אני רוצה ליתלונן על קופה ונהג מי "אגד"

מצב
הנושא נעול.

stratomaximus

New member
אה, והקטע עם כרטיס האשראי, נו באמת!

יש לי הרגשה שמדובר בסיפור מפוברק, טרולינג
ולמה זה?

1. לא צריך להגיע עד קסטינה בשביל להבין שמשהו לא בסדר כבר 10 דקות אחרי תחילת הנסיעה. כל אחד בארץ יודע איפה חולון נמצאת בערך יחסית לתל אביב.

2. החשד של האדון לא התעורר כשגבו ממנו 60 שקל או יותר על נסיעה בין תל אביב לחולון?

3. העברית "הקלוקלת" של האדון נשמעת כמו סאטירה, ולא כמו שעולים חדשים מדברים או כותבים (חלק מהמילים כתובות בצורה נכונה להפליא, מול מילים פשוטות יותר שלא, מה גם שברמה כזו של עברית, קצת קשה לקרוא ולכתוב בפורומים, או בכלל להקליד משהו)

4. לא שזה משנה, אבל רדוסלב זה שם פולני, לא רוסי, והיחידים עם השם הזה בארץ הם שחקני כדורגל זרים מפולין...
נשמע כאילו זה סיפור שנכתב ע"י המשתמש שחופר כל הזמן על למה אי אפשר לשלם בכרטיס אשראי בכל האוטובוסים, yosef-משהו...

felixr

New member

נשמע כאילו זה סיפור שנכתב ע"י המשתמש שחופר כל הזמן על למה אי אפשר לשלם בכרטיס אשראי בכל האוטובוסים, yosef-משהו...

אגב, אנקדוטה מעניינת - עברתי שוב על ההודעה שלו, ובשום מקום הוא לא רמז שהוא רוסי.
זאת הייתה מסקנה של חברי הפורום: כותב עם שגיאות -> רוסי

olli3

New member
מנהל
גם אני חשבתי האם יש שם כזה ברוסית בכלל

אגב, אנקדוטה מעניינת - עברתי שוב על ההודעה שלו, ובשום מקום הוא לא רמז שהוא רוסי.
זאת הייתה מסקנה של חברי הפורום: כותב עם שגיאות -> רוסי
גם אני חשבתי האם יש שם כזה ברוסית בכלל
כי מעולם אל נתקלתי בכזה. אבל הגבנו לעדירמר שטען שחובה על אגד להעסיק דובר רוסית מה שממש לא חובה.

Royal Tiger

New member
הרגשתך מוצדקת, לא היה ולא נברא!

יש לי הרגשה שמדובר בסיפור מפוברק, טרולינג
ולמה זה?

1. לא צריך להגיע עד קסטינה בשביל להבין שמשהו לא בסדר כבר 10 דקות אחרי תחילת הנסיעה. כל אחד בארץ יודע איפה חולון נמצאת בערך יחסית לתל אביב.

2. החשד של האדון לא התעורר כשגבו ממנו 60 שקל או יותר על נסיעה בין תל אביב לחולון?

3. העברית "הקלוקלת" של האדון נשמעת כמו סאטירה, ולא כמו שעולים חדשים מדברים או כותבים (חלק מהמילים כתובות בצורה נכונה להפליא, מול מילים פשוטות יותר שלא, מה גם שברמה כזו של עברית, קצת קשה לקרוא ולכתוב בפורומים, או בכלל להקליד משהו)

4. לא שזה משנה, אבל רדוסלב זה שם פולני, לא רוסי, והיחידים עם השם הזה בארץ הם שחקני כדורגל זרים מפולין...
לאחר בדיקה עם נהג האוטובוס שנסע לאילת, טרול מארץ הטרולים, לא היה ולא נברא, העיקר להשמיץ, בריון מקלדת עילג מכה על מקשי המקלדת וישנם כאלה שלוקחים את קשקושיו כתורה מהר סיני.

