אני צרוד.

yo t a m

New member
אני צרוד.

(וזאת הדרך הטובה ביותר לזהות מישהו שחזר מטיול שנתי ^^) המפ. זה השלב שבו אתם בורחים כדי לא לשמוע את יותם מספר את חוויותיו מהטיול השנתי, או השלב שבו אתם פשוט ממשיכים לקרוא ^^ *ההמ* בחמש וחצי בבוקר יום שלישי הגעתי לי לבית ספרי האהוב עליי כל כך (או שלא), שם גיליתי שהיו אפילו אנשים, ואנחנו נצא בשש ולא ב... הממ... שמונה (?) התחלנו ליסוע. מאוחר מדי התברר לי שאנחנו הולכים ליסוע בכביש הורס ישראל (כביש 6, הכי גרוע שיש)
. עקרונית הכרזתי חרם על הכביש, שהורס את הסביבה וכל זה, אבל *לאאאאא*. בית ספר לא ייתן לי לקיים אותו. אז נסעתי פעמיים בכביש הורס ישראל.
והייתי עוד חייב לשמוע את חברי מסביר לי למה כביש הורס ישראל מוכיח שלישראלים יש איבר מין זכרי גדול. כלומר, הוא אמר לי כמה שהכביש *רחב*, *רב נתיבי*, וכל מיני דברים שגורמים לגברים לבייץ מרוב תענוג. בכל מקרה, עצרנו לבסוף ב*בית קמא* (?), שם אכלנו את ארוחת הבוקר שלנו. יאמי. קרואסון וקולה
. מה עוד, שהיו שם שתי אטרקציות מדהימות. היה שם מין מגלשה כזאת לילדים קטנים, שיש מסלול כזה שצריך לעשות כדי להגיע אליה, וכל השכבה ניסתה לעשות את המסלול. היה משעשע ^^ האטרקצייה השנייה הייתה אפילו חביבה עוד יותר (בובת מין של ספיידרמן). זה היה ספיידרמן מתכתי כזה, בתנוחת דוגי-סטייל. מוזר. וכל השכבה ניסתה לבדוק את תקינות המתקן (if you know what I mean). אנחנו הלכנו. הרבה. וזה היה אחלה בחלה (מה זה המושג הזה
). היה ממש יפה, והיה סלעי ומדברי, וזה אפילו מצא חן בעיניי, שונא מדבר לשעבר. טיילנו בהר סדום (יאמי. מלוח), שם כל השכבה נעשתה לבנה. ואני לא ^^. כי לי יש מין דחייה מוזרה כזאת בבגדים למלח או משהו, זה בלתי מוסבר שכזה, אבל זה גורם לי לצאת תמיד נקי ממסלולים מלאי אבקה לבנה בלתי מזוהה (שחבר שלי ניסה להסניף, והמורה שאל אותו למה הוא לא מסדר את האבקה בשורות קודם
) בסופו של דבר הגענו למאהל הבדואי (שכבר הייתי בו קודם ^^), שם מוחמד הסביר לנו *שוב* בקול שאי אפשר היה לשמוע על המסורת הבדואית. הדבר היחיד שקלטתי היה משהו כמו "לבדואים יש מכונת אמת. אתה שם מחבת רותחת על השפתיים של מישהו אחרי שהוא אומר את הגירסא שלו, ואתה תדע אם הוא משקר או דובר אמת". לי זה נראה יותר כמו דרך לבדוק עד כמה מהר הוא יישאר חסר שפתיים
. מוזר. האוכל אקטיואלי היה אכיל. ואני לא נוהג לאכול אוכל בלתי אכיל, כך שאם אני אומר שהוא אכיל הוא באמת היה אכיל
. ו... בלה בלה בלה, בסופו של דבר הלכנו לישון. השכימו אותנו בבוקר, התארגנו וכל השטויות האלה, אכלנו (ושוב האוכל היה אכיל. מה קורה פה?
), ויצאנו לטיול. אני הייתי בקבוצת *מיטיבי לכת* ^^ לנו היה מסלול יותר קשה+יותר כיף. יי! ^^ קודם כל, מיטיבי הלכת עשו מעין מדיטציה כזאת במשך עשר דקות. אני עקרונית שונא דברים על-טבעיים שכאלה :/, אבל לא נורא. היה כיף למדי, במיוחד במדבר. הלכנו לנו בנתיב של נחל צאלים. היה שם נוף ממש ממש יפה, ומסלול חביב, וירידות ועליות למיניהן, ובסוף הגענו לאין-נמר, שם באמת אין נמרים, והתרחצנו שם במשך שעה ^^. זה היה *כה* כיף. אבל ממש. המשכנו הלאה, והלאה, עד שבסוף הגענו חזרה למאהל הבדואי (באוטובוס שאסף אותנו מסוף נחל צאלים כמובן
