אני רק שאלה.איך אפשר להגדיר אדם כזה??

bluebeard

New member
אני רק שאלה.איך אפשר להגדיר אדם כזה??

אוניברסיטת חיפה - נועה שינדלינגר, פעילת השמאל הקיצונית ותורמת קבועה ל'רשימת אלף', תעמוד על הצורך להשמיד את ישראל במסגרת שבוע האפרטהייד

איך יש להגדיר ישראלית שלדעתה יש להשמיד את ישראל.

כמה רעש וצלצולים אתם עושים מזה אני באמת לא מבין את היכולת המופלאה הזו לווסת רגשות נקם ורגישות לפי הנושא הנוח.

אז באה מישהי לא חשובה וכתבה משהו לא ראוי בפאקינג פייסבוק שלה? ואחוזת הקבר של גולדשטיין לא מפריעה לכם?

אני חייב ללמוד איך אתם עושים את זה?

bluebeard

New member
שובו.אתה רציני" .רעש או מהומה על לא

מאומה??? היא קוראת להשמדת ישראל.ברור לי שלך זה לא מציק,אבל לי זה חשוב.ישראל היא מדינתי היחידה ואין בילתה.אז לא אתקומם על"השמדת המדינה"?????

תפסיק לבלבל את המוח ולגלגל עיניים ואגב לידיעתך, ואני יודע שאתה ואחיך לדרך (חסרה פה תמונה של בנט) חושבים שהעולם מתחלק לשניים -אלו ששונאים אתכם ואלו שאוהבים אתכם, אבל אף אדם שפוי לא מאחל לעצמו להיות מושמד....

bluebeard

New member
א. תתחדש.מתי קיבלת מוח???

מה זה אחי לדרך?

אני חושב שיש כאלה ששונאים את הישראלים היהודים ויש כאלה השונאים עוד יותר את היהודים הישראלים.זה נובע בדרך כלל הקינאה.

"אף אדם שפוי לא מאחל לעצמו להיות מושמד" אבל הנועה הזו,כמו אחותה טלי פחימה,יכולה ללכת לעזה ,לשכם,לרמאללא או לעזאזל ולהתאסלם .ומשם לעשות קולולולו על השמדת ישראל.

ayb1

Well-known member
למה לשקר? היא אנרכיסטית לא פעילת שמאל

ואם בימין הפסיכי לא היו עושים רעש מכל מצורע וזב חוטם לא היינו בישראל כלל יודעים על קיומה של בחורה תמהונית זאת.

אגב מה זה בכלל "רשימת אלף" מהיכן הקרצתה את הדבר הזה.

לסיכום פסיכים בימין ופסיכים בשמאל שאיש לא שמע עליהם מעולם מקבלים תהודה רק בגלל כל מיני ימנם הזויים שכל הזמן מפמפמים את השטיות שלהם.

bluebeard

New member
חבל שלא פתחתאת הקישור.

'רשימת אלף', המתקיים בשרתים של אוניברסיטת חיפה, הוא הפורום שבו רדיקלים קיצוניים מביעים גם דיעות אנטי-ישראליים ואנטישמיים. שינדלינגר תרצה על הפעילות שלה במסגרת ארגון 'זוכרות', הפועל לקידום 'הנכבה', והחוויותיה בפגנות של הארגון 'אנרכיסטים נגד הגדר' נגד גדר ההפרדה וגניבת קרקעות

ayb1

Well-known member
ממש לא חבל!! מתעלם מאנרכיסטים בשוליים הסהרורי

הם טובים רק לימנים אהבלים שבעזרתם מנסים להצדיק את דיברי האיוולת שלהם.

למי שיש אפילו מעט שכל מתעלם מסהרורים קיצוניים משני הצדדים מומלץ גם לך להיתעלם .

ayb1

Well-known member
כעת שמעתי בערוץ10 שהיא גרה בטורונטו ולא בארץ

ובן שהמשפחה שלה מסתייגת מכל דבריה.

LAYLA S

New member
לשם מה אתה צריך להגדיר "אדם כזה"?

אין לך חיים משל עצמך?

ללילס ושובו אחמאנידי גיאד אומר חצי אמת או

"מדינת ישראל היא ביזיון לכבוד האדם"
"ולכן צריך למחוק אותה מהמפה "
איזה חצי הוא נכון?

RonspotNL

New member
הרעש הזה באמת לא מובן לי

אני פעיל בפייסבוק וראיתי את האמת דברים הרבה יותר נוראיים שאנשים כתבו או כותבים או פוסטים למינהם או דפים שונים ( ואני קראתי ועדיין קורא בכל פעם שיש צורך אנשים לסדר כשכתבו או כותבים הודעות לא נאותות בפוסטים שלי גם כן )קצת פרופורציה לא תזיק לאף אחד

למעלה