עדירמר

New member
תלונה על "החברה שאיכפת לה"

לאחר בדיקה עם נהג האוטובוס שנסע לאילת, טרול מארץ הטרולים, לא היה ולא נברא, העיקר להשמיץ, בריון מקלדת עילג מכה על מקשי המקלדת וישנם כאלה שלוקחים את קשקושיו כתורה מהר סיני.
1) האדם לא דובר עברית כל כך טוב.
2) הוא ביקש להגיע למסוף תמנע בחולון, מסוף תפעולי של חברת דן.
3) מודיעין מסודר הרי אין במדינת ישמעאל, לכן בצר לו ניסה להתמצא ולקבל מידע איך מגיעים למסעף תמנע.
4) אצל מי שלא דובר עברית מילים מסוימות נשמעות אותו דבר למרות שמדובר במובנים שונים למילים שונות.
5) חוסר הסבלנות והזירוז העצבני של מי שזירזה אותו לעלות לאוטובוס שיוביל אותו למקום שהוא אינו מחוז חפצו רק מגביר את ההרגשה של הזלזול ובמקום לעזור עוד מטעים אותו.
6) נהג האוטובוס שלא רק שלא הסביר שמדובר פה בקו לא נכון אלא עוד אמר לו בזלזול: יגידו לך מתי לרדת, מה אתה דואג?

כל אלו מעוררים חשד שהרי נעשתה פה שורת טעויות מצד "החברה שאכפת לה"

droriko

New member
פיטרו אותך מאגד או משהו?

1) האדם לא דובר עברית כל כך טוב.
2) הוא ביקש להגיע למסוף תמנע בחולון, מסוף תפעולי של חברת דן.
3) מודיעין מסודר הרי אין במדינת ישמעאל, לכן בצר לו ניסה להתמצא ולקבל מידע איך מגיעים למסעף תמנע.
4) אצל מי שלא דובר עברית מילים מסוימות נשמעות אותו דבר למרות שמדובר במובנים שונים למילים שונות.
5) חוסר הסבלנות והזירוז העצבני של מי שזירזה אותו לעלות לאוטובוס שיוביל אותו למקום שהוא אינו מחוז חפצו רק מגביר את ההרגשה של הזלזול ובמקום לעזור עוד מטעים אותו.
6) נהג האוטובוס שלא רק שלא הסביר שמדובר פה בקו לא נכון אלא עוד אמר לו בזלזול: יגידו לך מתי לרדת, מה אתה דואג?

כל אלו מעוררים חשד שהרי נעשתה פה שורת טעויות מצד "החברה שאכפת לה"
פיטרו אותך מאגד או משהו?
מה זאת האובססיה הזאת? כתבת את ההודעה פעם אחת,בשביל מה לחזור עליה 3 פעמים?

Royal Tiger

New member
סבא שלו עבד באגד

פיטרו אותך מאגד או משהו?
מה זאת האובססיה הזאת? כתבת את ההודעה פעם אחת,בשביל מה לחזור עליה 3 פעמים?
סבא שלו עבד באגד
יש לו תסכול מסויים, קטונתי להבינו.
לא רק הוא נפל בפח שטמן הטרול, ישנם עוד טובים וראויים שנפלו.

