אני רוצה למות

אני רוצה למות

להגמר לצאת מהעולם הזה נמאס לי החיים שלי מקוללים אני לא יכולה יותר כל יום אותו דבר אותו דבר אני רוצה למות לצאת מפה

איזה אנשים ברגע שאני

צריכה איזה מילה טובה עידוד אתם נוטדים אותי כמו כל האנשים האחריםלא צריכה אותכם אני הולכת למות לא מעניין טאותי אני רוצה שכולם יראו שאני ככה מתהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

א ב ד ו ן

New member
יערה המקורית ../images/Emo26.gif

יערה חמודה שלי.. אל תקחי את זה אישית - אין פה כל הזמן אנשים ולא על כל ההודעות אנשים יכולים להגיב.. אני מצטערת שלא הגבתי לך - לא ראיתי את ההודעה שלך.. אין לי הרבה מה להגיד לך - חוץ מזה שאני בטוחה שהכל יהיה בסדר.. תחכי בסבלנות - לא על כל דבר שקורה לך תגידי שאת רוצה למות - תהיי אופטימית.. תחשבי חיובי - תגידי לעצמך כמה את רוצה להיות מאושרת - אני בטוחה שהמצב יהיה טוב את רק צריכה לחכות בסבלנות.. אם אתה יודע מי אתה ומה אתה רוצה ואם יש לך אמון בעצמך וכח רצון להגשים את שאיפותיך ונכונות רבה תוכל להפוך את חייך לשלך אם אך תבקש שלך, שי

אבל הכול

הולך לי חרא אין לי חברים בכלל ועם כל מי שאני רוצה להתחבר בהתחלה מתחברים ואז מישהו אומר לו שמעה טובה עליי וזהו אין לי חיי לחברה אין לי חבריםם אין לי חיים אני רוצה למות אני שונאת תחיים בהתחלה עוד האמנתי שיש בטח איזה משהו טוב אבסל אין אני רוצה שהחיים האךלה יגמרו כל פעם מחדש כל פעם שאני נוסעת באוטו אני רוצה שתיהיה ץאונת דרכים ואז יספרו לכיתה שלי ואז הם יבינו הם יבינו אותי והם יבינו שגם אני בן אדם והם יבנו שאי אפשר כבר להתנצל ולא כלום והם יחושו את מה שאני מרגישה וזהווווווווו אני לא יכולה יותר אני לבד בעולם

א ב ד ו ן

New member
../images/Emo4.gif

אני מבינה אותך נורא חמודה - אבל אל תתיסרי - לא הכל הולך כמו שרוצים בחיים.. את לא רוצה למות בגלל שאין לך חברים - אני בטוחה שיש כמה אנשים אפילו מישהו אחד בחיים שלך שאת אוהבת והוא אוהב אותך.. אני בטוחה שיש לך לפחות אחד כזה בחיים - אני טועה? את לא צריכה להוכיח לאף אחד כמה את בן אדם טוב ומזה יעזור לך שאם תעשי תאונה ואז בכיתה ידברו עליך? זה מה שאת רוצה? זה מה שיעשה לך טוב על הלב? אני חושבת שלא... אני יודעת שאת יכולה להיות מאושרת מבפנים - אם את רק רוצה - אני בטוחה! חבל שאת ככה חושבת ומשלה את עצמך - את לא לבד! קודם על אנחנו איתך ואני בטוחה שיש עוד מלא אנשים שאוהבים אותך גם.. את פשוט לא רואה את זה..

שטיה

New member
תקשיבי חמודה שלי

מי שמאמין לשמועות שאומרים עליך הוא לא חבר אמיתי! כי חבר אמיתי יבוא וישאל אותך אם זה נכון! ואז זה משהו שהוא יודע שלא עשי אז הוא ידע לא להאמין לדברים כאלה שמספרים לו!! את לא לבד- אני איתך, אנחנו איתך!!! וגם אני חשבתי אותו הדבר לפני מס' חודשים..לגבי התאונת דרכים...רק שהבנתי שזה לא יעזור לי בכלום...כי גם אם הם יבינו...זה יהיה מאוחר מדי כדי לנשות משהו...ואז זה לא יפתור כלום!

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
יערה יקרה..

שומעים כמה נמאס לך להתמודד עם הקושי שלא עוזב אותך, להתמודד עם הבדידות שמקיפה, להתמודד עם החיים... מיואשת מזה שכל יום שעובר את לא רואה שמשהו השתנה ולא מאמינה שמשהו יכול להשתנות... כל כך מיואשת ונמאס, עד שהפתרון לסיים את הקשיים הוא לא למות... יקרה, מבינים שבייאוש שמקיף אותך, את לא מוצאת פתרון אחר חוץ מלמות... יכול להיות שלמות זה פתרון אפשרי, אבל לפני זה, אנחנו מאמינים שאפשר וכדאי לנסות דרכים אחרות... אנחנו פה, איתך. בואי נחשוב ביחד על דרכים אחרות. על דרכים להתמודד עם הקושי והכאב. כי לפעמים, כשיש עוד מישהו איתך שמקשיב וחושב, הדרך נראית יותר קלה ופחות מפחידה. כי יש מי שצועד ביחד איתך בקושי, בהתמודדות. שתפי אותנו עוד בקושי, בכאב, בבדידות. במה שיושב בלב ורוצה לצאת... ואולי, אולי דרך השיתוף הכאב ייצא קצת ויפנה מקום לדברים אחרים...

למעלה