אני צריך המלצה על טאבלט קטן וטוב

BobboVilla

New member
אני צריך המלצה על טאבלט קטן וטוב

הנקסוס 7 שלי במצב קריטי, לא בטוח שאני אצליח להציל אותו. בלי קשר, כבר הרבה מאוד זמן שהוא מקרטע ולא מגיב טוב.

אז דרישות. קודם כל מכשיר מהשנה-שנתיים האחרונות. אני לא רוצה לעשות את החיפוש הזה מחדש עוד שנה וחצי. מערכת הפעלה אנדרואיד או Windows מלא. מסך עדיף עד לאיזור ה-8 אינצ', למרות שאני יכול כנראה קצת להתגמש. רזולוציה לפחות HD, אבל הייתי מעדיף Full HD. זיכרון RAM מינימום של 2 ג'יגה, איחסון מינימום של 16 ג'יגה. מחיר בשאיפה לא לעבור את ה-1500 ש"ח, 2000 במקרה הכי "גרוע".

כמובן שלא סמסונג, אלא אם אפשר להסיר את כל הסמסונגיות ממנו
.

יש בכלל חיה כזו?

BobboVilla

New member
לחילופין, אולי יש איזה פאבלט מגודל במיוחד (6.5 אינצ' ומעלה)?

למרות שזה בטח יעלה הרבה יותר מאשר טאבלט.

G Gabi

Member
לפני כחצי שנה רכשתי למישהו Cube iWork 10 (מסך 10 אינטש..)

מדובר באדם הנושק לגיל הפנסיה. טס לחו"ל למספר ימים לצורך פגישות לעיתים תכופות.
הטבלט עם מערכת הפעלה כפולה. לא ברור איך בדיוק יש רישיון חוקי לחלונות 10 כשמחיר המכשיר עומד על כ$150. הוא משתמש רק בחלונות.

היה לבט בין המכשיר שנרכש ובין Chuwi Hi10, מה שהכריע היה קופון שהוזיל את ה-Cube בכ-$30-40.

הוא מרוצה מהמכשיר. מדובר במכשיר שעיקר השימוש בו צפיה במידע ולא יצירת מידע. מידי פעם הוא עורך מסמכים / גיליונות אקסל, אבל באופן פשוט ובסיסי. זה לא כלי לעבודה שוטפת.
ביומיום (כשהוא לא בחו"ל) עיקר השימוש שלו במכשיר הוא צפיה והאזנה להרצאות ומידי פעם גלישה מזדמנת.

בנוסף לטבלט, רכשתי לו מקלדת BlueTooth מסין. יחד עם הכיסוי המחיר היה קצת יותר מ-$27 (המחיר ירד מאז בכמה פרוטות) [אגב, כשרוכשים כיסוי, כדאי לוודא שהוא אינה מכסה יציאות/כניסות שבצידי המכשיר] -
https://www.aliexpress.com/item/8-i...32412316142.html?spm=2114.13010608.0.0.gxk4Eg
רכשתי לו את המקדלת עם ה-TouchPad (ועם חריטת אותיות עבריות בנוסף ללטיניות) הופתעתי מאוד! עבורי היא נוחה מאוד להקלדה. קיבלתי שירות נהדר מהמוכר/ת הזה.
יש למקלדת מצב "חלונות" ומצב "אנדוראיד" לצורך כפתור ה-fn.

בשורה התחתונה - הרכישה מוצלחת. כרגע הטבלט בשימוש כחצי שנה. לעיתים שימוש יומיומי, לעיתים פחות.
כשהוא טס לחו"ל זה אמצעי תקשורת חיוני עבורו. סקייפ, SIP, אינטרנט וכו' וכמובן כלי עבודה.
כמה זמן המכשיר הזה יחזיק? אין לדעת

קישור למוצר שאותו רכשתי -
http://www.banggood.com/Cube-Iwork1...h-Dual-OS-Tablet-p-1040969.html?rmmds=myorder
(הקישור הזה הוא מהסטוריית הקניות, כך שאני מקווה שזה אכן בדיוק אותו מוצר)

BobboVilla

New member
אני זוכר את הביקורת שלך על המכשיר. הבעיה - זה 10 אינצ'

ואני רוצה מכשיר יותר קטן
.
&nbsp
אני חושב שלפני מספר חודשים חיפשתי מכשיר של 7-8 אינצ' מהחברה הזו, אבל או שלא מצאתי, או שהיו לו חסרונות מסוימים עבורי. אני אנסה לחפש שוב, אולי השתנה משהו מאז.

eyalno10

New member
בנוסף לטבלט, רכשתי לו מקלדת BlueTooth מסין. - שאלות

א. המידע מעניין
ב. שלוש שאלות
1) האם מערכות ההפעלה תומכת בעברית?
2) איך חורטים את העברית על מקלדת הכיסוי?
3) איך אפשר לוודא לפני הקנייה שאכן הכיסוי מתאים בגדלים אינו מכסה חיבורים

