אני צריך עזרה בבחירת מכשיר

BobboVilla

New member
אני צריך עזרה בבחירת מכשיר

קודם כל - מקיאי המפרטים לא צריכים לכתוב. אני יודע לחפש מפרטים לבד, תודה. אני גם מחפש ביקורות של אנשים אמיתיים, שהיה להם (או למישהו שהם מכירים) את המכשיר, ולא ביקורות אינטרנטיות שמתמקדות במפרט ובבנצ'מרקים חסרי ערך.

מבחינת דרישות - קודם כל מכשיר אנדרואיד (כמובן), ולא סמסונג. מסך בסביבות 5.5 אינצ' ברזולוציית Full HD, אולי קצת יותר גדול. בכל מקרה, לא 5.2 אינצ' ומטה, ולא מעל 6 אינצ'. זיכרון RAM לפחות 4 ג'יגה. איחסון לפחות 32, אלא אם אין אפשרות לכרטיס הרחבה, ואז נפח איחסון מינימלי של 64 ג'יגה. מצלמה סבירה, כולל צילום בלילה/חושך שהוא סביר, ואם אפשר אז גם ייצוב תמונה. עדיף דואל סים, אבל לא חובה, ואם זה לא בא על חשבון כרטיס זיכרון עדיף. אם יש NFC זה טוב, אבל אני מוכן לוותר על זה. צריך שיהיו לו ביצועים טובים, בלי לאגים, אבל לא חייב את הכי טוב. אפשרות לעשות רוט זה חובה. אני לא חייב אפשרות להחליף רומים או ממשק "נקי", אבל זה פלוס מסוים.
תקציב - מעדיף לא להוציא יותר מ-2000 ש"ח, ובכל מקרה לא יותר מ-2500 ש"ח. אין בעיה לקנות מחו"ל.

אני מעדיף מכשירים שההטענה שלהם סטנדרטית, ולא תקנים קנייניים שמחייבים מטען מיוחד, אבל זה לא דיל ברייקר.
המכשיר הנוכחי שלי בשימוש כבר קרוב ל-3 שנים, ואני מעדיף לשלם קצת יותר מאשר להחליף כל שנה. מהסיבה הזו אני גם רוצה מכשיר חדש ולא משומש. אני גם לא רוצה מכשיר שיצא לפני יותר משנה, אלא אם כן הוא עדיין מספיק טוב ביחס למכשירים חדשים יותר.

התחלתי קצת לחפור ולחפש, וראיתי כמה אפשרויות. כמובן שאני פתוח לאפשרויות נוספות, אבל הייתי שמח אם לפחות אפשר יהיה לצמצם חלק מהרשימה הזו קודם.
1. HTC U Ultra. הוא קצת גדול (בעיקר פיזית) ממה שאני רוצה, ויש לו את המסך המשני שלפי מה שהבנתי די מיותר, אבל אפשר לקנות אותו באמזון בסביבות 1600 ש"ח. למעט הגודל, נראה לי שהוא עונה על כל הדרישות, וזה גם יצרן שאני מכיר.
2. מייזו M6 Note. קראתי שהמצלמה טובה. המחיר בבאג הוא 1100 ש"ח לדגם של 64 ג'יגה איחסון שזה פלוס, אבל החיסרון הוא שאין NFC.
3. מייזו פרו 7 פלוס. הוא עונה על כל הדרישות, והוא נמצא במסגרת התקציב. אני לא יודע עד כמה המסך המשני שימושי בכלל, וקצת חבל לי לשלם יותר עבור פיצ'ר שהוא מיותר בעיני.
4. הונור 8 פרו. יש לו מסך 5.7 אינצ', ואני הייתי מעדיף 5.5 אינצ', אבל למעט זה הוא נראה לא רע בכלל.
5. OnePlus 5/5T. אין לי ספק שהמכשירים האלה יהיו מעולים, אבל בארץ אי אפשר להשיג אותם עם ערכה מלאה, אלא "שוחטים" אותה ומוציאים את המטען המקורי. במקרה של ה-5T אני לא בטוח לגבי גודל המסך - 6 אינצ' זה כבר מעבר ליכולת שלי לתפעל ביד אחת
. גם המחיר שלהם (כולל מטען מקורי) מגיע ועובר את ה-2000 ש"ח לפי מה שראיתי.
6. ZTE Nubia Z17/Z17 Lite/Axon 7S. אני לא בטוח שאפשר לעשות רוט למכשירים האלה, ואני לא יודע איך ZTE באופן כללי במכשירים שהם יותר High-end.
7. Huawei Mate 10/Pro/Lite/Honor View 10. הבעיה העיקרית היא הגודל של המסך (5.9-6 אינצ'), וחלק מהדגמים גם די יקרים.

תודה מראש.