סימוכין נוספים לכך שמדובר בבדיחה

אני רוצה ליתלונן על קופה ונהג מי "אגד"
היום הייתי צריך להגיעה למיפעל ב חולון ובדקתי איפה תחנה הכי קרובה
מצאתי שזה מעסוף תימנע
אז נסעתי בתחנה מרכזית החדשה ב בתל אביב והלכתי במודיעין של "אגד"
שם אמרה לי ללכת ב "דן" בקומה 7 לישאול
הלכתי בקומה 7 ולא מצאתי שם "דן" ביכלל
שאלתי שם נהג מי קו 841 אני חושב והוא דפקא היה מאד נחמד
הוא אמר לי רשימה של קווים והיסביר לי בידיוק איפה קווים יוצאים מקומה 6
אני גם שאלתי אותו אם זה בכרטיס אשראי משלם והוא שאל אם יש לי רב קו
אמרתי שיש והוא אמר לי ללכת בקופה בקומה 6 עם כרטיס אשראי שלי ורב קו שלי ולבקש שם כרטיסיה
הלכתי בקומה 6 בקופה של "אגד" שמה הייתה אישה צעירה היא הייתה עצבנית ולא הבינה אותי ביכלל
אני רציתי לישאול אותה אם אפשר כרטיס אחד והיא צעקה עלי שהיא לא מבינה אז עזבתי ואמרתי לה שאני צריך בכרטיס אשראי משלם כדי להגיע למסעוף תימנע. היא נתנה לי כרטיס אחד מי נייר ואמרה לי הינה פה מימול בדיוק עכשיו אוטובוס יוצא
אני מסתכל ורואה ש זה לא קו שנהג אמר לי, אז אני שואל אותה שוב והיא אומרת נו עכשיו זה שעה 11 הוא יוצא תמהר
אז אני רצתי אליו והיגעתי בדיוק כשהוא יוצא
שאלתי נהג שיגיד לי מתי אני יורד במעסוף תימנע, ונהג אומר לי אני לא לזכור להגיד לך תקשיב ברמקולים של אוטובוס אומר לך מתי
אז היתחלנו לינסוע ואחרי יותר מחצי שעה הוא היגיע למעסוף קטן אז אני לישאול נהג אם פה זה תימנע
נהג אומר לי לא זה כאסתינה
ואז הוא ממשיך לנסוע ואני אומר איך זה כל כך הרבה זמן להגיעה לחולון
נהג צוחק ואני לא מבין כבר מה רוצה ממני אני מתעצבן, ורק אז נהג מבין שאני רוצה להגיע בתימנע!!!
הוא אומר לי שהוא נוסע באילת ואני בשוק אני אומר לו אני צריך בחולון! הוא נשאר עם פה שלו פתוח ממש ככה
הוא אמר לי תקשיב עכשיו אתה נוסעה איתי עד לבית כמה (שאני ביכלל לא ידעתי מה זה) ומי שם אתה חוזר
אני להגיד לו שאין לי כסף רק כרטיס אשראי אז נהג חושב כבר אני צוחק מימנו
נו הגענו לבית כמה שמה נהג רצה לעשות הפסקה גם אז אני לשאול נהג ש יעזור לי כי אני מי התחלה אמרתי לו שאני נוסע בתימנע אז למה רק אחרי ש אני צועק מקשיב לי?
בסוף נהג אמר לי ש הכי טוב אני מסיג כסף לבאר שבע ומי שם נוסע ברכבת כי ברכבת מקבלים כרטיס אשראי
אני מיתבייש ש אני הייתי צריך לבקש כסף מי נוסעים אחרים כדי לינסוע לבאר שבע
בסוף אני מגיע באר שבע ומי שם נוסע ברכבת בחזרה לנתניה איפה אני גר כי כבר היה מאוחר להגיע למיפעל שאני הייתי צריך
ככה יצא ש בישביל לנסוע למסעף תימנע אני נסעתי דרך באר שבע ביגלל קופאית ונהג
1.עם כל השגיאות, דווקא תמנע הוא רשם עם ע'.

2.דפקא נראה פחות סביר שנהג של קו 841 יהיה כל כך סבלני. מה גם שהנוסע כלל לא ביקש להגיע לאזור הצפון.

3.יש בכתיבה ניסוחים אפרים קישוניים.

4.הרי כרטיס נסיעה לנסיעה עירונית אי אפשר לשלם בכרטיס אשראי. בנוסף,הייתי מצפה מעולה חדש כמו שהוא מציג את עצמו שישלם במזומן ולא באשראי.

5.למה הקופאית זירזה אותו, שהרי אם מדובר בקו עירוני, יגיע עוד אחד אחר כך. וממתי לקופאיות אכפת מהנוסע, עד רמה שהן יזרזו אותו?

6.את קסטינה הוא שיבש בצורה חיננית, כשמילים אחרות כתב כפי שצריך.

7.המילה בשוק היא מילת סלנג צברית, ופחות שגורה בפני העולה החדש. הכרתי אותה לראשונה בצבא.

olli3

New member
מנהל
כן, רק תיקון קטן.

