אני רוצה להודות בדבר מה.. אשמח אם תקראו

אדםbar

New member
אני רוצה להודות בדבר מה.. אשמח אם תקראו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

כולנו מסכימים שהעונה הזאת לא משהו.. בלשון המעטה. מי שמכיר אותי פה, יודע שלא סבלתי את ליאם ונהנתי מה"מריבות" שהיו כאן בגלל החפירות שלה ועצם העובדה שהיא "חיזקה" את מעמדה של דנה (לא מצאתי ניסוח מוצלח מזה, מקוה שהבנתם). כשג'קי היה בשיא (ברור, הוא ירד לאט לאט למטה), נהנתי מהשטויות שלו, שכרגע נשמעות לי עמו- "בלה בלה בלה, בלה בלה בלה בלה, בלה" אני פותחת את ערוץ 20 ובאמת שאני לא רוצה להמשיך לפצות עד לפני יומיים הייתי חוזרת מהעבודה ופותחת את הטלויזיה, לראות מה קורה שם... אולי דנה ופרידה שוב רבות, אולי.. בעצם, אין שום דבר חוץ מזה. ועכשיו, הריב של דנה ופרידה לא מעניין אותי. אני לא אוהבת את שתיהן. האמנם אני מעדיפה את פרידה על דנה, אבל זה לא אומר שפרידה היא דמות חיובית בשבילי. היא חוזרת על אותו תקליט.. "אני עוזרת, אני דואגת" ודנה, אותו דבר רק שיש שם יותר ריק. ניסו לגרות אותנו ע"י כניסתו של הארוס של ליהיא.. כולנו כבר יודעים, זה לא יקרה. אז למה אנחנו מחכים בעצם? אנחנו, או לפחות אני, צפיתי בערוץ 20 תוך כדי ציפייה שיקרה משהו. אבל זה אותו שיעמום... היום חזרתי ופתחתי את ערוץ 20 לדקה וחצי, אם לא פחות.. ומייד עברתי לערוץ 14. האח הגדול כבר לא מעניין אותי. אני לא אומרת "לא אצפה יותר", זה נושא מרכזי בחיי ביום יום שלנו (עצוב, אבל נכון). אני נהנת בימי רביעי ושבת וצפות עם המשפחה, רק לשם החוויה. אבל מעניין זה לא. אף אחד לא מעניין שם. ההפקה ממשיכה לצחוק עלינו (ושיצוץ ה"גאון" שיגיד שזה לא ככה), ואנחנו ממשיכים לאכול את הלוקשים שלו. לא עוד. אני מעדיפה לצפות רק בשידורים המרכזיים, שיקבצו לי את כל מה שמעניין (עד כמה שאפשר לקרוא לזה כך), שיעבדו עלי עם סינוני שיחות.. אבל לפחות אני אהנה מזה, ולא אמשיך למות משעמום, שעות על גבי שעות מול ערוץ שדורש תשלום ונותן בתמורה תת רמה.

באמת לא קורה שום דבר מעניין, כולם מנסים להיות

בסדר עם כולם, פוחדים מהדחות, ופוחדים מהצל של עצמם, בעסה....אני בתקווה שהחדשים ישנו משהו.

נתתי לעצמי עד רביעי, להחליט אם לפרוש מהצפייה

ולבטל את ערוץ 20 שלאחרונה הפסקתי להביט בו יותר מידי ערכים ירודים יותר מידי אנשים ירודים חוסר אמון מוחלט בהתנהלות ההפקה ופרסונה אחת חולירה

למעלה