אני צריכה יד

yosi455

New member
תצעקי כמוני../images/Emo24.gif

לצעוק,לצעוק,לצעוק. ואל תהיי בתבוסה .

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
מושיטים יד

עמית שלנו, היד תמיד מושטת אליך, גם בשתיקות, גם בדמעות, גם כשאין מילים, היד שלנו שם...

AMITD4

New member
טריגררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר

אני במצב לא טוב לא פיזית ולא נפשית אתמול בלעתי כמות של כדורים כי היה כואב מידי,היה קשה מידי לא יכולתי לדבר,לנשום מרוב מצוקה... ראיתי שוב את חבר של הגרוש שלי,ליפנאי שבועיים הוא תפס אותי ואמר לי שאכיו אני צריכה לשלם אל זה שהגשתי אליו תלונה במישטרה, ושילמתי הוא תפס אותי וזיין לי את הצורה,בכל דרך,הגוף שלי היה מסומן,הגב שלי כחול וכואב מהמקות שקיבלתי,הוא אנס אותי ואנס אותי וזרק אותי אחרכך הרגשתי כמו שהוא אמר,שאני זונה שפתחה את הפה,לא מצליחה לאגן אל עצמי מרגישה סמרטוט של החיים ,פשוט זונה שלהם המשפחה שלי לא מדברת איתי,לא מצליחה ולא יודעת מה יהיה אם החג הזה אין לי חג,לא היה שההיתי ילדה,היתה אמא אובססיבית לניקיונות ואלימות ואבא שמנצל את הגוף שלי,את האיבר מין שלי ולהיות הבובה שלו,הזונה של אבא שלי,כואב לי,כואב ליייייייי אני מרגישה שאני נופלת ונכנסת למקומות שקשה מידי לצאת משם. אתמול ראיתי את החבר של הגרוש שלי שוב,הפעם היתה איתי העו'ס בטלפון והוא לא היתקרב,הוא חיקה לי,חיקה שאני יבו אליו כי אמרתי לו פעם שאברה כן,יש לו את הטלפון שלי ואכשיו אני מחבה אותו כדי שלא יהיה מצב שהוא יגיע אליי,האוטובוס הגיע ונסעתי בחזרה,אני פוחדת שהוא אכב אחרי,אני פוחדת לחיות

AMITD4

New member
לבלוע כדורים טריגר

להיות שם גמורה,רק מאוחר מידי אומרים,ואז יש לך נזק,נזק שאני עשיתי ולא ממש אחפת לי,לא ממש אני מרגישה שזה משנה לי,קראתי לעזרה,אני אולי אמרתי גם פה,אולי חשבתי שמישהו יעזור לי לעשות משהו,אבל כלום לא קורה ,לא איתי,לא אם החיים שלי, אני חושבת מחשבות של מוות,זה כנירה מי ומה שאני,ככה אני חייה, חצי מסטולית עוד מאתמול, הרגשה שהיה בה שקט,ונימשכת כך, ישנה וקמה וצמה כבר היום השלישי, רק קצט מים,וקצט נס קפה ואני רושמת כי עצוב לי,עצוב לי מידי,את עזעקה שלי לא יכולים לישמוע,כל הזמן פרומויים לדבר גדול שיבו,אני לא מרגישה טוב. ואולי אני בכיינית ואולי אני מרחמת אל עצמי ואולי ואולי ואולי וכל זה,כל החבילה הזאת מישהו יכול לקחת ממני ולערוג אותי, לגמור כבר את הכל,כי לי כבר אין כוח,אין לי יותר כוחות. לא מעמינה שבאמת אפשר לאהוב מפלצת כמוני,לא מעמינה שאני יוכל עוד לסרוד,לא מעמינה שאני ישאר ככה קצט קצט ליפנאי שכל הבוץ תתביע אותי,קצט קצט ליפנאי שהאדמה תכסה אותי בחול,וסדין לבן,רחצה לגופה של עצמות,ומי באמת יבו לקבר שלי? אבא שלי? אחותי? אחי? למי זה כבר ישנה? הילדים שלי ישכחו אותי,כולם ישכחו.....

shir300

New member
עמית

את לא מפלצת! אלה שפגעו בך הם המפלצות! המעשים שלהם מפלצתיים. את אדם נקי, חף מפשע. את לא אשמה בדבר. אוף יש לי צמרמורת כשאני כותבת לך עכשיו... את לא מרחמת על עצמך. את מתמודדת עם דברים קשים ובלתי נסבלים, שראוי לבכות עליהם, לפעמים ימים שלמים. כמה שצריך. החיים שלך יקרים והם לא אבודים. את בתקופה קשה מאוד אבל זה לא ימשך לתמיד. הכוחות נגמרים, ההתמודדות קשה ומכלה כוחות... תני לעצמך לנוח וחשוב מאוד שתאכלי כדי לחזק את הגוף והנפש... שומעים את הזעקה שלך. אני שומעת ועצוב לי וכואב לי ואני לא רוצה ש/תמותי. קחי את כל העזרה שאת יכולה לקבל. האם את בטיפול? קשה להחזיק מעמד לבד. צריך אנשים שיהיו איתך. את חשובה ויקרה לילדים שלך. אי אפשר לשכוח אמא. איזה עזרה את רוצה, מה היית רוצה שיקרה? ספרי. שולחת לך כוחות וחיזוקים באהבה שיר

למעלה