אני רוצה לפנק את עצמי בספר לחג

פ א ב

New member
אני רוצה לפנק את עצמי בספר לחג

אבל כזה שבדרך כלל עולה ביוקר אז אין לי לב לקנות אותו. חיפשתי ומצאתי שספר שראיתי בסטימצקי ב 178 ש"ח עולה עכשיו באינטרנט 125 ש"ח בלבד. הספר הוא סגנון חיים של ליאת תימור. איזה עוד אתרים יש חוץ מדיבוק ו ibooks? אם כבר אז שאשקיע הכי נכון. אני מצרפת לינק לספר שנותן כל מיני רעיונות לבית ובכלל.

T r i l i a n

New member
אם תעשי חיפוש בזאפ זה יעלה לך

את כל החנויות ברשת שיש להן את הספר.

פ א ב

New member
קבלו עדכון מאוד משמח

עשיתי חיפוש, מצאתי כמה חנויות שלא לקחתי בחשבון ובסוף גיליתי שהספר נמצא במכירה "פומבית" ב WALLA במחיר של 50 ש"ח במקום 180!!! מיותר לציין שקניתי?

פאב יקרה אם ספר זה פינוק עבורך

אז תרשי לי לפנק אותך ותשלחי לי במסר את הכתובת שלך אשלח לך בדואר ספר יפה לחג ממני אליך

פ א ב

New member
פנינה, מסר בדרך אליך../images/Emo13.gif ונועה

זה ספר על הכנת דברים בבית ולבית מבחינת דקורציה. באופן כללי וגם לחגים. בין היתר הצעות לקישוט שולחנות חג, אלמנטים של תאורה וקצת פרחים. הוא נורא עושה חשק להכין לבד או במקרה הגרוע להסתכל על תמונות יפות

ואני שואלת שוב- אז קנית גם לי?

הרי גלוי וידוע שאני סובלת מחסך עצום בספרים, בעיקר עכשיו.

פ א ב

New member
יקירתי, לך אני אקנה:

1. פלסטיקים עם כרטיסיות ריקות כדי שתתחילי לסווג את אלו שכבר יש לך.
2. סימניות מהודרות.
3. חוצצים להפריד בין כל תחום וסיווג.
4. עוד ארונות למלא בהם את הספרים שיש לך כבר.
אם עדין תרצי, אני אזמין גם לך את הספר

המון תודה ../images/Emo24.gif

1. כרטיסיות זה פאסה, אנחנו ישר עוברים לבר-קוד וקורא אופטי, שמחוברים למערכת מעודכת און ליין. חשבנו גם על התקנת גלאים ברחבי הבית, שנדע איפה הספר מונח. 2. לא אוהבת סימניות, אני זוכרת לבד באיזה עמוד הייתי. 3. חוצצים זה מעולה. למרות שגיא בילגן לי את ההגדרות אתמול. 4. ארון
5. ותזמיני לי גם, זה יחסוך לי ללכת לדואר לאסוף (או שתשלחי ישר לדפי
)

פ א ב

New member
את יודעת שבסוף

הם ביטלו לי את המישלוחה ב 9.90 כי יש להם מבצע, התקשרו ותאמו איתי שליח שיבוא ביום ראשון למסור לי אישית?????

למעלה