אני צריך עצה...

Princes Vespa

New member
נכון זהו טעם הקהל

מה לעשות כשאתה ממליץ למישהו בסיפריה על סרט , תלך על הקונצנזוס אלא אם כן אתה מכיר אותו טוב. יום אחד המלצתי למישהו על הסרט המקסים והנפלא "בוקר טוב ויאטנם" והוא חוזר ואומר לי - "אני ורדיו ממש לא מתחברים. ממש לא נהנתי מהסרט". נו באמת , אפשר לחשוב שזה סרט על רדיו. וזה דווקא מישהו שאוהב בדר"כ סרטים טובים. לכו תבינו אנשים.. Princess Vespa

חזיר בר

New member
מה שמעלה את השאלה

אולי טעם הקהל הוא הטעם שנקבע על ידי המלצות של מוכרים בספריות וידאו שמסתמכים על טעם הקהל.

Princes Vespa

New member
יכול להיות שאתה צודק..

זאת שאלה של ביצה ותרנגולת. אבל אם אני אהבתי את הסרט המדכא אימים - רוקדת בחשיכה , ואני אלך ואמליץ עליו ללקוח שיחזור עצבני, הוא כבר לא יחזור לספריה. אז במקום אני אתן לו משהו בטוח - איזה בילי אליוט , תעביר את זה הלאה, חופשיות על הבר וכד´ והוא יחזור שמח וטוב לב. אין ספק שאני לקחתי את הדרך הפשוטה החוצה.. (ובתרגום - the easy way out ). בכל זאת יש לחנות אינטרס למכור.. ואני צריכה לשרת אותו. אבל יש לקוחות שאני כבר מכירה את הטעם שלהם ו"מעיזה" להציע דברים קצת פחות נדושים. הם לפעמים נהנים ולפעמים לא.. אבל הם יותר סלחניים. אשמח להמליץ לאנשים על סרטים פחות נדושים.. כי יש הרבה שווים ובגזרת הסרטים היחסית שווים ולא נדושים בוידאו אני ממליצה היום על : הדרך הביתה - סרט סיני המציאות נושכת - סרט מקסיקני State & main - פרודיה חביבה על הוליווד Princess Vespa

dylan

New member
להזכיר את בילי אליוט באותה נשימה

עם "תעביר את זה הלאה" ו"חופשיות על הבר" זה פשוט מעליב! סטייט פינת מיין באמת סרט מאוד מומלץ אבל הוא עדיין לא הגיע לווידאו סרט מאוד מקופח ומומלץ לפי דעתי שיש בווידאו זה "פקח את עיניך" - סרט ספרדי מעולה, ולמרות שהוא ספרדי הוא מאוד לא "אלמודוברי" כך שהוא מתאים גם (ואולי בעיקר) לחובבי הקולנוע האמריקאי, דרמת מתח משובחת עם (כמה מפתיע) פנלופה קרוז (בתפקיד גדול אבל לא ראשי)

תיקח את.....

עיר של מלאכים - עם ניקולס קייג´ ומג ראיין החברות שלי לא אהבו ואמרו שהסרט משעמם ורכרוכי אני, בכל מקרה, מצאתי שזה סרט רגיש (כלומר סרט של בנות, אך לא רק...) ולזכות הסרט ייאמר, שבזכותו אני מעריכה יותר את ניקולס קייג´ גם הסרט "תפוס את הכלה" (כלומר, runaway bride) סרט חביב, קומדיה קלילה, אם זה מה שבא לך. משום מה בזמן האחרון אני לא צופה בסרטים כבדים/עצובים/רציניים אין לי מושג למה.....

GK_FF

New member
../images/Emo2.gif ../images/Emo2.gif ../images/Emo2.gif ../images/Emo2.gif ../images/Emo2.gif ../images/Emo2.gif

חשבתי שכל הסרטים שאתה לא רוצה שיציעו לך זה ביגלל שאתה לא אוהב את הסיגנון, לא ביגלל שכבר ראית אותם!!!!!!! איייייייייייייככככככככככככככ שונא את הסרטים האלה!!!!!!!! (ד"א, *ויקי*, אני חושב שהטעם בסרטים שלנו דיי דומה ואני חשבתי על פייט קלאב בדיוק כמוך וביגלל זה לא רציתי ליראות אותו ואז אח שלי הכריח אותי לשבת על הכיסא ואחרי 5 דק´ כבר לא היה מה להכריח,
סרט מדהים, אני אפילו חושב (וזה לא בצחוק) שהוא לגמריי שינה לי את החיים)

למעלה