אני רואה שיש פה חבר'ה עם ספר הוראות

KTM 620

New member
אני רואה שיש פה חבר'ה עם ספר הוראות

יצרן אז שאלה נוספת לי אליכם מהוא המדד הנכון לגבי רמת מתיחות השרשרת מהיא הצורה הנכונה לבדוק שהשרשרת לא יותר מידי מתוחה ולא פחות מידי מתוחה? ותודה מראש.

rl2weel

New member
מתיחת שרשרת

יש בספר איזושהיא סקיצה והיות ואין לי סורק אני אנסה להסביר לך יש ללחוץ את השרשרת כלפי מעלה לכוון הזרוע.הלחצה צריכה להתבצע בנקודה המרוחקת כ30 מ"מ ממחליק השרשרת לכוון הגלגל האחורי. לאחר שהשרשרת מתוחה מהלחיצה המרווח שצריך להיות בין השרשרת לזרוע בנקודה זו הוא לפי יחסההעברה בין 3 ל10 מ"מ. 3 ,מ"מ ביחס15:40 15"45 16:40 16:45 10 מ"מ 14:50 15:50

dannylior1

New member
בדיקת מתח שרשרת -

לפי ספר רכב: צריך להעמיד את האפנוע על סטנד ככה שהגלגל האחורי באויר. לדחוף עם האצבע את השרשרת התחתונה למעלה (לכיוון הזרוע) , נקודת הדחיפה של השרשרת היא ממרחק של 3 ס"מ מה"מחליק" של השרשת לכיוון הגלגל האחורי. המחליק - (הגומי השחור), שקרוב לגלגל שיניים קדמי. עכשיו אתה צריך למדוד את המרחק שבין השרשרת ,בנקודה שאתה לוחץ עליה,לבין הזרועה עצמה. המרחק הנדרש משתנה בהתאם ליחס גלגלי שיניים - מרחק של 0 (שרשרת נוגעת בזרוע) צריך להתקבל ביחסים הבאים: 15:40 , 15:45 , 16:40 , 16:45. מרחק של 5 מ"מ (שרשרת לא נוגעת בזרוע) צריך להתקבל ביחסים הבאים: 14:50 , 15:50. צריך לראות גם שבזמן הבדיקה השרשרת העליונה מתוחה. טיפה מסובך להסביר בכתב , מקווה שהצלחתי אם לא תשאל.

dannylior1

New member
לא יודע למה ההבדלים במרחקים.

הספר שלי - מתאים ל - KTM 400 ו - 620, ע"פ מה שאני יודע. שנת 96.

למעלה