G Gabi

Member
תשובות

1. כן. בנוגע לאנדרואיד, צריך להתקין יישום מקלדת התומך במקלדת חומרה-עברית (כמדומני ש-Go keyboard תומכת. יש לי הסתייגות ממנה, הרשאות, החברה שפיתחה את המקלדת וכו').
2. בהודעתי יש הפניה לעמוד המכירה בו רכשתי את המקלדת. בעת הרכישה השארתי הודעה למוכר וביקשתי שיוסיף אותיות עבריות (אשוריות?).
אני בטוח שיש מקומות בארץ שעוסקים בחריטה וחיתוך בלייזר, סביר להניח שהם יוכלו לספק שירות הוספת אותיות (בכל שפה שתרצה..) למקלדת.
3. המידע המופיע בעמוד המכירה. למשל: גודל / מימדי המוצר, תמונות ומשובים.

BobboVilla

New member
אפשרות שחשבתי עליה היא אולי לקנות Kindle Fire

למישהו יש ניסיון איתו? חוויות לחיוב או לשלילה?

yehuda7K

New member
אני מרוצה מקינדל פייר הבסיסי. אם המפרט מתאים לך- אני ממליץ

BobboVilla

New member
מה הכוונה "בסיסי"? רזולוציה של מתחת ל-HD?

כי המכשיר ישמש אותי גם לצפייה בסרטים, אז רזולוציה נמוכה יותר זה משהו שיפריע לי.
&nbsp
אגב, ראיתי שאפשר לקנות את הקינדלים בגירסא עם פרסומות במסך הנעילה (ואז לשלם כמה גרושים פחות). ראית את זה? אתה יודע אם זה משהו שאפשר להעיף?

yehuda7K

New member
כשקניתי חשבתי שאנסה, ואם יפריע תמיד אוכל להוסיף עוד 10 אירו

כשקניתי חשבתי שאנסה, ואם יפריע תמיד אוכל להוסיף עוד 10 אירו ולסלק אותם. התברר שהפרסומות בסדר, ואפילו נאות בעיני. מצורפים 2 צילומי מסך מקריים.

השימוש שלי הוא קריאת ספרים ומאמרים והרזולוציה בסדר לצורך זה.
בין 3 הטבלטים קינדל האלה, אולי תנסה את האמצעי, אם מסך של
8" 1280 X 800
מספיק לך.

אם בא לך לשאול עוד, בבקשה.

BobboVilla

New member
זה כנראה *מספיק*, אבל זה לא מה שאני *רוצה*

אני מניח שבשביל השימושים שלי, אינטרנט, כתבות וקצת סרטים, זה יהיה מספיק טוב. אבל אם יהיו לי עוד שאלות אני בהחלט אשאל, תודה.

shoosh2607

Member
מנהל
בשביל אינטרנט, כתבות וסרטים

המכשיר שיש לי (שלא אזכיר את שמו) הכי כדאי.
לא נתקע, לא מתקלקל, לא מצריך עבודה והכי חמוד

BobboVilla

New member
בואי נניח בצד את הרגשות, אז קודם כל המחיר בעייתי

ודבר שני, בעיני אלה מכשירים עם ממשק לא נוח ולא אינטואיטיבי. למשל יש לנו אייפוד טאץ' שקיבלתי לפני כמה שנים (וישב במגירה כמה חודשים עד שזוגתי האמינה לי שאני לא אשתמש בו). יש לו שימוש אחד, וזה נגן מוזיקה. לא אפליקציות, לא סרטים, לא צילום, נטו מוזיקה. כאילו שהוא אייפוד "של פעם". אני הייתי מצפה שאפליקציית המוזיקה תהיה שיא של יעילות, נוחות ופונקציונליות. תנסי פעם להוסיף שירים למה שמתנגן ולא להחליף, ותספרי לי איך עושים את זה אם את מוצאת. זה כל כך בסיסי, שלדעתי יש לי את האפשרות הזו בנגן Sansa Clip שעלה לי פחות מ-250 ש"ח לפני כל כך הרבה שנים שאני לא זוכר אפילו.
&nbsp
מעבר לכך, מכיוון שהדרישה הבסיסית שלי מכל מכשיר שמתחבר לאינטרנט זו האפשרות להעיף פרסומות, אז הוא נפסל גם כאן די מהר. אלא אם כן אפל הסכימה להחזיר את חוסמי הפרסומות לחנות האפליקציות.

BobboVilla

New member
וכמובן שאסור לשכוח את הרגש בנושא, כן?

פשוט יש לי סיבות רציונליות ומבוססות למה לא, עוד לפני ה-"אני לא קונה מוצרים של התפוח הנגוס"
.

shoosh2607

Member
מנהל
אני לא מתייחסת לרגש

רק לפונקציונליות.
טלפון נייד שלהם אני לא אקנה כי הוא לא עונה לי על הדרישות. טאבלט כן.

BobboVilla

New member
אני לא יכול להתעלם לחלוטין מהרגש

למרות שאני מנסה לפחות למצוא גם סיבות מהותיות כדי להצדיק את זה
.

למעלה