אני קצת חברה שלכם אבל אתם...

חנתי

New member
אני קצת חברה שלכם אבל אתם...

עוד לא יודעים ולא יודעת אם זה חסרון או יתרון וזה לא ממש חשוב. קוראת אותכם לא בהתמדה ומגיבה בשני ניקים שאין סתירה ביניהם. אולי יום אחד אקח חלק בדישה בביצה הזו ואולי לא, עוד לא החלטתי, בינתיים עדיין צופה מהצד ולומדת גם את הלך הרוח של הג"ג. אז אני גרושה טריה לגמרי ומחר בבוקר טסה לניו יורק לחודש ימים לחגוג את הנשמה שלי, אז הנה הם ניצני החופש הנפלא ולא, לא, אני לא ממש מתה על הרעיון בלהתהולל כבר שמעתי ע תופעה שכזו ואצלי תחושת החופש באה לידי ביטוי באופנים אחרים. עד כאן להלילה ואולי אצליח לדבר איתכם בשקט הרגיל שלי משם. ואתם תמשיכו להשתובב, כל הכבוד לכם, יש אווירה טובה ויודעת שגם אחרת. לילה נפלא לכולם
כן, גם אני מרוקאית:)

חנתי

New member
תשמע ..........

אם זו האסוציאציה שעולה לך לראש בהקשר הזה, אז נו שיהיה... ולשם שינוי, אני מרוקאית שלא אוכלת ולא מבשלת חריף. ואפרופו בישולים, כרגע אך ורק לילדים שלי, לא בקטע של חתונה (ח"ח), הבנתי את הפרינציפ. ועכשיו אלך לישון קצת, שאלוהים ישמור אותי, מחכה לי טיסה של 12 שעות רצוף - יש למישהו טיפ לצאת מזה שפוי?

קצת חברה = חצי חבר ../images/Emo160.gif

נזכר במשפט של ש.ארצי: "לוקח לי שמיכה, ובתוכה את כמו חצי חבר".. לא ידעתי למה התכוון המשורר- זמר..אבל אולי זה ההסבר.. טיסה וחופשה נעימה
אגב, אם את מרוקאית טובה.. ודאי תדעי מה הם 70 הדברים שאישה מרוקאית צריכה לדעת לעשות...

למעלה