אני רוצה להדפיס את זה על חולצה....

freestyle bmx

New member
אני רוצה להדפיס את זה על חולצה....

וזו תהיה חולצת הרכיבה שלי..

foxio

New member
כיתוב מדליק

אל תרכב מהר מדי אחרת הלהבות יכבו. אלקס

freestyle bmx

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

זה עדיין סקיצה,ואני יכל לשנות את הצבע והגודל בהתאם ... הכוונה שלי זה להדפיס את זה על חולצט טריקו,בצבע שחור,אבל מכותנה ולא מקומלקס ודומיו..מפעת המחיר... שלכם רן

איתי נ

New member
הדפסה על חולצות

אם הכוונה לבודדות, אפשר לקנות בחנויות מחשבים ערכה שאתה מדפיס עליה ואחרכך מעביר בגיהוץ ל T-Shirt לבנה בלבד! החומר שעובר עם מרקם גומי (משאיר שכבה על הבד) אז כדאי לגזור את החלקים שנשארים לבנים. לזכור לקרוא את ההוראות ולפני ההדפסה להפוך את התמונה (אחרת יוצא ראי).

freestyle bmx

New member
חחחחחחח זה לא אני "כתבתי"..

העתקתי את זה מהחתימה של מיקי הכריש ולא חשבתי לבדוק את זה קודם.. טמבל אני..טוב נשנה..תנו לי 5 דקות..

freestyle bmx

New member
למה לי חולצה של fsa?!?!

מה אתה מנסה לפרסם פה?את ctc?
והינה הגרסה הכחולה...

freestyle bmx

New member
מה השילוב הכי יפה לדעתכם?

זה יודפס על חולצה שחורה,ואפשר להדפיס משני הצדדים דברים זהים או שונים,יענו שמיקדימה נגיד יהיה אש,ומאחורה כחול.מה אתם אומרים? לשים רק מקדימה או משני הצדדים,ואם משני הצדדים,אז איזה צבעים?

TalShalom100

New member
בוא הנה זה יפיפה תגיד ..

איך אני מדפיס את זה על חולצה???? ומה ניסגר עם האופניים שלך בסוף תיקנו לך ?? ומה בקשר לבולם החלפת אותו ?

תקרא את ההודעה הזאת:

שירות מעל ומעבר. תקרא ותבין למה אני הפכתי ללקוח של "ציר מרכזי". ובשביל להדפיס על חולצה צריך מספר דברים: נייר להעברת הדפס לבד, מגהץ, חולצה שחורה (הכי שווה - ורצוי בלי כתפיים) ואמא שתדע איך להפעיל את המגהץ. מה שעושים זה ככה: מדפיסים על הנייר להעברה על בד ובהגדרות הדפסה מגדירים למדפסת שתדפיס בצורת מראה (מכיוון שאתה מניח את הלוגו על חולצה כאשר הוא הפוך - כמו קעקוע של ילדים קטנים, אז הטקסט ייצא בכתב מראה.. ועל מנת שהטקסט יצא כמו שצריך מדפיסים אותו בצורת מראה, וכאשר שמים אותו הפוך על החולצה, הלוגו יעבור כמו שצריך), גוזרים מסביב ל"לוגו" ריבוע (שיקיף את הלוגו), ממקמים את הלוג (הפוך) על החולצה והולכים להתחנן לאמא שתדליק את המגהץ. אחרי שאתה משכנע אותה שאתה לא תשרוף את הבית ושמקסימום הביטוח יכסה, והיא מסכימה, אתה פשוט מחכה שהמגהץ יתחמם (תשאל את אמא, שוב, כי בכל מגהץ זה אחר) ומגהץ על החולצה. זהו. עכשיו אתה רק צריך לקלף את הנייר מהחולצה והפלא ופלא - הלוגו עבר מן הדף אל החולצה! נשמע מסובך? טוב זה באמת מסובך בפעם הראשונה. אבל אני ממליץ לך לקנות כמה דפי העברה לבד ממספר סיבות: הפעם הראשונה תמיד יוצאת גרוע - סיבה שניה: אחרי שתדפיס את הלוגו בצורה מוצלחת אתה תיהיה חייב לשים אותו בעוד מקומות (אני למשל שמתי אותו על התיק - ממש ליד הלוגו של מרזוצ'י) ועל הוילון בחדר ועוד כל מני מקומות נחמדים.... וכבר יש לי איזה אלף חולצות של כל מני חברות שאני אוהב בענף האופניים... בהצלחה אחי, זה לא קשה כל כך להבין. אני סתם נוהג לסבך כל דבר פשוט
.

למעלה