אני קצת מפחדת - שאלה בקשר למחזור

אני קצת מפחדת - שאלה בקשר למחזור

אממ תראו כבר בערך 4 לא קיבלתי מחזור אבל בערך בשנתיי שיש לי אותו אז הוא אף פעם לא יה סדיר אבל אנימ]פחדת אם זה קשור למה שאני אוכלת גם כל הזמן יש לי נשירה בשערות ממש נואית ולהמ אניממפחדת כי יש לי פוטנציאל גבהיהה ואני מפחדשת לפספס אותו בגגל זה[שיטיטט מה לעשות ?ם

את צריכה עוד הוכחות ?

כשנכנסת לפורום ואמרת שאת 1.65 ו50 קג (שזה רזה) ואמרת שאת יודעת שזה נשמע רזה אבל לדשעתך את שמנה .. הבלגתי כשחזרת וכתבת הודעה וביקשת לדעת איך משטיחים בטן כי את מרגישה שהיא מתנפחת בצורה עצבנית אחרי האוכל - שתקתי כשניסית לאכול (אחרי שהבנת שזה חשוב) ועדיים לא הבנת למה וכמה ואיך עזרנו לך וניסינו לתת את הכיוון הנכון . כשכתבתי לך הודעה וייעצתי להתייעץ עם גורמים מוסמכים חזרת אליי בהודעה שזעקה לי "הכחשה" אני זוכרת איך כתבת שאין לך הפרעת אכילה והוספת פרצוף זועם - סורי מותק , לא קניתי את זה . עכשיו כשאת מספרת על אי הופעת המחזור (בין אם היה סדיר ובין אם לא ) ועל נשירת שיער - אין לי כבר ספק . מכיוון שנתתי וייעצתי וניסיתי לעזור ועדיין אין ניסיון של שינוי בחשיבה לא נותר לי להגיד לך מה שכולם רוצים שאגיד לך (אני בדר"כ נונתנת יותר מהזדמנות אחת לבנאדם ..) - פני לפורום להפרעות אכילה (כן כן אני יודעת שאין לך הפרעת אכילה .. ) אין לי את הכישורים לסייע בתפריט וגם אין לי את הכישורים לזהות בעלות הפרעות אכילה , אבל כמו שאני יכולה לזהות תפריט עמוס או דל מידי ככה אני יכולה לזהות חשש להפרעת אכילה , ומבחינתי זה מספיק . מצתטערת שלא יכולה לעזור לך יותר מזה פני לרופא המשפחה שייתן לך בדיקות דם להבהרת התמונה . לא יזיק אם גם רופא נשים יוכנס לתמונה ואני אפילו הייתי מערבת את האמא . אבל זו אני יום טוב

../images/Emo4.gif

תראי אם את לא רוצה שאני אכנס לפורוםא ווקי נגיד ש אבל כמה דברים לפני כמה זמן עשיתי בדיקת דם והכל היה פסדר אז לא יודעת משהו כאן לא טוב כי עפ הבדיקה הכל בסדר אבל יש נשירה ואין מזחור אז מה ? חשבתי אולי פה יודעים אז שאלתי את נשמעת כועסת ואני באמת לא ורצה להכעיס אף אלד או משהו כזה תראי אני רק ילדה עם כמה שאלות ועם זה לא מתאים לך אז בסדר תגידי לי זאת רק הודעה שאני רוצה לסכם את הכוונות שלי למקרה שלא הבנת אני ממש לא באתי בכזה כוונה רעה אני לא והלכת להכנס לפורום הפכרעות אכילה ותאמיני לי שהעם הייתי רואה אותי ממש לא היית חושבת שיש לי הפרעת אוכילה אז סורי
ורק טיפי שאלו סתם דברים שאני צריכה לדעת בבוקר אני אוכלת קורנפלקס אז זה עם סוכר בדקתי אז להלחיף לבלי סוכר ? למה ? כלורמ אם לא משמין אז מה משנה אם יש סוכר או לא וזה לאו דווקא טוב שזה נותן אנרגייה ? יש לכם תרגלים להקטנת ההקפים של הידיים והשוקיים ??? במקרה סורי אם עשיתי משהו יום טוב גם לך

21תַמר

New member
כשאני הייתי בת 15

בגיל שלך בערך לא? עשיתי "דיאטה" (זה אפילו לא הייתה דיאטה, זו הייתה פשוט הרעבה) של 400 קלוריות ליום. גם לי נשר השיער בטירוף, גם לי נפסק המחזור. גם אני עשיתי בדיקת דם. את יודעת מה היו התוצאות של הבדיקות דם? שהכול תקין. והכול לא היה תקין. לא תקין שאין מחזור. נקודה. תראי, רוח כבר אמרה לך הכול, אני לא רוצה להעליב אותך או משהו כזה, ואפילו שקלתי 4 פעמים אם לשלוח או לא, אבל בסוף אמרתי על הז&% שלי. את חוזרת ושואלת את אותן השאלות שוב ושוב, ושוב ושוב עונים לך את אותן התשובות. לדעתי, הבעיה היא רק בראשך. את גורמת נזק לגוף שלך ואת חיה בהכחשה ובמחשבה שהכול פיקס. אף אחד לא יכריח אותך לפנות לפורום הפרעות אכילה, אך לפחות את מודעת לכך שאת נמצאת בבעיה?