BobboVilla

New member
אני לא טס לשום מקום בזמן הקרוב, אם זו הכוונה

אבל אין לי התנגדות עקרונית למכשיר חדש לחלוטין שנכנס ככה לארץ
.

metrocard

New member
פחות או יותר זו הכוונה, כולל אם יש לך מישהו שעושה נסיעה

לחו"ל בשביל שיוכל להביא לך.
בכל מקרה, מהאופציות שציינת, בעיני כמובן ה OP5 , עם T או בלי.
את גרסת ה 64 אפשר למצוא בסביבות 1900 לאחר מס באתר GEEYBUYING. אתה יודע מה חשבתי עליו. .

מהצד החסכוני יותר ההונור 9 בסביבות ה1200 ש"ח יצליח לתת תמורה יפה, ואולי לא יסחוב 3 שנים, אני מאמין שאת השנתיים בכיף .המצלמה אחלה, המכשיר מהיר פה המסך קטן יותר ממה שציינת (5.15) והממשק כמובן שונה מאנדרואיד נקי אבל לא בצורה מעיקה מידי. דומה מאוד חומרתית להונור 8 פרו שציינת.

מהHTC אולטרא הייתי מתרחק., יש מן תמימות דעים שלילית לגביו בקרב רוב הסוקרים . לא יצא לי לראות אחד כזה במציאות ככה שקשה לי לחוות דעה אמיתית. דווקא ה U11 LIFE , מכשיר האנדרואיד ONE נראה מסקרן יותר ובעלות סבירה.

BobboVilla

New member
5.15 זה קטן מדי בשבילי, וגם ה-5.2 של ה-U11 Life

אני לא חייב שהמכשיר יחזיק שלוש שנים (למרות שיהיה נחמד אם כן), כל עוד המחיר הוא בהתאם.
&nbsp
אני גיליתי שאני לא חייב אנדרואיד נקי, כל עוד התוספות תורמות ולא מציקות מדי. במקרה של האסוס שלי, חלק לא מבוטל מהדברים מאוד טובים ונחמדים, ואפילו התקנתי את המקלדת שלו על הנקסוס 7 שלי
.

metrocard

New member
בדיוק. יש לנו טראומה מטאצ'וויז בגרסאות המוקדמות

שהשחיתו את המכשירים.
בממשק של הוואוי יש כמה נקודות נחמדות.
במקרה היום שלפתי את הATIV S הווינדוסי מהמגירה בשביל לבדוק משהו.
מכשיר עם 4.8" מאוד ידידותי לכף יד אחת. אפילו יותר מההונור. .
אולי עם היחס של 18:9 שיש לT כן יהיה לך נוח. המכשיר צר יחסית.
לא תתפעל עם יד אחת אבל אפשר להסתדר.

binon

New member
oneplus 5

יש לי אותו כמה חודשים ואני מאוד מרוצה
הזמנתי דרך banggood, המכשיר נפל במכס כי ביקשתי שילוח מהיר.
המכשיר הגיע עם מטען מהיר מקורי. צריך לבקש בהזמנה שישימו מטען אירופאי..
קניתי את גירסת ה 64/6. המכשיר טס.
הביקורות על המצלמה לא מהללות אבל לדעתי היא מוציאה תמונות סבירות אם לא מעבר לזה.

binon

New member
יצא לי בערך 2000 ש"ח

פחות או יותר כמו המחיר שלו בארץ באותה תקופה

z1george

Member
מנהל
אתיחס לרשימה

1.אין לי דיעה. על פניו המחירים שלהם יקרים ללא הצדקה והם דוחפים BLOAT שלהם פנימה (blinkfeed etc(
2-3) אני אישית אוהב מייזו והיה לי M1NOTE שנתיים אבל
בחדשים יש בעיות עם קבלת אתראות + מסרסים לפתוח PDF וצריך תרגילים כ, לשמור בדרייב ומשם לפתוח. ה7 פרו המסך האחורי גימיק, המעבד שלו הוא הליוס X30 שנכשל והייצור הופסק . ייצאו מעט מאד דגמים איתו (למפתחים אין סיבה לתמוך)
4. מכשיר מוצלח מאד- היה לי בערך יומיים
5. לא מחבב אותו (אני יודע שאני במיעוט בפורום) לגביו יש פה מספיק מומחים בפורום - אתה לא צריך אותי
6. אוהב. תבדוק את הM2 , מסך אמולד מצויין , 4/64 פלוס הרחבה סוללה 3600 עם QC3 סטנדרטי. יש כאן מישהי שקנתה לילד ומרוצה (SHOOSH) וגם אני מכרתי אחד לקולגה (שהיה לו זנפון2 קודם) והוא מאד מרוצה. יש שקע אזניות ויש TYPE C
7. לייט לא אבל שני המיי10 והV10 מכשירים מצוינים. היה לי מייט10 רגיל שבוע ומאד אהבתי. יקר מאד. הV10 במחיר סביר והוא מתחרה ישיר של ה ONE5+
אני לא חסיד עיוור של אנדרואיד "נקי" ולכן בין V10/MATE10 לבין ONEPLUS5+===== אני אישית הייתי בוחר בלי לחשוב בהאווי/הונור ולא בONE. אבל שוב, אני בדעת מיעוט בפורום לגבי 5+

