אני רוצה לשתף

אני רוצה לשתף../images/Emo140.gif

הופעתי בפורום הזה בעבר לזמן קצר, אחרי שקראתי בו זמן רב, ואז נעלמתי כלעומת שבאתי (ספציפית עבורי האינטנסיביות של הדיווח היתה קצת מלחיצה ועל כן השפיעה בדיוק הפוך מן הרצוי.). אבל בכל זאת, אני מאוד רוצה לחלוק אתכם משהו, שעבורי הוא נורא נורא גדול. בחודשים האחרונים עמלתי לסגל לעצמי אורח חיים בריא יותר: פעילות גופנית, תזונה נכונה, כל אותם דברים. השימוש בלשון עבר הוא כמובן מטעה: אני עדיין משקיעה, ובמרץ רב. מעבר לתחושה הפיזית המאוד טובה שמתלווה לתהליך קרה לי עם הזמן משהו שמעולם לא קרה לי לפני כן: אני אוהבת את הגוף שלי. אני אוהבת להסתכל על עצמי בראי. כן, אני לא דוגמנית, אבל אני לא רוצה גוף כזה -אני אוהבת את הגוף שלי. לכאורה, כ"כ טריוויאלי. אבל ממש ממש לא באמת: משקל המינימום שלי הגיע בתקופתו ל- 50.5 קילו. אני מוסיפה את החצי מהסיבה הפשוטה שגם אז לא הרגשתי רזה (גובהי 1.60). בימים הטובים הרגשתי "כמעט אולי בערך רזה". היום אני מבינה שכנראה לא משנה כמה מעט הייתי שוקלת, לא הייתי מרגישה רזה, אבל עכשיו, במצבו הנוכחי של גופי, (וכשאני מגלה מיני גושי שריר שלא ידעתי שבאמת קיימים אצלי), היום אני מרגישה טוב עם עצמי. וזו הרגשה פשוט מעולה. עבור מישהי שגדלה כעגלגלה, שתמיד היתה המעוגלת בכיתה, שתמיד הסתכלה במראה וראתה בחורה שמנה, זו תחושה נהדרת. זה לא קרה בן יום, אבל זה ממש לא משנה לי - כי זה קרה. והכי נהדר - אין דבר יותר ממריץ מזה להמשיך ולהשתפר - כי את התחושה הזו אני לא רוצה להפסיד. אז זהו, זה מה שרציתי לשפוך.
 
רק משהו קטן

בקשר ל"אינטנסיביות של הדיווח" - אם זה לא מתאים לך את לא חייבת, ובכל זאת זה לא סותר השתתפות פעילה בפורום (גם אם לא אינטנסיבית במיוחד). אף אחד לא עוקב אחרי אף אחד ובודק אם יווחו ומה דיווחו, ואם ביצעו מטרות או לא... זה כלי עזר, למי שזה נוח לו. לי למשל זה מאוד מציק, ואני מרגישה מיותר לכתוב כל יום מחדש - "מטרות, לאכול שפוי וללכת לאימון בערב". אז אני לא עושה את זה. אני גפ מרגישה צורך לכתוב בסוף היום "אכלתי שפוי והלכתי לאימון" כדי לקבל טפיחה, אז אני לא עושה את זה. במילים אחרות - את יכולה למצוא את הצורה שנוח לך להשתתף ושעוזרת לך, את השרשורים שרלוונטיים אלייך ומעניינים אותך, ואולי תמצאי שהפורום כן עוזר לך בצורה זו או אחרת. (ואני שמחה על הגילוי של הספורט והגוף, מצטערת שאין לי כח לפרט יותר אני פשוט במצב רוח די גרוע כרגע. )
 
כל הכבוד, כה לחי, חזק ואמץ../images/Emo45.gif

ב-ד-י-ו-ק לזה אני מתכוונת! להגיע להרגשה עילאית כזו זה הרבה יותר טוב מלהגיע לאיזשהו מספר מסכן שמשתנה כל שני וחמישי. המשיכי כך ומקווה לראות אותך בפורום יותר!
 
למעלה