). התברר שתלמיד מבית ספר אחר חיטט לנו בתיקים, ואחר כך ערך קרב מטריקס כנגד הרכזת שלנו ^^. היא ניצחה. למזלנו. ^^ שוב, התארגנו ואכלנו (ושוב האוכל היה טעים. זה ממש מתחיל להיות ספוקי
), ואז היה לנו *קריוקי*. וואו. שגעון. אני אציין כמה שירים חשובים- כל השירים של האחיות פיק. צרחנו "וואו. שגעון" במשך כל השיר. זה היה כיף ^^ לעולם בעקבות השמש (אין לי מושג איך *קוראים* באמת לשיר)- אני רקדתי ריקודי שנות השבעים כאלה (אין לי מושג איך לתאר אותם), וזה היה ממש מבדר. וכיף כמובן ^^ בלבלי אותו- המארגן של הקריוקי אמר: "ועכשיו השיר האחרון, בלבלי אותו" בהתלהבות כזאת. ה-50 אנשים שעוד נשארו בקריוקי קמו על הרגליים ועזבו ברגע שהוא אמר את זה ^^ זה היה *כל כך* מצחיק. ואז, הגענו ליום האחרון. ;; טיפסנו על מצדה דרך הסוללה הרומית, ובגלל שהרשו לנו לא לקחת תיקים, זה היה ממש קצר וקל (וואו! ^^ שגעון). המש"צים (שאגב, אולי אהפוך לאחד מהם ^^;;) העבירו לנו פעילות. הם התחפשו לכל מיני דמויות, רומיות ועבריות. את הרומים סקלתי באבנים ^^. את העברים גם סקלתי באבנים, כי הם חשפו את הידיים שלהם. זה לא צנוע ^^ (וזה גם תירוץ לסקול אותם באבנים
) ירדנו בשביל הנחש, וגם זה היה קל ^^ ובמהלך הירידה, המצאתי שיר על מוכר מיץ התפוזים שתמיד מוכר מיץ תפוזים בסוף הירידה ממצדה. מוכר מיץ התפוזים המרושע, סוחט כל תפוז, איש ואישה ואז שרנו לו את זה כשעברנו לידו ^^ אתם מבינים שאנחנו יצאנו חוצץ ומתחנו ביקורת חברתית נוקבת על תופעה כלשהי? *סגדו* אחרי מצדה הלכנו לנחל דוד, שם עשינו מסלול חביב ומלא מים. אחרי נחל דוד הלכנו לנו לים המלח. אני הייתי בין היחידים שנכנסו. כלומר, כולם עברו לבגדי ים כדי לחשוף את גופם החסון (או הלא חסון), אבל מעטים מאד השתמשו בבגדי הים. אני השתמשתי ^^;; אם כי זה לא היה חביב, כי המים היו קרים בצורה לא נורמלית. אבל זה היה כיף. ואני צפתי. היה כיף ^^ אבל, אחרי כרבע שעה במים, מיד הוציאו אותנו, כי אמרו שעומד להיות שטפון וכדאי שנברח עם האוטובוסים משם לפני שניתקע בשטפונות. נסענו, נסענו, ואנשים נרדמו באוטובוס. הייתה תקרית מעניינת עם זאת ^^ הייתה ילדה שכיסתה את כל הילדים שנרדמו במעילים. חבר שלי: "את מתנהגת ממש כמו אמא פולנייה" אני: "אתה רומז שהיא לא עושה סקס?" זה היה משעשע באופן מטורף ^^ ואז עצרנו, לאכול בבורגראנץ'. נחשו איפה? במקום עם בובת המין של ספיידרמן! ^^ אז אני ניגשתי למוכרת בבורגראנץ', וביקשתי *מקנאגטס*. המוכרת בוהה בי. אחר כך כבר תיקנתי את עצמי וביקשתי *נאגטסראנץ'* או איך שלא קוראים לארוחה המוזרה הזאת בבורגראנץ'. בזמן שאכלתי אנשים עוד הטרידו מינית קצת את ספיידרמן. הו. ושני חברים שלי נכנסו למתקן-מגלשה הזה. אז חוץ מזה שזה חשוד ששני בנים נכנסים למתקן ויוצאים אחרי כמה דקות, קרה המקרה הבא: חבר אחד יצא אחרי כמה זמן. החבר השני יצא חצי דקה אחריו. הם נכנסו באותו זמן. הגענו למסקנה שהחבר השני סובל או מפיגור שכלי, או משפיכה מוקדמת ^^ ואז המשכנו לנסוע עוד ועוד. ואז הגענו הבייתה (home sweet home). היה טיול אדיר לחלוטין. אבל ממש. (אני מן הסתם שכחתי משהו, אז נ.ב אני אשרשר בהמשך ^^) ביי. :)

