתבתי למי שמפריע לו לשמוע את

הרעש באוטובוס, או במטוס או בכל מקום. מי שאוהב את מה שבתש1 סיפרה אז הכל בסדר. אני זוכרת שבילדותי כשנסעתי באוטובוס תמיד הנהג היה פותח את החדשות ברדיו. לאף אחד זה לא הפריע. הייתי בטוחה שזה חלק מהאוטובוס. אני חושבת שהיום אין כלום באוטובוס. כי כולם משוחחים בנייד או צמודים לאמ פי.

זה מעצבן גם גברים איכס

לי קרה לא רק שהוא אמר שיעור הוא ביקש שגם אני ימסור שיעור לך שסביר לו שאני לא בקטע

קו 402

קטעים עם הקו הזה כמה פעמים ישבתי עם חברים מאחורה וכשהאוטובוס התמלא הדוסיות התחילו לצעוק שנעבור קדימה.. לפעמים זה היה מסוכן.

רוולי 21

New member
חחחחחחח ...

עלק לפעמים זה היה מסוכן ... חחחח :)) תודה לך ממש הצחקת אותי תודה חחחח ... קו 402 , מעצבן בצורה יוצאת מן הכלל .. אפרופו, פעם עלינו עליו אני וחברה ... לקחנו הלוך ושוב נוער באיזה 17 שקל, שאני בת 21 תכף 22 והיא בת איזה 19. אבל הנהג שאל " אתן נוער נכון" ? אז אמרנו בתמימות "כן ..." זאת בעיה שלו ... לא?

עוד לא סיימתי לקרוא

כי אני אוחז ב- "חושי נדרכו" ואני לא מצליח להמשיך, כפרה עלייך.

אני חושב שהכי טוב

פשוט להתכרבל בספלך, כי כשכלו כל הקיצין לא נותר לנו אלא להתכרבל בספסלנו.
(כי את חמודה)

בפעם הבאה סעי עם מוניות שירות

לא מכבר נתבקשתי לפנות את מקומי למושב האחורי בגין גבר שעלה בצומת קוקה קועלה. וכמובן שקמה המולה סביב המנעותי הנחרצת לפנות את מקומי. ולולי שככה הסערה הייתי מצטט מהלכות טומאת המשפחה, שעדיף לאישה המנפנפת בדגל אדום לישב עם גבר זר, והעיקר שלא על יד בעלה

אבזץ

New member
קו 402 הוא קו שהחרדים ארגנו

לעצמם ולכן אין לך שום זכות למחות. את יכולה לנסוע בקו הרגיל 400. ניתן רק להתפעם מכחו של מרד צרכנים המאורגן היטב, המיטיב עם חבריו. ההפרדה באבטובוסים זה הסיפור הקטן. ישנם לא מעט קווים חרדיים (של אגד) בהם משלמים הרבה פחות מקו רגיל העושה מסלול דומה. ככה זה כשהנציגים שלך בכנסת דואגים לציבור שולחיהם. לראות, להעריץ ולחקות.

למעלה