אני צריכה את דעתכם....(שוב פעם אני)

אני צריכה את דעתכם....(שוב פעם אני)

אמרתי כבר שיש לי יומולדת עד חודש בידיוק!!!! ואחרי שיחות ארוכות עם כל העולם ואחותו....שינויים וריבים ועוד מלא דברים...... הציעו לי לעשות ביער..... ולהביא גנרטור-למערכת.... ולהביא מלא דיסקים..... אההה... וגם הרבה נרגילות..... ולעשות שם מדורה..... מה דעתכם?

זה אחלה רעיון..ררר...נרגילה../images/Emo99.gif

תביאי שמיכות וכאלה...שיוכלו לשבת או למי שיהיה קר או משהו כזה,אם יש ים בקירבתך אז זה נחמד גם לעשות בים,מאוד נחמד!!!תביאי פיתות וחומוס וכאלה,לאנשים המורעבים בינינו(
)וזה מה שעולה לי בראש בינתיים,אם יהיה עוד משהו אני כבר יירשום!!

תודה על הרעיון....

ולצערי זה היה לי קצת מסובך להגיע לים.... זה 30 דקות נסיעה.... ולא לכולם יש איך להגיע.... וליער... כולם מכירים אותו..... וגם.... זה הרבה יותר קרוב... לכולם.....

אין בעד מה...חחחח...

כן אני ודודי(חולייה החלשה)פתחנו צוות,ואין לי כוח להיכנס בשם השני....

redroze

New member
אחלה של רעיון . . . .

רק תוודאי שהיער מאוד מבודד כדי שלא תעשו רעש לשכנים ואז יזמינו משטרה ויעשו עליכם פשיטה (יחשדו שזו מסיבת סמים) וזה ממש לא נחמד . . . . .

yaron4all

New member
או שפשוט...

תלכו לתחנת המשטרה המקומית ותודיעו שאתם עושים מסיבה, וככה הם יתאמו איתכם והכל יהיה בסיידר

תודה על התגובות.....

והיער באמת מבודד....... ככה שאין מצב שיזמינו משטרה...... וסמים לשם לא נכנסים..... ובקשר לשריפה.... כבר עשינו הרבה פעמים עשינו מדורה ביער.... אז זה לא נראה לי שיקרה משהו..... אוף.... איך אני ישתלט על 50-60 אנשים? זה הולך להיות מעניין......

חחח....

רק התחלנו .... וכבר אנחנו ביקשנו להחליף מורה בהיסטוריה... ואצלנו זה אפשרי!!!!! וחוץ מזה.... אני שונאת מורים.... חוץ מהמחנכת שלי... היא כזו מאמי.... אף פעם לא ראיתי מורה כזו מגניבה....

לא רק מזאבים....

יש גם בטח שיכורים ונרקומנים ביער בלילה (אם זה יער נורמלי אז כן) ועוד כל מיני.. אז לא רק זאבים (שבכלל, ממתי יש זאבים ביערות ביישראל!?!?)

A Boy

New member
ישזאבי ערבות באיזור אילת (לא שיש שם

יער) ויש מלא תנים בחורשות ויערות.

טוב... אם אתם אומרים.....

הייתי שם הרבה פעמים בלילה.... ולא היה שם שום דבר... אולי... אבל עוד לא נתקלתי באחד הדברים שציינתם..... וזה ביכלל 15 דקות הליכה מהבית שלי.....

תראי

אני תמיד הייתי מקצר את הדרך הביתה כשהייתי חוזר ממקומות מסויימים דרך איזה מפעל נטוש אצלנו בעיר, ולא היה אכפת לי לעבור שם בלילה אפילו שבלילה יש כל מיני אנשים שממש לא כדאי להתסבך איתם, אז פעם אחת שקיצרתי שם עם חבר שלי פתאום שמענו איזה צרחה שהבהילה אותנו למוות... זה בטח היו כמה מפגרים שישבו שם והשתכרו או משהו, אבל בכל זאת, זה שזה לא קרה עדיין לא אומר שלא ייקרה... ואני מאז לא מקצר שם כשחשוך..

זאת לא דרך קיצור....

זה סוף המושב שלנו.... ככה שלא הולכים שם סתם..... ובימי שבת תמיד יש מלא אנשים שם..... אבל לא קשור..... תודה לכולם על התגובות.... ועם יש לכם עוד רעיונות והצעות לשיפורים אני תמיד פתוחה להצעות.... (זה נשמע רע....
)

לא קשור קיצור או לא

מה שהכוונה בהודעה שלי: אם לא קרה כלום מלהיות שם בלילה זה לא אומר שלא ייקרה מתישהו, דווקא כשתחשבי שהכי לא ייקרה כלום

למעלה