אני צריכה עזרה דחופה....>>

nadin234

New member
אני צריכה עזרה דחופה....>>

יש לנו ילד בשיכבה..לא הכי חתיך בעולם, יש יותר ממנו אבל הוא ילד כזה חמוד בחוץ. הוא בן דוד של החברה הכי טובה שלי. אז לא היה לי דיבור איתו כיאלו אנחנו בקושי מדברים...עד לבת מצווה של ילדה אחת שהוא נדבק עלי לא עזב אותי ואל הבנתי מה יש לו ממני אז הוא ישב לידי בהסעה .. אז לא דיברתי איתו עד שהוא החזיק לי את היד אז אמרתי לו: "מה יש לך ממניי....?" הוא אומר לי: .." אני מאוהב בךך" ואני כזה בשוקקקק אבל מה בשוקק כי קבלי אנחנו 6 שנים באותו שיכבה ולפעמים נשיקה שאנחנו יוצאים אבל זהוו! ואני אומרת לו : "אני לא מאמינה לך" הוא אומר לי: " אל תאמיני זה נכון" ופיתאום ההסעה ירדה אז ירדתי והלכתי. אחרי זה בביצפר כמה ילדות אל דיברו איתי. אז שאלתי אותם למה??.. הם אומרות לי בואי שניה אנחנו צריכות לדבר איתך אז הן אומרות לי איכס איזה ילדה מגעילה נהיית את ככה אם הילד הזה כמו זונה אמרתי להן ואני מזה התעצבנתי אמרתי להן כוסס עמק מה אתן רוצות אתן לא רראיתן שהוא נדבק עליי מה אתן רוצות זונהה אימאימא שלכןן והם אמרו לי נדין תריגיעי זה לטובתך הוא ינצל אותך ויזרוק אותך אמרתי להן: זה חיים שלי אלל תתערבו סבבה? והוא ביום הזה לא התחייס עלי אז סיפרתי לבת ודה שלו החברה הכי טובה שלי את הסיפור אז היא אומרת לי עזבי אותו הוא ככה הוא אם כול הבנות אז השלמתי אם הבנות באיסיקיו וזה אז אח"כ הוא התכתבת איתי באיסיקיו אומר לי תבואי לברכה בשבת וזה אמרתי לו אני יבוא וזהה..ובברכה הוא רואה שאני מדברת בנים הוא שולח לי נישקותת באויר ואין אני כול שניה יותר מאהבת בוו.! אז הקיצר אחרי שוב עוזה בשבוע הזה בביצפר פו ושם אנחנו מדברים ואני כזה לא העזתי להזיכר את מה שהיה בהסעה כיאלו המ אני סתומה לבוא להגיד לו אתה זוכר שאמרת לי שאתה אוהב אותי? אז לחברה שלי אז נהיה חבר מכיתה ז' והוא חבר איןןן סוף הדרךך! יש לי תמונות שלו הוא אמר לי שיש לי פנים יפות וזה ליד הילד הזה ושאני ילדה יפה וזה ואור אמר לי לכיי לכיי לבחר של לירוז אמרתי לו תרגעע בנינו אין כלום וזה ואת נקרעתעתת כי פעם הוא מקנא ממך ופעם אם ילדות אחרות

yaeli87

New member
וואו...קראתי את זה איזה 8 פעמים..

ועדיין לא הבנתי כלום מה את שואלת?

yaeli87

New member
לעזוב ת'ילד...

לפי מה שאת מספרת הוא נשמע קצת נצלן... לדעתי כדאי לך פשוט להתרחק ממנו...

Seidman

New member
קטע בסינית יותר קל לקריאה

ועדיין אני תומך בדעה שמעלי

Sherybu

New member
כנסי

את לא ניסחת את מה שכתבת טוב.. ניחא. ממה שהבנתי - תתרחקי ממנו /: ולפעמים, החברות הטובות הן הכי זבל שיש.... סתם עצה..

למעלה