אני רוצה לרכוש OFFICE XP

yalomi

New member
אני רוצה לרכוש OFFICE XP

האם תוכנות הפאלם מסתנכרות ללא בעיות עם תוכנה זו,במחשב מותקנת OFFICE 2000 ו WIN ME בתודה למשיבים

יהלום, יש לשים לב שאין קשר ישיר

בין תוכנת אופיס לפאלם. בכדי ליצור קשר זה יש להשתמש בתוכנת צד שלישי כגון: Documents to go , שיודעת לסנכרן קבצי וורד ואקסל. באשר לפאואר פוינט ישנה עוד תוכנת צד שלישי שאיני זוכרת אותה כרגע. לגבי אופיס XP איני יכולה להתחייב אולם הסנכרון עם אופיס 2000 עובד מצויין.

אין סיבה שלא - להפך !

הרי זו גירסה חדשה יותר, ואני בטוח שביל גייטס (אני יודע שהחליפו אותו כבר אבל אני לא זוכר את השם של המחליף..) יודע על בעיית התאימות לתוכנות הצד השלישי, למרות שאין לו הרבה אינטרסים לפתח את הקישוריות בין התוכנות אני בטוח שזה מה שעשות שם... אבל שוב, אני לא מתחייב שיעבוד, כתוב כאן מה קורה - יעזור להרבה מתלבטים כמוך בעתיד...
עומר המאירי

qwertyx

New member
אני עם office xp מזה זמן

איו שום בעיה בסנכרון לפאלם. תוכנות צד שלישי כמו quickoffice צריכות להתאים עצמן ל office xp כרגע לפי האתר הן תומכות עד office 2000, אבל אני משוכנע שגרסה הבאה תתמוך גם ב xp. לסיכום, לא הבנתי אם שאלת על סנכרון כללי של פאלם במערכת שמכילה office xp שאז אין כל קשר לאופיס, וזה עובד נהדר או ששאלת לגבי סנכרון תוכנות צד שלישי שתומכות במסמכי אופיס כמוquickoffice במערכת הכוללת office xp ואז זה תלוי בתוכנה בלבד

למעלה