2.דפקא נראה פחות סביר שנהג של קו 841 יהיה כל כך סבלני. מה גם שהנוסע כלל לא ביקש להגיע לאזור הצפון.

4.הרי כרטיס נסיעה לנסיעה עירונית אי אפשר לשלם בכרטיס אשראי. בנוסף,הייתי מצפה מעולה חדש כמו שהוא מציג את עצמו שישלם במזומן ולא באשראי.

5.למה הקופאית זירזה אותו, שהרי אם מדובר בקו עירוני, יגיע עוד אחד אחר כך. וממתי לקופאיות אכפת מהנוסע, עד רמה שהן יזרזו אותו?

7.המילה בשוק היא מילת סלנג צברית, ופחות שגורה בפני העולה החדש. הכרתי אותה לראשונה בצבא.
כן, רק תיקון קטן.
כביכול בסיפור הפנו אותו לקומה 7 כדי שישאל במודיעין של דן. אז הוא עלה לקומה 7 והוא פגש את קו 841 שם. למרות שהיה עליו להגיע לקומה 7 של דן (הכל כביכול כמובן).

4. כיום ניתן לטעון רב קו באשראי, גם בעבור כרטיסיה או ערך צבור (סכום של 30 ש"ח הכי נמוך). ברכבת הקלה בירושלים אפשר לשלם בעבור נסיעה בודדת (אם אינני טועה) גם באמצעות אשראי.

5. הקופאיות מזרזות את הנוסעים של קו 394 כי זה כרטיס עם מקום ורשום עליו פרטי הנסיעה וכו'. זה דווקא מחזה יותר נפוץ בכל מה שקשור לנסיעות לאילת.

7. בהחלט, לא שמתי לב לכך. מילה שלא שמעתי שעולים חדשים, גם מי שכמה שנים טובות בארץ - משתמשים בה.

אני לא זוכר את התחנה המרכזית החדשה

כן, רק תיקון קטן.
כביכול בסיפור הפנו אותו לקומה 7 כדי שישאל במודיעין של דן. אז הוא עלה לקומה 7 והוא פגש את קו 841 שם. למרות שהיה עליו להגיע לקומה 7 של דן (הכל כביכול כמובן).

4. כיום ניתן לטעון רב קו באשראי, גם בעבור כרטיסיה או ערך צבור (סכום של 30 ש"ח הכי נמוך). ברכבת הקלה בירושלים אפשר לשלם בעבור נסיעה בודדת (אם אינני טועה) גם באמצעות אשראי.

5. הקופאיות מזרזות את הנוסעים של קו 394 כי זה כרטיס עם מקום ורשום עליו פרטי הנסיעה וכו'. זה דווקא מחזה יותר נפוץ בכל מה שקשור לנסיעות לאילת.

7. בהחלט, לא שמתי לב לכך. מילה שלא שמעתי שעולים חדשים, גם מי שכמה שנים טובות בארץ - משתמשים בה.
האם הקופה נמצאת מול 394?

olli3

New member
מנהל
מזה כעשור קווי אגד נמצאים מול הקופות.

האם הקופה נמצאת מול 394?
מזה כעשור קווי אגד נמצאים מול הקופות.
בעבר הרציפים האלו שימוש את הקווים לירושלים, באר שבע וחיפה. וקווי אילת היו ברציפים האחרונים בקצה רציפי השיניים (רציפים 628/629).

עת גל המכרזים הראשון, קווי באר שבע החליפו את מיקומם עם קווי אילת.

רוב מהומה על לא מאומה

רוב מהומה על לא מאומה
אם מישהו היה שואל אותי איך הוא מגיע למסעף תמנע, הייתי אומר לו שייסע באוטובוס לאילת וירד במקום המבוקש.

מה שהיה צריך במקום כל הבלגן, זה לשאול על אוטובוס לאיזור התעשיה בחולון לרחוב תמנע.
וזאת ברור שלא נעשה.

אצלנו היו אומרים:"הסיפור מריח לא טוב".....

מצב
הנושא נעול.
למעלה