אני פשוט צריכה שוב לציין ש...

Music4Life

New member
אני פשוט צריכה שוב לציין ש...

אני מאוכזבת. כי חשבתי שהיא שונה. העניין כ"כ מפתיע אותי שאני חוזרת על הנשוקה ואני מתנצלת...אבל זה לא פשוט. אני אישית כשאני מעריצה אומן, קשה לי שלא להתחבר אליהם בצורה אישית יותר...ויש ציפיות, אומנם ברור שלא גדולות מידי אבל אני כן מצפה לדבר הבסיסי ביותר, כבוד. אני באמת חשבתי שמירי מסיקה היא שונה מהשאר...לא חסר אומנים נתנשאים וחשים את עצמם שרק רוצים את הכסף שלנו ולא מעונינים בנו בתור מעריצים/בני אדם. הייתי כל כך גאה לאוהב סופסוף אומנית אחרת, טובת לב, פתוחה, אחת שבאמת אוהבת את הקהל שלה, שמחבקת אותו, בחורה רגישה וצנועה...כל כך התגאתי בצניעות שלה, וקיוויתי חזק חזק שהיא לא תאבד אותה במרוצת הדרך, כמו שרבים מאבדים....אפילו כתבתי לה את זה פעם ואכן נשארה מקסימה לאורף השנים. אבל בזמן האחרון, מאז תמר נראה (לא שיש קשר!) היא התחילה להיות פחות ופחות מעונינת במעריצים הקרובים אליה...ורק לחפש פנים חדשות. זה בהחלט מעליב, ובצדק! בכל מקרה כואב לי לראות שהאישה שחשבתי שהיא שונה ואחרת מהשאר גם מרימה את האף, נהרסת והופכות להיות די כמו כולם.... ירדנה ארזי באמת נפלאה עם המעריצים שלה, אם לא היתה לה תלונה במשך כ"כ הרבה שנים אז זה מצביעה עליה שהיא חכמה ויודעת את העבודה, כי המעריצים זה חלק, גם אם מטריד זה חלק ויש לטפח אותו. דוגמא אחרונה : ליידי גאגא שאני כלכך אוהבת...זו אומנית צעירה שהמעריצים הם כל חייה, אבל כל חייה! כל מה שהיא מתבססת עליו הוא המעריצים, היא עובדת בשבילהם, לרצות אותם, ורק שלהם, היא כל הזמן מדברת על זה...וזה כבר נהפך להיות היא עצמה. זה נתון מדהים בה למשל. אז כאלה אומנים קשה למצא...למרות שאחרי מירי? אני כבר תוהה לעצמי אם גם ליידי גאגא תתפוס תחת עוד כמה שנים...... בקיצור, אכזבה גדולה. מה נגיד .

Music4Life

New member
אוי איזה אהבלה אני ../images/Emo6.gif

חחח....פתחתי הודעה חדשה במקום לשרשר! סליחה!! רואים שלא הייתי בפורום הרבה זמן..........

למעלה