אני רק שאלה...

אני רק שאלה...

גברים נניח ש... יש מישהי שמגלה בכם עניין מיני ונניח ש.... היא מגלה שנורא כיף לדבר איתכם, ואתם הופכים חברים... ונניח ש... היא מתחילה לשתף אתכם בצפונות ליבה האם בזה הרגע הפכתם מזיון פוטנציאלי ל"חברה טובה" ??? נשים בהנחה שמדובר בנוסף ולא בבנזוג האם עצם היותו "חבר" מפסיקה את המשיכה המינית ?

שאלה מצויינת

שאין עליה תשובה ברורה אם הייתי שואף לזיון - הייתי מן הסתם יותר מיסתורי ופחות חברה ממין זכר אם אני רוצה איתך חברות שאולי תוביל ליחסים כל שהם - אבחר בדרך של הקשבה וחברות מעניינת תשובת הנשים כאן שבוע טוב שיהיה

אין שאלה

לפחות לא מבחינתי. עצם היותו חבר מגבירה את המשיכה מבחינתי.

ט י פ ט י

New member
תלוי במה בחרתי לשתף אותו

בגדול- הופכים חברים...מצטננת אצלי המשיכה. (לפרויד היתה יכולה להיות עבודה קשה איתי
)

ורד הבר1

New member
חשבתי על זה

התשובה שלי בשליפה הייתה - ברור שלא... (כלומר, ברור שצריך להיות חבר בנוסף לסקס) אבל.. לאחר שהתעמקתי קצת יותר... חייבת שיהיו רגשות, אוהבת להעמיק בעולמות הפנימיים אחד של השניה ולהפך אבל נראה לי שאם יתחיל לשפוך הכל כמו "חברה טובה" ולספר לי על התרגשויות אחרות של עם נשים אחרות אצלי זה ייקח את הקשר למקום אחר וכן יגיע על חשבון המשיכה ויש משהו בזה שקשר עם אהוב/מאהב צריך להשאיר טיפונת מיסתורין, לא להיות עד הסוף גלוי ושקיף....

יודעת

לא עברנו ליל צ'אט הזוי שבו לא תרמת לי ולא ציץ להניח ראשי העצוב עליו לנחמה? עברנו גם עברנו למה להחשד במטרידנות מינית? אני מתמחה גם בחברויות נטולות גוון מיני אני בחורה מוכשר ומגוונת שכזו

SDK10

New member
רגע רגע

ומה לגבי סקס עם חבר וחברה ?! או חבר וחבר

זה הרגע שבו

לדברים יש נטיה להסתבך ולהתבלבל יותר מכפי יכולתי לשאת האפשרות הזו שמורה ליחידי סגולה של ממש מבחינתי

SDK10

New member
../images/Emo13.gif

אז נשאיר לך את החברה הטובה ונסתדר עם השאר

למעלה