אני רוצה לנצל שעת לילה מאוחרת זו

greenfairy1

New member
אני רוצה לנצל שעת לילה מאוחרת זו

כשכמעט כל חברי הפורום חולמים להם בנעימים על איזה קקטוסון מזהב, ולפרגן למשרד באומן-בר-ריבנאי,על הפרסומת המצויונת של מיוקל של תלמה
.במיוחד עכשיו לאחר שהמשרד ספג ביקורת כה קשה מצד חברי הפורום על הפרסומת עם שימי,חשוב לחזק את ידם ולומר-כל הכבוד! הם פשוט השאירו לפרסומת של מיונס של אוסם הרבה אבק ללעוס. בניגוד לפרסומת של אוסם (אגב,מישהו יכול להזכיר לי מי הגה אותה?) שדגלה בלמסור לנו עוד ועוד ועוד עובדות "מרתקות" על החיים כהכנה לפאנץ' ליין המפוצץ שיש מיונז עם 5 (או 6) אחוזי שומן,הפרסומת למיוקל של תלמה שקטה ו ג א ו נ י ת! בלי מלל מיותר,בלי ג'ינגלים מעצבנים, ובלי שום נימוק מילולי ל-למה כדי? פשוט "אימג' מתוסרט".וזה מעביר בדיוק את מה שזה אמור להעביר-המיונז הזה קל. אהבתי במיוחד את הסירטון עם המאוורר.גדול!!! אחרי שאני רואה סירטון כזה, אני ממש לא מתפלאת למצוא את באומן-בר-ריבנאי במקום הראשון של דרוג המשרדים באייס. כמו שחברי אוהבים כל כך לומר - שאפו!

Zברע

New member
כן

אחלה פרסומת. אם כי הסלוגן "פשוט טעים" מאוד לא מוצא חן בעיניי. אבל זה לא קשור למיוקל. זה סגיר קבוע של תלמה. משהו בו נשמע כללי מידי. לא אישי מספיק. וכמובן - מעגל ראשון.

למעלה