אני צופה כאמור בריאיון עם ראש המוסד היוצא יוסי כהן ומקשיב לו היטב

אני שם את שתי ידיי שאם מקבילו בכל מדינה דמוקרטית היה מתראיין וחושף מה שהוא אומר במו פיו מול המצלמה, הוא היה הופך תוך כדי השידור לאסיר איקס.

זה מפגן יהירות וחשיפה שאני ממש לא מבין מי הטיפש שחשב עליו ואישר לו...

פתאום זה קפץ לי מול העיניים : לאן נעלם "מר פאקר" החבר שלו שהביא לחתונת בתו פחות מ 20,000$ באישור היועץ המשפטי למוסד, ש"היא מוחזרת / שהיא תוחזר" ?....

סתוונית333

Well-known member
פתאום זה קפץ לי מול העיניים : לאן נעלם "מר פאקר" החבר שלו שהביא לחתונת בתו פחות מ 20,000$ באישור היועץ המשפטי למוסד, ש"היא מוחזרת / שהיא תוחזר" ?....

קראתי את הראיון איתו
והוא הודה בשתי טעויות שעשה :
1. מתנת החתונה ,20 אלף דולר שקיבל מפאקר הוא מתכוון להחזיר .
2. "טעיתי בהעברת הכסף הקטארי לרצועה".
ציטוט מהראיון
כהן מודה כי לאחר מתקפת חמאס במאי האחרון שינה את דעתו על האופן בו צריך להתמודד עם סוגיית הרצועה. כהן, שלקח חלק משמעותי בבניית המנגנון שאפשר הזרמת כסף קטארי לעזה, אומר כעת בכנות 'טעיתי'. "אני יכול להגיד מה אני חשבתי. חשבתי שאנחנו בהסדרה. אני מודה שהאמנתי, בלב שלם, שלו תתרגל האוכלוסיה ברצועת עזה לטיפה יותר רווחה, שתשפר במידה רבה את המערכת האזרחית שלהם, חס וחלילה לא הצבאית, חשבתי שחייהם יהיו טובים יותר והמוטיבציות למשברים ולמלחמות תפחתנה. וטעיתי כנראה. טעיתי".

Katomishh

Well-known member
אני שם את שתי ידיי שאם מקבילו בכל מדינה דמוקרטית היה מתראיין וחושף מה שהוא אומר במו פיו מול המצלמה, הוא היה הופך תוך כדי השידור לאסיר איקס.

זה מפגן יהירות וחשיפה שאני ממש לא מבין מי הטיפש שחשב עליו ואישר לו...
שובו התמימות שלך מפתיעה אותי כל פעם מחדש.
אומנם לא ראיתי את הראיון, אבל אתה באמת חושב שיש מילה אחת שנאמרה בראיון שלא תוכננה כמסר של המוסד למי שאמור לקבל אותו.
ושמי שקיבל את המסר לא יודע שמדובר במסר שתוכנן בצורה פרטנית אליו.

סתוונית333

Well-known member
לא ראיתי
האם היא שאלה אותו על:

מי תרם לבית הכנסת שלו במודיעין?
או
מה היה לו לחפש השבוע בבית הענק של עידן עופר בארסוף במסיבת הנפקת צים בבורסה בניו יורק, יחד עם כל מנהלי הבנקים הנוכחיים והלשעברים.
או
מדוע הוא קיבל מתנה 20 אלף דולר לחתונה ביתו?
או
עד כמה הוא היה מעורב בבקשת החנינה מטראמפ למלך ההון-שלטון באפריקה, המיליארדר דן גרטלר שחולק עורך דין עם נתניהו?

סתוונית333

Well-known member
היא התחילה והוא התחמק בצלופחיות המרשימה רק קולגות לעייפה.

הוא אישר שהתארח בסוויטה היוקרתית של פאקר במלון רויאל ביץ' בתל אביב, בזמן שפאקר שהה שם, וכי שקל ברצינות ללכת לעבוד כשותפם של מילצ'ן ופאקר בחברת סייבר שיקימו, תמורת מענק חתימה של 10 מיליון דולר.
אבל הוא לא מוצא בכך שום פגם ולא בעייתיות. "אנשי עסקים שנמצאים במגע עם ראשי ארגונים או ראשי מדינה הם חלק מהמילייה החברתי של כל אחד מאיתנו. גם המילייה החברתי שלי".
פחחח

קירשנבאום8

Well-known member
הוא אישר שהתארח בסוויטה היוקרתית של פאקר במלון רויאל ביץ' בתל אביב, בזמן שפאקר שהה שם, וכי שקל ברצינות ללכת לעבוד כשותפם של מילצ'ן ופאקר בחברת סייבר שיקימו, תמורת מענק חתימה של 10 מיליון דולר.
אבל הוא לא מוצא בכך שום פגם ולא בעייתיות. "אנשי עסקים שנמצאים במגע עם ראשי ארגונים או ראשי מדינה הם חלק מהמילייה החברתי של כל אחד מאיתנו. גם המילייה החברתי שלי".
פחחח
בלחצה של אילנה (המצוינת!) שהצליחה להוציא ממנו הבטחה "שיחזיר את הכסף שקיבל מפאקר אבל זה היה פחות מ-20 אלף דולר" (יחזיר חלק וישאיר משהו לעצמו).
(יחזיר? תנסו לעקוב אחרי זה, אם תצליחו)
כמו שנתניהו החזיר את ה-300 אלף דולר שוועדת ההיתרים דרשה ממנו להחזיר.
וכמו שנתניהו הסכים לשלם את מיליון השקל מס עבור שווי ההטבות שהענקנו לו.
(מדהים שוועדת הכספים של הכנסת בסוף פטרה אותו מתשלום המס!)

סתוונית333

Well-known member
בלחצה של אילנה (המצוינת!) שהצליחה להוציא ממנו הבטחה "שיחזיר את הכסף שקיבל מפאקר אבל זה היה פחות מ-20 אלף דולר" (יחזיר חלק וישאיר משהו לעצמו).
(יחזיר? תנסו לעקוב אחרי זה, אם תצליחו)
כמו שנתניהו החזיר את ה-300 אלף דולר שוועדת ההיתרים דרשה ממנו להחזיר.
וכמו שנתניהו הסכים לשלם את מיליון השקל מס עבור שווי ההטבות שהענקנו לו.
(מדהים שוועדת הכספים של הכנסת בסוף פטרה אותו מתשלום המס!)

למה מדהים אותך שגפני יו"ר ועדת הכספים של הכנסת פטר את המושחת מתשלום מס?

bogii

New member
חחחח מצחיק לקרוא כאן כאשר כל אחד כותב מאיפה שכואב לו

למעלה