אני רוצה רגע להתעסק בנושא של עמיר, אשמח שתקרא

אדםbar

New member
אני רוצה רגע להתעסק בנושא של עמיר, אשמח שתקרא

שתקראו. קראתי הרבה דעות בנושא הריב של פרידה ועמיר. הרבה נשים וגברים קפצו וטענו שלחכות לאישה שיכורה ופאב ולנצל אותה זה אונס. חשבתי על זה שנית.. אני אישה ואני רוצה לומר- זה לא אונס. איזו מישהי שהגיבה בעניין גרמה לי לחשוב פעם שניה.. גבר מחפש סקס ומעדיף זאת בדרך הקלה. נכון, זה מגעיל לחכות לאישה הרבה שיכורה בפאב. זה מגעיל מאוד. אבל אונס? זה לא אונס. אני הגעתי להרבה פאבים בחיי, השתכרתי ואיבדתי את נשמתי. אבל עדיין ידעתי אילו גברים פונים אלי, ובחיים לא "זרמתי", כמו שאומרים, עם שוב גבר.. אבל בכל זאת "הייתי שיכורה", הוא יכל לאנוס אותי, לא? לא הוא ראה שאני לא זורמת ועבר לאישה הבאה... אישה יודעת טוב מאוד מתי היא משתכרת לשם הזרימה או לשם ההנאה עם החבר'ה שלה שום אישה, כמה שיכורה שתהיה לא תזרום אם היא לא רוצה (אלה אם כן נדבר על מישהי שיכורה שלא יכולה ליכולה להוציא מילה מהפה וגבר מתנפל עליה, זהו בהחלט אונס, אבל אני לא מדברת על דברים כאלה) בקיצור, אני חושבת שעמיר עשה טעות שדיבר על זה בכזה זילזול ובוטות אבל אני לא חושבת שמגיע לו הלינץ' שעשו עליו כרגע, אחרי הסיפור עם ג'קי, אני בהחלט מעדיפה אותו.

עידמןן

New member
קראתי!

עמיר יעומד להדחה הרבה פעמים כי הוא רוצה לסדר את הבית ויש כאלו שלא אוהבים את זה לכן הוא יעמוד להדחה כעת וכל שבוע

נוי710

New member
אני בעד עמיר לגמרי וגם בעד דנה

בנתים הם הדירים היחידים שאני רואה מהמחנה השני שיכולים לריב באופן גלוי אם פרידה הבמה וחבורתה למרות שאני מאד מעריכה את ליאם היא לדעתי לא תעשה כלום בנידון ולכן היא זאת שתודח בהדחה הכפולה אחרי שזה יקרא אני עוברת באופן אוטמטי לתמוך בעמיר ובדנה שתיהן ערכיים בעיני וכל מי שיעז לצאת מול הבהמה פרידה באופן גלוי יקבל אצלי נקודות זכות

*פיהוק* עידמון אתה ילד אה

תגיד,לא כולם בהדחה הזאת? אז כן גם עמיר אתה נראה לי היחידי ואולי עוד אחד שחושבים שעמיר לא יגיע לגמר.. אני רוצה לשאול,מי מרכל הכי פחות מהבנים? האמת הם ילדים ליד עמיר, פרידה לנשום כבר אין לה כוח,לפני שזה נגמר באמבולנס עדיף לה שתגיד שלום ויאללה לבן יהודה שמה תצעק תותי כל היום וכל הלילה תותיייייייייייי תותיייייייייייי ? איך היא אוהבת הבנו,שמענו,לא מעניין מפחיד מדיי על שירן .. למה רינת לא עוזרת לה? ג'קי מקרה עצוב..אז לא אדבר,כי בספרד היה קסם,היה היו היתה בחורה בשם נופר...אוי את בסדר אבל יאללה..? יאללה קיסריה יואב בסדר אתה,ויחד עם רינת יש לכם בכיף עוד 21 יום לפחות,מגיע לכם אתם יחסית נורמלים

למעלה