De-Panther

New member
אני אוהב דווקא את..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

חוצה ישראל הוא קרוב לבית שלי הוא גורם לזה שאני מגיע הרבה הרבה יותר מהר אל גוני הוא גורם לי להגיע לעוד הרבה מקומות ביותר מהירות ואחלה בחלה הגיע מיופי טופי אחלה בחלה של הדורבנים ומה קשור

De-Panther

New member
ותסתכלו בכרטיסישי..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

שלי
יש שם משהו נחמד מתחת לתמונה של הראש של קארטמן

angel of Death

New member
אני נוטה יותר להסכים עם יותם../images/Emo80.gif

כביש חוצה ישראל אומנם מהיר יותר וכו' וכו'... אבל הוא נבנה על כמה יערות יפייפים שיש לנו בארץ. אחד מהם הוא בערך חצי שעה נסיעה מהבית שלי וכל פעם שאני עוברת שם ואני רואה איך בונים את הכביש אני מזדעזעת מחדש. מצד אחד אתה רואה פועלים שסוללים כביש. אבל מעבר לו אתה רואה שדה ירוק ויפה (מאוד
) שאתה יודע שיהרוס עוד מעט. כואב לי מאוד לראות דברים כאלה בארץ שלנו שדווקא כאן חשוב מאוד לאנשים לשמור על איכות הסביבה

yo t a m

New member
אני נוטה להסכים יותר עם יותם

הוא יותר מדי הורס את הנוף. קח רכבת, בחורצ'יק!

Asrai

New member
עכשיו אני בטוחה. ../images/Emo101.gif

[אני יודעת איפה יותם לומד.
]
מוהאהאהאהאהאהאהאהא. שמחה שנהנתּ, פיית האוכל.

angel of Death

New member
גם אני רוצה לספר על הטיול השנתי שלי

אל תחשבו לרגע שהפרקתי את ה
שלי פשוט לא היה מספיק מקום בכותרת
טוב אז אחרי שקראתי את ההודעה ההארוכה מאוד
של יותם גם אני רוצה לספר לכם קצת על הטיול השנתי שלי: *אל תברחו
* הכל התחיל בבוקר יום שני סגריר ומחניק. אחרי תחינות רבות מהורי היקרים לא לצאת לטיול יצאתי בכל זאת. משום מה הם היו בטוחים שאני נורא יהנה שם. לא שלא נהנתי כן
פשוט בית הספר שלי משום מה אוהב לתת לנו מסלולים לא אנושיים. היום הראשון דווקא היה חביב(וכמו שיותם אמר "או שלא") אחרי טקס קצרצר באיזה מצפה לזכר חייל שנהרג שם
שלמד איתנו בביצפר התחלנו מסלול ממש מעצבן סליחה נוראי
ירידה של חצי שעה בערך. לא שאני אוהבת טיפוס אבל ירידה מעצבנת
כשכל הזמן הרגליים מתעקמות לך על אבנים... האכסנייה שלנו הייתה... איך המחנך שלי קרא לזה "אכסניה של פרוצות" הייתה נוראית. אני לא יודעת למה אבל משום מה באכסניות אף פעם אין מים חמים. שמתם פעם לב לזה
ביום השלישי (דילוג מהיר על היום השני כיוון שאני מעדיפה שלא לזכור אותו) היינו בעין גדי. אני בעצמי לא מאמינה שאני אמרתי את זה עד היום אבל זכיתי לקרוא, סליחה לצעוק על המחונך שלי ש"אתם פסיכים
אתם פשוט חבורה של פסיכים
אני לא מוכנה ללכת את המסלול הזה"
חמוד מצידי לא
לפחות הלילות היו אחלה. כיוון שרק יומיים לפני הטיול החלטתי לצאת לטיול לא היה לי חדר אז התיקים שלי היו בחדר של שתי חברות שלי (שרי וטניה) ואני ישנתי בחדר של הבנים טאם טאם טאם
שוד ושבר כפתור ופרח
חחחח ועכשיו ברצינות אני חושבת שהם אלו שהצליו לי את הטיול היה ממש ממש כיף איתם אפילו צילמנו בלילה הראשון כל מיני סרטים מפגרים במצלמה הדיגיטאלית שידיד שלי (גל) הביא איתו (יום אחד כשתהיו פה תזכו לראותם). אבל הכי הכי כיף כמובן הייתה: הדרך הבייתה
ו.. זהו בתמציטיות כל הסבל שעבר עליי בטיול השנתי שלי. אהה כן וחשוב לשם שינוי האוכל היה נורמלי ביותר. אפילו היו לנו שקיות סוכר לקפה ותה עם בדיחות עליהן

