אני רואה שאף אחד לא דיבר על הבת האבודה של ניק

Yaki J

New member
אני רואה שאף אחד לא דיבר על הבת האבודה של ניק

ואני כמובן מדבר על הבת האבודה של ג'ק וואגנר. חודש סוער היה לוואגנר. החתונה שלו עם הת'ר לוקליר בוטלה אחרי שהסתבר שהיו לו ולה קשיי הסתגלות באיחוד המשפחות שלהם, ובמיוחד העובדה שהבנים הקטנים שלו (שני בנים מאשתו לשעבר קריסטינה ווגנר, שהיתה אהובתו פלישיה ב"גנ'רל הוספיטל") פשוט לא הסתדרו עם הבנות של הת'ר לתקופה מאד ארוכה ויש שמועות על כך גם שקריסטינה נבהלה מבעיית האלכוהוליזם של הת'ר וביקוריה התכופים במכוני גמילה והגבילה את החשיפה של הבנים אליה. והנה בעוד וואגנר מעביר את הזמן יחד עם חברו מימי ג'נרל ריק ספרינגפילד, בהכנות למופע (בתור המופעים הראשיים) בהפלגה, וניגשת אליו בחורה בת 23 ומגלה לו שהיא הבת שלו. לוואגנר היתה מערכת יחסים עם אשה כלשהי בשנות ה80 שהתקשרה אליו יום אחד והודיעה לו שהיא בהריון ממנו ומוסרת את הילדה לאימוץ. אותה ילדה איתרה בלש פרטי כשהתבגרה, על מנת למצוא את הוריה וגילתה שוואגנר הוא אבא שלה, כך הוא סיפר לקהל הצופים שלו יום למחרת בהופעה. מאז וואגנר הספיק להפגיש אותה עם הבנים שלו כשאירח אותה בחג ההודיה אצלו. http://www.huffingtonpost.com/2011/11/23/jack-wagner-long-lost-daughter-carrie_n_1110286.html

Shiri from the block

Active member
כן שמעתי על זה האמת לפני איזה חודש או משהו לא? מעניין.. אבל יפה שהוא לא התעלם מהילדה כמו שאדי מרפי עשה, ולקח אותה לצידו

חכם ניר

New member
כמו שאומרים לפעמים המציאות עולה על כל דמיון

גם בחייהם האישיים של שחקני ושחקניות אופרות הסבון השונות.

למעלה