אני צריך המלצה על סמארטפון פשוט

BobboVilla

New member
אני צריך המלצה על סמארטפון פשוט

ה-S3 שעבר לאמא שלי החזיר נשמתו לקוריאה, והיא צריכה מכשיר חדש.

הדרישות בסיסיות - אנדרואיד, אפליקציות רגילות, וואטסאפ, אולי Waze. איכות המצלמה לא חשובה, ולא צריך קורא טביעות אצבעות. חשוב שזה יהיה מכשיר אמין, שלא ישבוק חיים אחרי חצי שנה, ושלא יהיה איטי וכבד אחרי חודשיים (ולכן לא סמסונג
).

גודל - באיזור ה-4.8-5.2 אינצ', אבל שלא יהיה גדול מדי פיזית (עיין ערך המוטו G5 פלוס, למשל).

תקציב - עד 1000 ש"ח, אפשר להזמין מחו"ל, כולל מסין.

חשוב שזה יהיה מכשיר שפשוט להשתמש בו גם למישהו שהוא לא טכנולוגי, כי אני לא בהכרח אוכל לתמוך באופן שוטף. נראה לי שמהסיבה הזו עדיף לא ממשק "אייפוני" (כלומר שיאומי ומייזו), אבל לא הייתי פוסל את זה על הסף.

לכל מספימי המפרטים - אין צורך שתגיבו. אני לא אתייחס למה שאתם כותבים ממילא
.

ALFA 156

New member
פסלת הרבה אופציות

אולי מוטו G5 הרגיל? אבל לדעתי לא מוכרים בארץ אז תצטרך להזמין.
מאז הגלאקסי 3 המחורבן סמסונג השתפרו הרבה ושינו את הממשק- יש לאחינית שלי J7 הדגם הישן מעל שנה והוא מהיר והיא מפוצצת במשחקים ושטויות, זה מכשיר מעולה לאנשים מבוגרים - אפשר להתאים ממשק למצב קל

BobboVilla

New member
מה אני אגיד לך? אני אוהב לפסול דברים (ואנשים)

לא צריך "מצב קל", צריך מכשיר שהוא מספיק פשוט גם ככה. לא שאני חושב שהממשק של הסמסונג הוא מורכב, אבל סמסונגים הם מכשירים שמגיעים מלאים בזבל ונהיים אטיים תוך כלום זמן. גם ה-S4 שלי נהיה איטי אחרי כמה חודשי שימוש, ועצם העובדה שהוא בכלל שרד 4 שנים (אתמול או שלשום פייסבוק הציע לי להעלות "זיכרון" של הפוסט הראשון שכתבתי לגביו
) זה סוג של נס.
&nbsp
הסתכלתי על ה-G5 הרגיל, וגם הוא ענק פיזית ביחס לגודל המסך בעיניי, בגלל קורא טביעות האצבעות הגדול שיש בחזית. כנראה שאני אוותר על הדור הזה של המוטו G.

ALFA 156

New member
גלאקסי 4 זה מכשיר פח זבל

עדיין עם ממשק מיושן והתקוע, החל מ6 הם שינו את כל הממשקים לממשק יותר מהיר ונוח
לא מעריץ של סמסונג אבל לאדם מבוגר זה הכי מתאים, תבדוק אולי מכשיר של וואוי יש את הP9 LITE הדגם של 2017 או הNOVA החדש הם גם קלים לשימוש, יש גם את ההונור 8 שנמכר באמזון במחירים אטרקטיבי

nangel

New member
אל תפסול ממשק אייפוני

מהסיבה שאפשר להתקין Launcher ולהחליף.
אצלנו בבית קנינו כמה שיאומי, התקנתי עליהם את הלאונצ'ר של Google Now וכולם מרוצים.
ממליץ בחום רב על שיאומי Mi5 - מ GearBest ב 250 דולר, בישראל טיפה יותר
גם על ה Redmi 4X (לא גירסת ה Note) מחו"ל בכ 150 דולר, בישראל טיפה יותר
לדעתי ה Value for Money שלהם מעולה.

BobboVilla

New member
לא פסלתי - פשוט תהיתי בקול אם זה לא יהיה בעייתי

עד כמה הממשק של שיאומי שונה מהממשק הרגיל של אנדרואיד? לא מההיבט של לאונצ'ר, אלא דווקא כל השאר - הגדרות, למשל.

