אני רוצה להצטרף להיס או טרור

אני רוצה להצטרף להיס או טרור

מי שיציע ראשון אני נכנס אליו אני דירוג 130 בערך ויש לי 130 מיליארד כוח כלל אולי יותר

lidor500

New member
היי עד תומר!

את אולי בת, אבל על תומר לא יורדים! תומר הוא לא חמור! סתם תרדי עליו חופשי הוא סתם מניאק מפקיר כן הוא סתם מפקיר במ.צ!

lidor500

New member
כן אתה צודק

החרא שלי תמיד מפקיר יוצא לי מהתחת בלי בושה כשאני צריך אותו...

111dolev111

New member
../images/Emo45.gif כל מילה שווה זהב...

גם במנהיג עלם הוא לא כזה להיט

לך לטרור..

אל תיכנס לבוץ

werds

New member
סתם שתדע

תצטרף לאיס=עוד מטרה של ברית טרור לא חבל על המדינה? אתה רוצה להתקדם? פשוט שתיכנס למאה אתה תקבל תקיפות על המדינה שלך

hen SEXY BABE

New member
אני באיס ואני לא מטרה שלכם..

טוב לא נספר פה עיסקאות שלנו! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

thesharkman

New member
זה אמור להיות סוג של ריגול?

קיימות במשחק הזה המון בריתות דווקא אייס וטרור? זה נראה קצת מוזר אתה לא חושב על זה?

noamzib

New member
אולי באמת כדאי ש

במקום להצטרף למלחמה של איס נגד טרור תבוא לRA ברית מצויין שלא מפסיקה לקבל אנשים!!!אונם אנחנו לא הכי גדולים אך אנחנו מגובשים מאוד וכלום מכירים את כולם ובוא נגיד שכוח לא חסר. אתה רוצה להיכנס למלחמה? תדבר איתי במסנגר ואני אסביר לך עוד על RA חבל ישר ללכת בלי לחשוב קודם

theor9

New member
יאללה רד ארמי ברית טובה

חבל שאין שלום חיחי (אני רומז על משהו!!!)

יוסף1122

New member
נראה לי אני מכיר אותך

עם יש לך אותי במסנגר תדבר איתי נראה לי היה גם מקרה אצלנו אבל דבר איתי בכל זאת עדיפות שניה מציע לך על רד ארמי

nci1001

New member
הגיוסים לטרור נסגרו

לך ל-ais היחידים שמגייסים ב"מלחמה" יש למישהו רעיון להודעת גיוס סטייל הציר?

hen SEXY BABE

New member
חח למה לא?../images/Emo6.gif

רוצה ליראות איך אתם מגייסים?! דניאל בבקשה אני יכולה להיצטרף לברית שלכם?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

lidor500

New member
שלום לך שחקן חביב

אני מציע לך לבוא לרד ארמי, ברית שלא בין הגדולות, אך ברמה של מחתרת, רק קצת יותר גלויה... קצת אנשים, נזק רב! כמעט כל יום יש מטרות ותוקפים בכיף, כולם מכירים את כולם... להצטרפות אתה יכול לדבר עם נועם, הוא הגיב לך לשרשור הכינוי שלו זה "noamzib".. בהצלחה במשחק והמשך יום נעים, בברכה לידור, דובר RA (נ.ב נועם מנהל ראשי..)

למעלה