yo t a m

New member
כן ^^

הו, הדרך הבייתה. הטיול השנתי לא מגיע לשיא הכיף שלו עד שלא חוזרים הבייתה. ^^ ספרי בדיחה על תה/קפה. :)

angel of Death

New member
טוב בדיחה ../images/Emo80.gif

אלו היו בדיחות כשתובות על שקיות הסוכר שלנו בחדר אוכל ועדיין יש לי כאלה בבית שמרתי אותם למזכרת
אז אם אתה רוצה אני מוכנה לתרום לך אחת באיזה פגש פורום רק תזכיר לי להביא טוב ועכשיו לבדיחת שקית הסוכר: לנשים אין חברות... יש להן רק אוייבות טוב אני יודעת שזה זול אבל אני פשוט לא בבית ואני לא ממש זוכרת את הבדיחות אבל אלו בדיחות סגנון בזוקה אני מבטיחה כשאני אגיע הבייתה לשים פה בדיחה אבל יוןתם
אם אתה מגיע למפגש בפורום תגיד לי ואני אביא לך כזו שקית

yo t a m

New member
וואלה?

באמת לנשים אין חברות? לא נורא, גם לרוב הגברים אין חברות
מדברים על בדיחות סגנון בזוקה, ראיתי יותר מדי כאלה בטיול, והן מפגרות באופן מטורף. "ריטה, שמעתי שאת מבינה בענייני חיטוב" "כן, איך אפשר לעזור לך?" "אני מרגישה שאני שמנה במקומות מסויימים" "אז תעברי מקום!"

yo t a m

New member
ארג.

שאר מילים שכאלה. תודה על השמחה על הנאתי, פיית השיניים ^^

yo t a m

New member
שמים אותו בשיער

למה לעזאזל את יודעת את זה? את מגיעה לאינפורמציה בקלות רבה מדי.

Asrai

New member
יש לי מרגלים ../images/Emo123.gif ../images/Emo101.gif

בעצם, מרגלת בלונדינית יפה מט'1. מוהאהאהאהאהאהאהאהאהא.

Asrai

New member
יותם! ../images/Emo101.gif

כמה ידיים יש לאשת לוט? [המרגלת טענות שאין לה ציצים. אתה מאשר?
]

yo t a m

New member
המפ.

לא היינו עם ט'1 בחלק זה של הטיול כנראה, ולכן אני לא מודע למספר ידיה של אשת לוט

Asrai

New member
יד אחת ואין לה ציצים. ../images/Emo101.gif

[מי גאון?] מוהאהאהאהאהאהאהא.

yo t a m

New member
גם אין לה בגדים.

אני מניח. זאת אומרת, לא ראיתי אותה, אבל לנציב מלח אין בגדים אני חושב. או שמישהו שם עליה. צריך קצת צניעות במדינה הזאת.

yo t a m

New member
נ.ב למיניו

איך לא. שכחתי משהו. בעת משחק אישימדי |גנבמהפורום| "האם עשית אי פעם משהו קינקי
" "לא, יותם
" "האם היה מעורב בזה פיל
" "
" וסיפרו לנו סיפור ממש על מוחמד ה*מניוק*. כשיהיה לי כוח/במפגש הבא אני אספר לכם אותו.

TauraMan

New member
פחחח|סוגדת|../images/Emo20.gif../images/Emo23.gif

אני חושבת שאני יודעת על איזה מתקן אתה מדבר.. *מעלה זכרונות מהטיול שנתי שלפני שנה* מי אמר שאמא פולניה לא עושה סקס?
הטיול שנתי שלך היה מלא בביקורת חברתית קשה. כל הכבוד. המשך כך! ולסיום, בלבלי אותו!!

למעלה