אני רוצה ללמוד מתמטיקה ואין לי כסף

אני רוצה ללמוד מתמטיקה ואין לי כסף

היי, אני בן 33 ומעוניין ללמוד מתמטיקה לתואר ראשון באוניברסיטת תל-אביב. העניין הוא שאני שקוע עמוק מתחת לקו העוני ואין באפשרותי לממן את לימודיי. מה עושים בארץ במקרה כזה?

מעניין מה אתה עושה בפורום הזה.... ../images/Emo191.gif

סטודנט אתה בטוח שלא.....גם לא תהיה לעולם....אז חבל שנקומן כמוך מבזבז כאן את זמנם של אנשים נורמליים...

אתה פסיכי חולה בראש

שמבזבז את זמנם של האנשים בשאלות מיותרות ובנוסף מסית נגד חיילי צה"ל ומדינת ישראל.

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifאני מבקשת לחדול.

יש לך בעיה עם הדעות הפוליטיות שלו? סבבה. אל תרדוף אחריו לפורום ותטיח בו את דעתך. אתה יכול לעשות זאת במסרים, בשרשורים פוליטיים רלוונטים (בפורום רלוונטי) ובכל דרך אחרת שהיא לא כך. אם לא רוצים לענות לו, שלא יענו, אם רוצים לענות לו, שיענו. כל השאר מקומו לא פה.

אז אני מבין שנוח לך עם מה שרשם

טוב לדעת איזה מנהלים תפוז בוחר לפורומים שלו

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifאין לי מושג מה הוא רשם

וזה לא מעניין אותי. גם אם זה יזעזע אותי באופן אישי. יש חוקים בתפוז ובפורום שלי הוא לא עבר עליהם ואתה בדרך.

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifמפריע לי, ובגלל זה ביקשתי להפסיק.

זה היה מופנה אליך מאחר והוא שאל שאלה ואתה זה שבאת לפורום והתחלת את כל ה"דיון" הזה.

לפני שאתה מגיב תלמד קודם

מי נמצא מולך. בגלל זה נתתי צילום מסך של משהו שהוא רשם. הניהול שלך מביש!

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifקודם כל, אני נקבה.

שנית איך בדיוק רלוונטי התצלום מסך שלך מפורום אקטואליה לפה? מה שהוא עושה שם וכותב שם צריך לעניין את מנהלי הפורום ההוא. מה שהוא, ואתה, כותבים פה, מעניין אותי. אילולא רדפת אחריו לפה, כל עניין החלפת העלבונות לא היה קורה. ואלא אם, יש לך משהו להגיד שקשור לאוניברסיטת תל אביב, אין לך מה לחפש פה.

socksinabox

New member
חחחח מזל שהוא כתב

אחרת כנראה לא הייתי טורחת לבדוק מי הבנאדם ואולי הייתי עוזרת לו.

James Deane

New member
למרות שנראה לי שהיוזר שלך מפוברק, או שאתה סתם

נאצי.. למקרה שלא, יש מלגות וכאלה.. תיצור קשר עם האוניברסיטה, אתה יכול לברר שם.. אבל אם אתה עמוק מתחת לקו העוני, איך תממן את המחייה שלך בתל אביב..?!

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifזה לא רלוונטי מה הוא כותב במקומות

אחרים.. הוא שאל שאלה ואם מישהו יכול לענות לו שיענה לו.

James Deane

New member
עזרתי לו כי נראה לי שהיוזר שלו מפוברק או

מישהו פרץ לו לחשבון, כי לא נראה לי הגיוני שבן אדם עם כאלה דעות קיצוניות יביע אותם ככה בפורום, ועוד יכתוב את שמו המלא וישים תמונה שלו.. מה גם שכל ההודעות שלו נכתבו בזמן קצר.. אז למקרה שמישהו פשוט פרץ לו ליוזר, או שהוא סתם דפוק/מטורף וחושב שזה מצחיק, החלטתי שאני אענה לו על השאלה.. וגם אפשר לחשוב מה אמרתי לו תתקשר לאוניברסיטה.. וואו, איזה עזרה מטורפת.. אם הדעות שלו לא מוצאות חן בעיניך אז אל תענה לו אתה..

למעלה