אני רוצה להגיד לכוללללללם

קטיפה

New member
אני רוצה להגיד לכוללללללם../images/Emo39.gif

שבת שלום
שבת של אושר
שבת של מנוחה
שבת של כיף
שתהיה לכם השבת הכי הכי..
אבל הכי חשוב שבת -ש-ק-ט-ה-
תשמרו על עצמכם שירלי.

gaia20

New member
שבת שלום גם לך../images/Emo24.gif

סופשבוע נעים לכולם!!!!!

lupland

New member
שבת שלום לכולם

שבת שלום גם לך קטיפה וכמו כן שבת שלום לגאיה שבזמן האחרון עסוקה בעניינים שברומו של עולם אסף

gaia20

New member
../images/Emo52.gif../images/Emo52.gif../images/Emo52.gif../images/Emo52.gif../images/Emo52.gif

נכון שאתם סולחים לי על ההזנחה? הבטחתי שזה ישתנה והינה מגיע שבוע חדש....... מבטיחה להכנס יותר!! שלכם,

שבת שלום לכולם,ואני דווקא חושבת....

שבת שלום לכולם, ואני דווקא חושבת שזה ממש כיף לראות איך הפורום זורם עם מעט התערבות של גאיה ועוד יותר מעט התערבות שלי..... אני נכנסת כל יום, קוראת את דבריכם ומוצאת את עצמי נהנית מהזרימה של הדיונים כאן. אצלי - כמו תמיד - העניינים לחוצים.... המון עומס, ועוד עוברת בקרוב מאוד דירה, כך שהייתי מאוד עסוקה בהתרוצצויות למציאת הדירה, התרוצצויות כמו שכולכם מכירים, בין המרפאות השונות והרופאים השונים, וההתרוצצויות הכי כפיות בין הנכדות.... ובין לבין גם ענייני הארגון.... כך, שממשיכה להיות איתכם ברקע, לא עוזבת אתכם אפילו ליום אחד.... שתהייה שבת נעימה ורגועה לכולנו

ל3

New member
כוכי וגאיה היקרות

אין לכם שום סיבה להתנצלות על היעדרותכן. אנחנו מודעים לכך שזה נובע מהיותכן עסוקות ואף פעם לא יהיה לנו מספיק מילים להודות לכן על הקמת הפורום המקסים הזה. כמובן, שתמיד נשמח לראות אותכן פה וכמה שיותר כוכי- מזל טוב למעבר לדירה החדשה
שירי

למעלה