אני רוצה לספר לכם בעניין אתר

מצב
הנושא נעול.

אני ראיתי שאתר דן תורמת יפה ויש בו קו קו כל מידע איפול יש מפות ולעמות זות חברת אגד לא עושה כלום חבל צריך מידע על זה פעם היה שיתוף פעולה במפות וכיום זה בנפרד חבל מאוד אני הייתי רוצהשתהיה שיותף פעולה בין כל חברות אטובוסים במפת גוש דן

אופס ,שכחתי להוסיף

אני ראיתי שאתר דן תורמת יפה ויש בו קו קו כל מידע איפול יש מפות ולעמות זות חברת אגד לא עושה כלום חבל צריך מידע על זה פעם היה שיתוף פעולה במפות וכיום זה בנפרד חבל מאוד אני הייתי רוצהשתהיה שיותף פעולה בין כל חברות אטובוסים במפת גוש דן
אופס ,שכחתי להוסיף
בתחנות אטובוסים חברת אגד משפרת מידה שבורשום תפריט לעומת קווי דן שיש לו רק מפה של קו

מפות בתחנות האוטובוס

אופס ,שכחתי להוסיף
בתחנות אטובוסים חברת אגד משפרת מידה שבורשום תפריט לעומת קווי דן שיש לו רק מפה של קו
מפות בתחנות האוטובוס
הרשה לי לחלוק על דעותיך - בתור מבקר מזדמן לגוש דן, שמשתמש כמעט אך ורק בתחבורה הציבורית אבל לא מכיר טוב את שמות המקומות ומסלולי הקווים, אני מוצא באופן עקבי את המפות של דן ככלי שימושי ויעיל ביותר, כמעט בכל אשר אני פונה שם, בעוד הטבלאות המגוחכות של אגד לא נותנות אפילו מידע שטחי, ובטח שלא נוח לשימוש, לנוסע הפוטנציאלי. זכרו שהמטרה בגדול של התחבורה הציבורית כיום היא להוציא את האנשים מהמכוניות, לא להוציא אותם מהבית - הם חייבים להרגיש שבתחבורה הציבורית נוח, נעים ופשוט להשתמש לפחות כמו ברכב הפרטי. (דרך אגב, סחתיין על הקישור לאתר על המילטון, בנדה -אמנם לא הספקתי לקרוא את העמוד הזה עדיין, אבל הוא נראה רציני ומעניין - אורן, מומלץ לרשימת הקישורים של הפורום)

אבל באתר של דן

אבל באתר של דן
אי אפשר לראות את הפרסומת של דן כבר הרבה זמן. חבל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה