אני.. רק שאלה

עגלשון

New member
ויקיפדיה זה ממש מקור מהימן לחלוטין

אם הדוקטורים לא היו מבדילים לא היו מפרידים את זה לשתי קבוצות נפרדות. אולי צריך להיות בעל ידע רב כדי להבדיל, אבל ללא ספק ניתן להבדיל. באופן אישי אם תשים לי צפרדע וקרפדה זו ליד זו כנראה שלא אבדיל בינהם, אבל זה בהחלט אפשרי.

יש זנים מסוימים שבהם זה ברור

אם יש לזה שיניים יחסית גדולות, קרומי שחיה עד קצה האצבעות, העור לח וחלק לחלוטין, והבוגרים לא מתרחקים ממקורות מים - זה צפרדע. אם זה נטול שיניים (לפעמים יש ניצני שיניים בחניכיים אבל לא בוקעות דרך העור), קרומי השחיה זעירים עד בלתי קיימים, העור יבש וגבשושי ולעתים בעל בלוטות ארס והבוגרים נודדים למרחקים של עד 15 ק"מ ממקור המים בו הם התפתחו - אלו קרפדות (או קרפדים). אבל מתברר שיש לא מעט זנים שנמצאים "על הקו" - כדוגמת סוגים מסוימים של צפרדעי עצים - ולכן כיום ניטש ויכוח עד כמה החלוקה לשתי קבוצות נכונה. וחוץ מזה - אם קראת את "הרוח בערבי הנחל", אז מר קרפד הוא בהחלט דמות חיובית (יאללה, אתה בא עם האופנוע?)

המנער

New member
תחרות חפירות . איזה כיף...

עגלשון , עומדים לגזול ממך את הבכורה...

עגלשון

New member
לא מבין על מה הויכוח

שיביאו אותן אלי ואחליט כבר. אני אין לי אופנוע אני, אמא לא מרשה

עגלשון

New member
אני וירוס חשוך מרפה

אין נוגדנים נגדי. אתה סתם אומר את זה כפסיכולוגיה הפוכה.

המנער

New member
אני לא כזה נחמד...

פסיכולוגיה , אפילו היא הפוכה , היא עדיין בתחת שלי . אם אתה לא מאמין שאני התחלתי להנות מחפירות , אולי אני אפילו ארשה לך פעם אחת לחפור לי , אולי אז תשתכנע ..

Sweet honey B

New member
אני נהנית לחפור איפה שעושה לי טוב.

ואיפה שלא.. אין לי סבלנות אפילו לשניה.

המנער

New member
אם תתחילי לחפור אצלי...

יקפוץ עלייך יונג ויאכל לך את הראש...

Sweet honey B

New member
אז אתה בקטע של..

אמשיך לצפות בטלויזיה, כי אני לא רוצה לחשוב על זה.. ונקווה שגם היא אותו הדבר.

לא בדיוק

אולי אמשיך לחשוב או לפנטז על הרומן הדיסקרטי ועל זו שאיתי עכשיו וטלויזיה זה סתם בזבוז זמן...

alifoot11

New member
אני

חושב שאין אף אחד שאי אפשר לשלול שהוא לא עושה משהו זה הדיפולט שלי כולם יכולים וחלק גם עושים

Sweet honey B

New member
זה מאז ומעולם היה הדפולט שלי.

לכן, גם מהתחלה לקחתי את זה בחשבון ונתתי לו אישור (אפילו שלא ביקש)
ועם זאת, אני נוטה להאמין שהוא לא, כמו שהוא טוען. אבל בתוך תוכי מקווה שכן..

למעלה