אני צריך דחוף....עזרה באיזה שיר

ArNoLd LaYnE

New member
אני צריך דחוף....עזרה באיזה שיר

אוקי מישהו יכול לכתוב לי את כל השיר אבל את כל השיר של אומרים מכבי נאצים... נמאס לי כל אחד אומר משהו אחר וזה משגע אותי אז אני אשמח מאוד אם מישהו יעשה לי טובה ירשום ליאת כל השיר תודה תודה תודה תודה תודה!!!! יאלהפועלמלחמה!!!

west side

New member
כאן נמחקה הודעה

על ידי הנהלת הפורומים משום שלא עמדה בתקנון הפורום

פחחחחחח

חסמו אותךךךך.. מוות לתפוז!!!!! דיי לחסום אנשים!!! בגלל אוהד *כבי מפגר שמפליל אנשים!!! האיש בסך הכל ענה לו לתשובה לצהוב הנאצי הזה.. שתהיה שואה למכבי .. אני מחכה שתחסמו אותי..

west side

New member
איזה צהובים, טוב הנה השיר

המצוזנר! אדום עולה בבלומפילד אדום עולה עולה הולך איתך הפועל הולך למלחמה יושב שער 5 שער כה מרגש אבל הכי חשוב שצהוב עולה באש אומרים מכבי *אצים **מוטות **דיינים הלוואי **מותו ***רפו חיים שער 5 דורש צהוב עולה באש *ונא אותך *כבי *ונא מכל הלב שער 11 גטו שער של *זירים איזה רימון אכלתם בליגת המילואים אווווווו אווווווו

redron

New member
חופש דיבור??

תפסיקו כבר לקרוא לכל אוהד מכבי נאצי!! זה מגעיל,דוחה וממש ממש לא לעניין, כנראה שאנחנו הולכים ונהפכים דומים לשאר, עד היום תמיד התגאתי באוהדי הפועל, אבל היום אנחנו מקללים את השחקנים, יורקים על המכונית של קשטן(מספר אחד!!) אם ככה זה הולך להיות מעכשיו אולי עדיף בשבילי להיות אוהד כורסא..

אולי באמת כדאי..

אני לא בעד לירוק על מונית של קשטן וכאלה.. אבל מה רע להגיד לאוהדי מכבי נאצים ... הם פשיסטים, גיזענים וכ'ו.. נו גם נאצים הם אותו דבר.. ואתה יכול לחשוב על זה ככה.. שהפועל כאילו היהודים כי שונאים אותם בכל העולם.. רק את הפועל שונאים בישראל מבין? במה אנחנו דומים לשאר? אנחנו הכי קיצוניים בקללות, הכי משקיעים בקבוצה, אחת מהקבוצות הכי פחות גזעניות בליגה, אם אתה לא גאה באוהדי הפועל תישאר בבית

ArNoLd LaYnE

New member
ואלה תודה יצאתם גדולים

אין מילים בפי... תודה רבה לכם אחים אחים אדומים

XSuperKi11erX

New member
כן../images/Emo47.gif

שרפתם מכונית שיחקתם אותה גברים אבך אחרי דקה הלשנתם למשטרה צהוב יידע רק סבל צער וייסורים כי הדבר הכי טוב זה מוות לצהובים סוף יומכם קרוב סוף לכחול צהוב כי כשאתם תמותו לנו יהיה רק טוב

למעלה