תראי

כבר בערך שלוש ארבע שנים מאז שקיבלתי מחזור ונגיד עכשיו יש בעייה אוקיי אז בשנים הראשונות שבלל לא התעסקתי עם אוכל היו לי הפסקות של איזה חצי שנה אז איך אני בכלל יודעת שזה קשור לאוכל ? מבינה ואם בבדיקות הכל תקין אז איך אני יודעת את זה אם לא אכפת לך אז אני רוצה לשאול אותך איך את גילית שיש לך בעייה עם הכל היה תקין ? כלומר מה קרה עם זה אם לא אכפת לך לספר לי ומה את עכשיו ? אני סתם חושבת שזה יעזור לי לשמוע

21תַמר

New member
שוליים

אם את כבר אחרי 4 שנים לאחר קבלת הווסת הראשונה, המחזור שלך אמור להיות סדיר, כלומר לקבל אותו פעם בחודש. אם את לא מקבלת אותו כמו שצריך, סימן שיש בעיה, לא? בנוגע אלי, השיער נשר לי בכמויות לא סבירות, היו לי המון סימנים כחולים על הידיים, כי העור שלי היה חלש ופגיע, כלומר, כל פעם שקיבלתי בטעות מכה קטנטנה, זה התבטא אצלי בשטף דם= סימן כחול בעור, והכי גרוע, לא היה לי מחזור כמה חודשים, מחזור שלפתע נפסק עם התחלת הדיאטת כסאח. תקראי עכשיו את מה שכתבתי. זה נראה לך טבעי? נראה לך שגוף האדם אמור לתפקד בצורה כזו? ובדיקת דם לא הסיקה דבר. אני הבנתי לבד שמה שאני עושה זה נזק טוטאלי לגוף+ לראות את אימי הדומעת והדואגת בגללי, עקב מצבי, די רבץ על מצפוני. ועכשיו בנוגע אלייך, אני לא אנסה לשכנע אותך שיש לך בעיה, בעיקר עם הגישה שלך, נראה לי שאת סובלת קצת מחוסר ביטחון ורגשי נחיתות כלפי עצמך. למרות שכולם פה כתבו לך, ואלו אנשים אובייקטיבים, שהמשקל שלך בסדר גמור ואת לא צריכה בכלל דיאטה!!! את מסרבת להקשיב. תעשי חושבים לבד...

newKiticat

New member
אני לא "מפלרטטת" עם "אנה".

והתגובה שלך לא במקום. מה גם שמאז ומעולם היו לי בעיות עם המחזור. וזה כנראה ייקח עוד שנתיים עד שזה יסודר. כלומר- 4 שנים זו הערכה די גסה....

נ י צ ן 2

New member
אני חדשה בפרום

או יותר נכון, אני קוראת את מה שאתן כותבות כבר די הרבה זמן, אבל רק עכשיו החלטתי להיכנס. ילדונת................. זה בגללך. או יותר נכון............. בשבילך. אז אני מורה לתזונה במקצועי, ועוסקת כיום בריפוי אלטרנטיבי, ומתמחה בעיקר בבעיות של שמירה על המשקל. ילדונת- קראתי במהלך החודש את ההודעות שלך. והאמת- את אוכלת ממש מעט. אני יודעת שאין טעם להגיד לך, להתחיל לשנות ולאכול יותר, אבל שימי לב, הגוף שלך צועק את זה. מחזור שנפסק, ושיער שנושר, הם איתותים של הגוף, שמשהו לא בסדר. כידי לגשת לרופא ולהתיעץ. אשמח לעזור לך פני אלי במסר. שיהיה לך יום נפלא ניצן.

Isis29

New member
ברוכה הבאה ניצן

ו.. נשירת שער זה לא בהכרך בגלל תזונה לקוייה. זה משהו שצריך לבדוק בבדיקות דם . לי יש נשירות מגיל מאוד צעיר למרות שבבדיקות שאני עושה כל חצי שנה בערך הכל תקין.

נ י צ ן 2

New member
תודה על קבלת הפנים.