BobboVilla

New member
תודה על ההתייחסות המפורטת - שאלות/הערות המשך

1. אני מסכים שבדרך כלל המחירים של HTC גבוהים מאוד, אבל ספציפית את זה ראיתי במחיר יחסית נמוך, ולכן הוא נמצא ברשימה.
&nbsp
4. איך הוא מבחינת גודל פיזי ונוחות שימוש לעומת מכשיר כמו ה-Le S3 עם מסך 5.5 אינצ'?
&nbsp
5. הבעיה שלי עם ה-5T זה שיש לו מסך 6 אינצ'. הוא גם יקר יותר ממה שאני רוצה להוציא, אבל לא מעבר לגבול העליון המקסימלי שלי.
&nbsp
6. לפי מה שכתוב ב-GSMArena, ה-M2 לא עודכן מעבר למרשמלו. זה לא שעדכונים כל כך חשובים לי, אבל מרשמלו זה כבר די ישן (למרות שהזנפון שלי לא באמת קיבל מרשמלו בצורה מסודרת ואני עדיין עם לוליפופ
).
&nbsp
7. מה הבעיה עם הלייט? על פניו נראה שזה רק עניין של מעבד וגודל פיזי. ואפרופו גודל פיזי, איך זה לתפעל מכשיר של 6 אינצ'?
&nbsp
בגדול, אם הבנתי אותך נכון, ההתלבטות שלי צריכה להיות בין ההונור 8 פרו לבין המייט 10 או V10? כלומר לא ללכת על המייזו M6 נוט, בגלל הבעיות של הדגמים האחרונים?

BobboVilla

New member
לגבי הלייט - ראיתי שגם אין לו הטענה מהירה

שזה חבל, אבל אני לא בטוח שזה דיל ברייקר מבחינתי, במיוחד אם הסוללה מחזיקה מעמד יום עבודה.

BobboVilla

New member
עוד שאלה (למרות שאני כנראה יודע את התשובה
)

מה לגבי שיאומי? או שהמצלמות שלהם ממש לא טובות כמו אלו של מייזו ו/או וואווי/הונור?

z1george

Member
מנהל
עונה להכל ב3 התגובות בתקווה שלא פספסתי

הM2 אכן מרשמלו בגרסה הגלובלית . לסינית יש עדכון לנוגט. אבל לא יהיה מעבר. זה מה שיש.. אל תשכח שזה 530 ש"ח בלבד (האחרים שדנו בהם פי 3-4)
הוא די נוח ביד עם 5.5

לגבי קבוצת הונור/מייט

1. אכן, המצלמות שם עדיפות על כל שיאומי שהוא
כולל mix2 mi6

2. לדעתי הטענה מהירה זה דיל ברייקר
במכשיר לכמה שנים.
עדיף סוללה 3000 שאפשר למלא מ20 ל80 אחוז בקוויקי בהפסקת צהריים
על פני סוללת 4000 שלוקח נצח
זה מה שטוב ב הוואי ובOP
אצל שניהם זה proprietary שלהם ולא QC תקני
בהונור התחכמתי כדי לא לקנות מטענים נוספים
לקחתי את המקורי למשרד
בבית לא בוער מטעין בלילה גם כך
ברכב מטעין עם מטען Anker ישן של 2A
כי מטען רכב מקורי עולה 30$
ב OnePlus וOppo זה בכלל הזוי, מחיר מטען נוסף

metrocard

New member
מטען קיר לOP5T , תקע אמריקאי נרכש ב56 ש"ח

מגירבסט.DASH מקורי (כנראה מה שמוציאים מהערכות לפני המשלוח לארץ) הגיע תוך שלושה שבועות.
קניתי את המתאם הננעל בהום סנטר ב8 ש"ח . אישה מרוצה.

G Gabi

Member
להטענת DASH צריך רק את המטען הייעודי או גם את הכבל שלהם?

metrocard

New member
אם אני זוכר נכון אז גם את הכבל. זה דווקא סופק באריזת המכשיר

המטען הגיע ללא הכבל. בבית אבדוק עם כבל אחר ואעדכן

metrocard

New member
נבדק עכשיו , DASH דורש גם כבל טעינה מקורי.

בדקתי עם הכבלים של השיאומי, ההוואוי ושל UGREEN . כולם נותנים חיווי על טעינה רגילה בחיבור למטען.
רק הכבל של OP נתן חיווי על DASH (לוגו של ברק מעל המילה CHARGING)

למעלה