אני צריך עצה...

Nookie^^

New member
אני צריך עצה...

מזמן לא לקחתי סרטים מהבלוק באסטר ... איזה סרט כדאי לי לקחת ? חוץ מ: מת לצעוק 1,2 שעת שיא 1,2 אמריקן פאי אחי, אפי האוטו שלי? רוד טריפ אני, עצמי ואיירין על בנים ועל בנות מומיה 2 תודה מראש K-man

Optimus_Prime

New member
שעת שיא 1

ואז תראה את ה2 בקולנוע=] סרט כזה אדיר חייבים לראות בקולנוע

*ויקי*

New member
צודק..

לא הייה שם שום דבר שלא ראינו כבר..... סתם בדיחות.... נחמד לראות אותו בפעם הראשונה אבל אחר כך זה עוד סתם סרט..

חולוני

New member
אף אחד מהם.

תיקח "פייט קלאב" וזהו. כי עם טעם גרוע כמו שלך, לא נראה לי שראית פעם בחיים שלך סרט איכותי באמת.

*ויקי*

New member
אממ

פייט קלאב הוא באמת סרט טוב? כי אני לא יודעת אם לשכור אותו או לא... זה נשמע לי כמו סרט רק על מכות..ואני לא ממש אוהבת סרטים שמבוססים רק על אלימות.

חולוני

New member
מה אני אגיד לך ?

בשבילי זה הסרט הכי טוב בכל הזמנים. ואת כנראה לא ממש עוקבת אחרי הפורום, כי אנחנו מדברים לפחות שליש מהזמן. לא קראת את הביקורת שפירסמתי פה לפני איזה שבוע וחצי ? תלחצי על הטאג הליין של "The First Rule Of Fight Club - U Have To Fight" ותקראי את הביקורת (השניה..) באותו עמוד.

Chot

New member
שטויות.

אמריקה איקס הרבה יותר אלים מפייט קלאב. ורוד טריפ דווקא סרט חביב. אני מודה שההומור שם היה על הפנים, אבל מי כמוני אוהב את טום גרין? הוא ענק

רק לידעתך

"פייט קלאב" הוא אחד הסרטים היותר טובים שיצאו אי פעם והוא לא רק על אלימות ומכות הנאה מובטחת! כמובן שאף סרט אבל אף סרט לא משתווה ל"מאטריקס" איש

*ויקי*

New member
אף אחד מהם!!!!!

מה זה הטעם הזה קיריל????? תשכור את "דוגמה", סרט ממש יפה! או ש.."מאטריקס" אבל בטח כבר ראית את זה. גם "ארין ברוקוביץ´" הייה סרט ממש יפה! וגם "העורב 3" ו"12 הקופים" גם!! ויש עוד הרבה שאהבתי.... אבל תחליט לבד..

צוחה

New member
DOGMA אכן עוד סרט גיאוני ומצחיק

מומלץ ביותר ואם אפשר להמליץ על סרט טיפ טיפה ישן אבל מ ע ו ל ה והוא "הפריצה לאלקטרז" ובאנגלית "the rock" גם זה סרט מצחיק ומלא אקשן אפרופו אקשן סרט אדיר שמפוצץ באקשן זה "עימות חזיתי" או Face\Off גם מומלץ מומלץ מומלץ ביותר

Nookie^^

New member
ראיתי את שניהם

גם את הפריצה לאקטרז ואת עימות חזיתי וגם את שם קוד: דג-חרב.....

Nookie^^

New member
חחחחחחחחח !

לא הבנתם אותי !!!! התככונתי איזה סרט כדאי לשכור חוץ מכל אלה שציינתי...

Princes Vespa

New member
סרטים ממולצים בסיפריה

אני ממליצה ללקוחות ששואלים בסיפריה על הסרטים החדשים יחסית הבאים -(נמצאים בקונצנזוס ) : תעביר את זה הלאה לזכור את הטיטנים גברים עם כבוד כמעט מפורסמים שוקולד בילי אליוט מעבר לגבול הסכנה המלאכיות של צ´רלי צוללת U-571 משימה בלתי אפשרית 2 חניבעל אוכל מהיר נשים גנובות להתחיל מחדש בלתי שביר ( הדעות חלוקות ) 13 יום ( הדעות חלוקות ) פגוש את ההורים ויש עוד כמה.. לא הכל אהוב עלי במיוחד , אך אהוב על הקהל וזה מה שחשוב.. princess Vespa

למעלה