אני צריכה עזרה...בעיה עם בנים

katusha

New member
אני צריכה עזרה...בעיה עם בנים

אז ככה...יש בן אחד שאני מאוד רוצה אותו ואני כבר הצעתי לו חברות אבל הוא אמר שהוא לא בקטע הזה,ובכלל אני רואה אותו רק בימי שישי כשהוא חוזר מהפנימיה(אם בכלל),ושתבינו...יקנעם זו עיר קטנה!קשה למצוא פה בנים חמודים שניראים בסדר(לא אמרתי יפים!לא אמרתי חתיכים!).תעזרו לי...פליז?...

seeyou

New member
../images/Emo140.gifבלונדינית,עיניים כחולות-אפורות!

זה חלום של רוב הבנים! לזה את מוסיפה:גובה 1.63 חמודה,מתוקה,מתחשבת,ניראה בסדר,ראש על הכתפיים,וכמובן-פנויה! מה עוד אפשר לרצות? בקשר ל"גולם" שכבר הצעתי לו חברות אבל הוא אמר שהוא לא בקטע הזה... יש הרבה בנים מוזרים בעולם(גם בנות) לא צריך להרים ידיים!! את יודעת מה הפדל בין דייג לצייד? הראשון זורק חקה...וממתין...תופס-טוב לא נורא הצייד לומד את התנהגות של החיה שהוא מעוניין ,מפזר מלכודות...ולא מרפה... עוד דבר חשוב...את רק בת 16 ... עוד יהיו לך הרבה חברים בחיים....מבטיח לך....

katusha

New member
תודה,חמודה...

תודה נשמה....זה ממש נחמד,אבל לא יודעת....קודם כל אני בת 15 ולא 16,ודבר שני,כמו שאמרתי,אין הרבה בנים נורמליים ביקנעם,ואני לא מאמינה שיהייה לי חבר נורמלי בזמן הקרוב... ומה הקשר לבלונדינית,עיניים כחולות-אפורות?

seeyou

New member
פרטיים אישים אמיתים?../images/Emo68.gif

בכרטיס שלך רשום שאת בת 16 ועונה על התאור...בלונדינית....זה לא נכון? אין הרבה בנים נורמליים ביקנעם? בחיים יש 2 ברירות: מסתגלים לסביבה בה אנו חיים או משנים את הסביבה לצרכים שלנו!

הוא לא רוצה...מה הדילמה?

מתוקה- עשית צעד יפה, ביקשת חברות- כל הכבוד לך!
יש הרבה שתקועים בשלב של פחד מזה,ואת צריכה להיות גאה בעצמך שאת לא. אז שאלת והוא סירב. לצערי זה קורה, והרבה. אבל אין ממש מה לעשות עם זה חוץ מלהמשיך הלאה. גם כי הוא כבר אמר שהוא לא רוצה וגם כי...את בטוחה שתרצי להיות עם מישהו שהיית צריכה לשכנע אותו שיהיה איתך? בקיצור, במקרה הזה המשפט הבנאלי מתאים: יש הרבה דגים בים". ומגיע לך דג שירצה אותך באותה מידה שאת רוצה אותו!

|פצצ../images/Emo99.gifאוקיי קטושה......אז הינה

קודם כל גם אני בגילך וגם יש לי מלא חברות שהתאהבו ממש עכשיו. אני יודעת שלא צריך להתרגש אבל אצלנו בגיל הזה זה כזה דורש התייחסות. גם אני במצב כזה שנדלקתי אבל על בן בן 21 ממצב שהוא התחיל אבל זה שונה. דבר ראשון אולי הוא בן כזה שלא אוהב התייחסות ראשונה מבת...יש כאלה! ואו שהוא כבר מגיל זה מחפש את "האחת" כשיהיה מוכן לחברות. ואין הרבה מה לעשות או שתנסי ליצור איתו קשר ולדבר איתו ככה רגוע ובלי לחץ יכול להיות שיתפשר ופתאום יהיה ניצוץ שכזה. אבל אם הבחור אינו מוכן אז אל תקחי את זה אישית ופשוט תקחי את החיים בקלות.אולי תדלקי על מישהו שידלק עלייך ואז תהיה כימיה. כי אומרים שרק בעזרת "כימיה" הקשר מצליח. " עד שמחליטים להיכנס למחויבות, יש היסוס, נטייה לסגת לאחור, חוסר יעילות תמידית."

למעלה