BobboVilla

New member
עכשיו ראיתי של-Mi5 יש זכוכית קדמית מעוגלת. זה לא פתח לצרות?

יש מגיני מסך מזכוכית שמגנים בצורה טובה? כי לא מתחשק לי לחסוך על מכשיר ולאבד את כל היתרון הזה אם כל כמה חודשים צריך להחליף מסך.

nangel

New member
מה הכוונה מעוגלת?

אם אתה מתכוון שוליים משתפלים כמו S7 Edge אז אין את זה ל Mi5. המסך רגיל לגמרי.
לא נתקלנו בשום בעיה עם כיסוי ומגן זכוכית.

שים לב שה Mi5 מאוד מאוד מאוד קל. נותן תחושה מעט מוזרה שהוא ריק בפנים. לחלק מהאנשים זה יתרון, לחלק חסרון אבל זה מאוד מורגש.

BobboVilla

New member
אז אולי זה החלק האחורי שהוא מעוגל, וזה לא היה ברור מספיק

enigo

New member
זכוכית שלא נגמרת בזווית ישרה, אלא בצורה מעוגלת. ממה שראיתי

מתגברים על הבעיה פשוט על ידי הדבקת מגן מסך מעט קטן יותר מהמסך עצמו, כך שהוא "יושב" רק על החלק השטוח.

nangel

New member
לא מספיק שונה

לא מספיק שונה כדי שאזכור את זה.
הייתי צריך משהו, נכנסתי להגדרות, מצאתי. מקסימום התעצלתי אז חיפשתי בגוגל באיזה תת-תפריט זה נמצא. כאמור, שלא ידאיג.

לגבי הלאונצ'ר הסטנדרטי אין לי נסיון רב איתו אז לא יכול לחוות דעה.

מחשבות

New member
אני עם השיאומי נוט 1, הבת שלי עם הנוט 3. בינינו,

לאחר מס' הגדרות מינימלי, מי בכלל נותן את הדעת על זה? המכשירים עובדים נהדר, VFM יוצא דופן, חיי סוללה נהדרים ודי לחכימא ברמיזא.

BobboVilla

New member
בשבילי אולי הייתי לוקח את הנוט, אבל לא בשבילה

אני לא חושב שיהיה לה נוח מכשיר כזה גדול.

enigo

New member
נראה שהגדרת כמעט כל טלפון כניסה סיני, או מקסימום ביניים זול

הם ימלאו את דרישות הביצועים וישאירו הרבה עודף. אבל נשארת שאלת האמינות.
לי יש בסך הכל ניסיון טוב עם טלפונים סיניים - מלבד ZTE V5 אחד שמת במפתיע, כל השאר עבדו ועובדים מעל ומעבר למצופה. ראיתי לא מזמן פרסומת ל-ZTE נוביה Z9 סביב 200$ - לסדרה זו ממשק נוח ויעיל לדעתי. נסה לראות אם אתה מוצא את גרסת המיני של הטלפון הזה שאמורה לעלות פחות ועומדת בדרישות הגודל.

BobboVilla

New member
הגדרת את זה טוב - אני צריך משהו אמין

לגבי ה-Z9 מיני, הוא קצת ישן, יצא לפני בערך שנתיים. הייתי מעדיף משהו קצת יותר חדש.

enigo

New member
העניין עם אמינות שהוא סטטיסטי. אותו סוג טלפון שאצלי מת, חי

הרבה אצל אחרים בלי לעשות בעיות והומלץ בחום על ידי אנשים שמעורים בתחום. מצד שני, מכיר כמה אנשים עם HOMTOM, שלא נחשב מותג אמין, שהטלפון עובד אצלם הרבה זמן בלי בעיות. יש לי בבית ג'יאו F1 שעובד ארבע שנים בלי לגהק - עדיין עם הסוללה המקורית!
קנה טלפון סיני של מותג מוכר, ותחזיק אצבעות.

מחשבות

New member
לדברים טובים מתרגלי מהר מאוד. אנשים מבוגרים

צריכים מכשיר גדול ובהיר.

BobboVilla

New member
טוב שלא עשית ממנה קשישה סיעודית

היא צריכה מכשיר שיהיה לה נוח, ומכשיר גדול מדי לא יהיה לה נוח.

למעלה