אעשה כמיטב יכולתי, כדי לתרום. לנשירת שיער כמו שאתן בטח יודעות, יש המון סיבות, תורשה, חילופי עונות, לפני ואחרי מחזור, מחלות, תרופות, ונכון, גם תזונה. בבדיקות דם רגילות, לא תמיד מגלים מחסור, באבץ , או בחלבון(כי פשוט לא תמיד מחפשים ) לכן, כידי להעיף מבט על התפריט, כאשר בזמן דיאטה, הנשירה מתחזקת. אחת הדרכים הבריאות להוסיף אבץ לתפריט, היא לאכול מעט אגוזים ושקדים. כן , אני שומעת, כמה ממכן אומרות שזה משמין, אבל דיברתי על כמה. ובנות צימחוניות, צריכות לדאוג שלא יחסר להן ברזל (שגם הוא אחד מהגורמים לנשירה מוגברת), מנת טיבעול או תחליף סויה יפתור את הבעיה. ומהכל, כמובן במידה אנחנו הרי בדיאטה. שיהיה לנו יום נפלא ניצן.

רוצה רק בטובתך ../images/Emo24.gif

היי ילדה זה לא שאינ לא רוצה אותך בפורום אני פשוט לא רוצה אותך בבתי חולים או אשפוזים או דברים כאלה זה שבדיקות הדם הן בסדר לא אומר כלום הפרעת אכילה יכול הליות שיש דם למישהי שהיא שמנה עד מאוד וביקות בדם שלה הן תקינות . לא צריך להיות 12 וחצי קג בשביל להיות אנורקי - זה לא עניין של מראה אלא של התנהגות הסימנים לא ממש מעודדים , נראה שכן עובר עלייך משהו . אני לא באה במטרה להשמע כועסת אלא במטרה לגרום לך להבין - ואני יודעת שכרגע את אומרת על מה היא מדברת אני שמנה , אבל מי שמתעסק בסוכר ובהיקפי ידיים ואין מחזור והשיער נושר זה מעיד על אובסיסביות מסוימת אבל שוב קטונתי מלאבחן אותך . אני יודעת שלא באתבכוונה רעה ואני גם לא עונה לך מתוך כוונה טובה - בכיף תישארי כאן אבל תבררי את המצב שלך , אל תזניחי , ץבדקי ע עצמך ובלי לעגל פינות - או שתפני לאמא תגידי לה תראי אני אוכלת ככה וככה מה נראה לך .. תהיי כנה זה יוביל אותך לטוב .. שולחת לך מסר - נמשיך שם

Isis29

New member
למי שהמחזור שלה לא סדיר

או שהוא לא יציב חייב אבל ממש חייב לטפל בזה
היום אתן עדיין צריעות אבל יבוא יום ותצטערו שלא טיפלתן בזה. זה ממש לא משחק
מצטערת אם אני קשה אבל בריאות זה לא משחק
אולי כדי גם לכתוב יומן מחזור כדי לעקוב אחרי זה?

דבר ראשון - תודה לכולכםםם../images/Emo140.gif../images/Emo13.gif

אווקי אז כמה דברים בקשר למחזור בכל השנים שהיה לי אףפעם אףפעם הוא לה היה סידור והיו תקופות שהיו הרבה זמן הוא נעלם ואולי רק שלושה חודשים שבכל השנים הוא בא בול באותו זמן ככה שזה מיותר לי לכתוב יומן מחזור כי נסייתי וזה לא עוזר לי ועובדה כמו שNEWקיטקט אמרה שגם לא לא סדיר ואני מכירה עוד מלאאאאא בנות ששלהן לא סדיר אז מה זה אומר ? וגם לשערות מלא זמן הן נשורות פשוט זה מוזר נגיד בשנה שעברה הן נשורו המון ואז לא ואז כן ואז לא ועכשיו כן וזה משגעעע אותי אז מה זה ? ואז למה בבדיקות הכל בסדר ?
אז אוף יש בעיה עם הבדיקות ? ונגיד אני רוצה לעשות שהמחזור יהיה סדיר איך אני עושה את זה ?? ואמא שלי כבר יודעת ברור ומה אני צריכה לעשות כדי לסדר אותו?
אבל תודה ענקית לכולן
ושלחתי מסרים לכל מי שהייתי צריכה

מחזור לא סדיר לא אומר שיש לך הפרעת

אכילה בעיקרון גם נשירת שיער לא אבל כשאת באה לפה, אומרת שאת מטר 65 ושוקלת 50 אבל מרגישה שמנה, שאת לא מצליחה לאכול יותר מ-800 קלוריות ביום ומצרפת לזה את כל השאר - זה כבר כן אומר שיש בעיה כלשהי, ולא צריך תואר בשביל לראות את זה... את לא רואה את זה - כי יש לך בעיה שמונעת ממך לראות. אני מאמינה שתחשבי שאני סתם מדברת ולא מכירה אותך אני גם מאמינה שאם לא תנסי להקשיב לנו ולראות על מה אנחנו מדברים המצב רק יתדרדר ילדונת - יש לך בעיה את לא צריכה להודות בזה בפנינו, את חשובה - תהיי כנה עם עצמך ברגע שתחליטי שאת חושבת שיש לך בעיה את מוזמנת לכתוב לי מסר ואני אנסה לעזור לך לפתור אותה... עד אז אני לא מאמינה שמה שאני אומר אשנה, כי חכמים ממני כבר כתבו לך כאן הכל

למעלה