אני רוצה להכחיש...

bugbuster

New member
'שראל, 'תאמין...?

זמן רב לא ביקרתי, ואתה הופך לאחד השפויים. עד כדי שמחה להיכנס להודעות שלך! פחחחחחחח אני מידירדר?
וד"ש לקסנדרה. היא כבר מרשה לפרסם תכנים ארוטיים אצלה?

israel or

New member
../images/Emo140.gifכבוד גדול לי.

איפה נעלמת? חשבתי שמצאת את הדרך לאושר...אבל לא שוב אתה פה. אם הייתי יכול להיכנס ליצירה הייתה קורא הודעת פרישה שלי קאסי היא לא יין שמישתבח אולי חומץ? משהו כזה.

israel or

New member
מורי ורבי:הדרך על האושר מתחילה

בלידה! יש משהו יותר יפה מהעולם עצמו? משהו יותר מעניין מהבני-אדם שמאכלסים אותו? המשחק הכי חזק זה החיים... אנחנו רק צריכים לפקוח עיניים ולראות את זה ולהגיד תודה כל יום. אז מה אתה לא יכול להכנס ליצירה יותר?

bugbuster

New member
'שראל... נסחפת. די, מספיק עם הסכרי

-נה. תחשוב על זה במושגים שלישליים. שלילי. מינוס מינוס נותן פלוס. משכנע פי כמה. יאללה, רשמתי נוכחות בסטוצים.. ביי.

israel or

New member
זה לא מוזר?../images/Emo7.gif

זה לא מוזר קצת שרק הבחורים אוהבים אותי? מה אני גבר של גברים? שאל את עצמו ישראל שאלות נוקבות הלך לחרבן ולהיתקלח...

ביסססלי

New member
גם לא בחלומות הכי

רטובים שלך!!!!!! ישמור האל...שרול יש לי כלל..לא מזיינת עילגים. אז ת'יכול להיות רגוע...אין פה ולו מטומטמ/ת אחד/ת שחשבה שכן...או שיש?!

israel or

New member
שאלה מעניינת מי חושב שהייתי תוקע

את ביסססלי עם הייתי מעונין? ומי לא?

ביסססלי

New member
עם היית מעוניין...בטוח.

אם היית מעוניין.... גש לפיצוציה הקרובה ותקע ביסססלי.. אח"כ תבוא ותכתוב על זה פוסט דביק... בטוח יהיה מי שיתחרמן מזה פה..וזה בשבילך...

israel or

New member
את יודעת מה...

ניראה לי דווקא כן ניראה לי שיכולתי לזיין אותך ואפילו לזיין טוב ככה שתצרחי ותגמרי עם דמעות בעינים אבל מה לעשות אני גבר של אישה אחת אז לילה טוב מתוקה וחלומת (ר)טובים. מימני-י.א

ביסססלי

New member
איזו אכזבה..שברת את ליבי..

אופס אין לי אחד.. אני מבינה שאתה כבר לא קורא לה פרה. יופי!

israel or

New member
עוד פעם אתה הפיץ של הפליץ?

מי דרך לאחותך על הרגל? על תענה שאלה רטורית! לילה טוב גם לך!

Dirty Dick

New member
אני מבין שאתה מפליץ על עצמך

ומאשים את השרשור אבל השרשור שלך לא יודע מה זה שרשור - זה מה ששורץ אצלך בין הפתחים עצה שלי - תפסיק לאכול עד שכולם ימותו

למעלה