אני צריכה עזרה....

קטיפה

New member
אני צריכה עזרה....

אני צריכה שתגידו לי מה דעכתכם בנושא........ אתמול הלכתי לטייל עם מיילו ואז בא כלב אמסטף והתחיל לריב עם מיילו אז תפסתי את מיילו והרמתי אותו והאמסטף נתן כמו קפיצה כזו ליד שלי ונשך אותי ביד וברגל עד שברחתי... אמרתי לאמא שלי שנפלתי(לא שהיא מאמינה לי), ואני לא יודעת של מי הכלב אבל נירא לי שהוא מחוסן כי היה לו את הדבר הזה שמחברים לקולר אם הכלב מחוסן.. אני לא רוצה להגיד לאמא שלי מחשש שהיא תראה את הכלב ואז ישימו אותו בהסגר וירדימו אותו(איך הולך הקטע הזה ביכלל?) אבל אני גגם לא רוצה לחטוף מחלות... תגידו לי את דעתכם..

מ י א ו

New member
את חייבת לטפל בנושא דחוף

קודם כל אסור לך לסכן את חייך לטובת הכלב. את חייבת לספר להורים והם יטפלו בך ובכלב. אסור שהכלב יסתובב לבד בלי בעלים, בלי מחסום ורצועה וינשך אנשים וכלבים אחרים. את גם לא יודעת אם הכלב בריא. אני מאוד מבקשת ממך לספר להורים.

שלומיקו

New member
אני מצטרף לבקשה של מיאו , תחשבי

מה יקרה אם בפעם הבאה שהכלב יתקוף המקרה לא יסתיים בכמה שריטות - את תזכרי את זה לכל החיים ! כלב שתוקף אנשים ובמיוחד אנשים הוא כלב מסוכן נקודה !! דווחי על המקרה בבקשה .

קטיפה

New member
אבל..

זה יכול להיות סתם כלב שהיה עצבני... או שלא.. אם אני אגיד לאמא שלי היא תכנס לפניקה היסטרית... אני אחשוב כבר מה לעשות.. למרות שאף פעם לא ראיתי את הכלב הזה בשכונה..

מ י א ו

New member
אולי הכלב הזה חולה כלבת

(חס וחלילה) או במשהו אחר. את חייבת לטפל בעצמך, לפני יהיה מאוחר. זה מאוד מסוכן! אל תדחי ותגלי לאמא שלך!

למעלה