אני קרוי ע"ש סבא שסבל

tsveeka23

New member
אני קרוי ע"ש סבא שסבל

אני צביקה לדרמן הקרוי ע"ש סבי ז"ל אברהם צבי שנפטר אחרי מחלת סרטן קשה בסבל וייסורים.
סבי היה אדם טוב למיטב הבנתי (לא קשור לעניין).
אני שירתתי ביחידה קרבית מובחרת ונפצעתי בדרום לבנון ב 1993, הייתי מחוסר הכרה וחצי מת בבי"ח רמב"ם ובלוינשטיין.
השתקמתי והקמתי בית במרכז, התחתנתי ויש לנו שני ילדים.

השאלה היא אם הפציעה הושפעה נומרולוגית על פי השם של סבי שסבל 44 שנה קודם לפני מותו?
נולדתי ב 22/08/1974
סבי נולד ונפטר באותו היום 12/12/1973
שאלו כל שאלה לעזור לכם לעזור לי
תודה
צביקה

לכל אחד יש הזדמנות ולא משנה מה גורלו להפוך את חייו

שלום צביקה.

בתפיסת העולם בטבע אין מקריות! הכול הוא התפתחות כוחות בסדר נכון ובחוקים קבועים ומוחלטים ומציאות שמתנהגת על לפי חוקי טבע. זאת אומרת שאין מקום לשום מקריות שמשהו מתרחש כך סתם. רובינו נמצאים בחוסר התמצאות, וכמו במקרה הספציפי שלך צביקה שאתה מקשר את הפציעה שלך בשנת 1993 בדרום לבנון עם האנרגיה של השם שהעניקו לך מסבא ז"ל.

הגורל של כל אחד ואחד הוא מסע אישי שהאדם צריך לעבור מתחילת החיים ועד סופם.

לכל אחד יש הזדמנות, ולא משנה מה הגורל שלו, אם החיים קשים או טובים להפוך אותם לטובים, בזה שהוא ילמד איך לקבל ולשנות את היחס למצבים שהחיים מזמנים. עלינו לחיות באיזון עם הכוח הכללי, עם הטבע. כך שהאירועים הלא טובים יהוו חלון הזדמנות להפוך אותם לטובים.

צביקה, אתה יכול לשקוע במרה שחורה עוד שנים רבות עד סוף חייך, או להתחיל להשאיר את מה שהיה שם מאחור ולהסתכל על הדברים החיוביים שקרו לך. "הקמתה בית, אתה נשוי, יש לך ילדים" ועוד הרבה רגעים טובים שאותם צריך להגדיל ולפתח. כך שתגיע להבחנות חדשות על המתנות הגדלות בזכות אותם מצבים קשים שעברתה.

הרבה בריאות

חנן חיים - ליווי לצמיחה מתוך משברים

למעלה