אני פשוט לא מבינה!

אני פשוט לא מבינה!../images/Emo85.gif

דבר..... מסטיקים
הנושא כן על זה התכוונתי לבדוק את הלקוריות עמתי את הטעם החדש של מאסט דובדבון נדיר אבל ניגמר לזה מהר הטעם
בקיצור זה כן משמין כי יש בזה גם איזה 60 קלוריות לכל החבילה וכולם אומרים לי שאני יכולה לאוכל אפילו 10 חפיסות
ולא להשמין. אבל עדיין יש בזה 60 קלוריות...

אני ילדה ממש אובסיסת../images/Emo85.gif

אני לא יודעת למה בלי שום קשר לדיאטה עם כל דבר שאני מתחילה אני נהיית אובסית
עכשיו אני ביודק יוצאת לשומרי משקל! ניראה מה יהיה
אני יעדכן אותכם כמובן, נדבר
ות

נועה...../images/Emo10.gif ../images/Emo92.gif

אני לא פעילה כ"כ בפורום ואולי אין לי ממש זכות.. אבל מסטיקים??? דיי לחשב קלוריות של מסטיקים טוב שלא את האוויר שאת נושמת... זה מכעיס בבקשה ממך..תשקלי פעמיים כל הודעה ומצטערת אם זה לא במקום --אני--

תותי´לה../images/Emo85.gif

אני מסוגלת ליגמור 20 חבילות ביום וגם זה יוצא הרבה קלוריות בסוף אפילו שזה ללא סוכר.

michal18

New member
יש לי ולחברה שלי בדיחה כזו:

אני לא אובססיבית אני לא אובססיבית אאני לא אובססיבית אני לא אובססיבית ני לא אובססיבית אני לא אובססיבית אני לא אובססיבית אני לא אובססיבית ....
מבינה? אקיצר, זה אחלה מסטיק, ואני הייתי מגבילה את עצמי ל2 חפיסות ליום. חמודה, רק שתדעי דשזה לא בריא לשיניים ללעוס יותר מידי כי נוצר תהליך שדופק את מפרקי השיניים. זה כמובן לא מונע ממני לאכול מסטיק, אבל במידה (ולא רק בגלל הקלוריות!)

../images/Emo6.gif הבנתי../images/Emo85.gif

אני לא אוהבת לכתוב את המילה הבנתי. הבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתיהבנתי
צודקת אבל עדיןןןןןןןןן
מואאוה
ות.

הייתי../images/Emo85.gif

והמרכזנית התבלבה וזה לא היום לגיל שלי זה ביום חמישי
התבאסתי
אבל חפיף
תל אביב:)

EVE Lights

New member
ילדונת...

היזהרי לך עם אכילת מסטיקים תכופה. אני מכירה מישהי שהתמכרה ללעיסת מסטיקים, עשתה לעצמה קנאקים בלסת, ויום אחד היא פרקה אותה
כואב, כואב. ואין צורך לבכות על הקלוריות של המסטיקים... הם לא מה שישמינו אותך, בהבטחה.

ניטייי../images/Emo24.gif../images/Emo85.gif

את צריכה לראות הייתי פעם גומרת 20 כופסואת ביום אני נורא אובססית למסטיקים נ-ו-ר-א
אבל לכל כופסא יש 60 קלוריות ועם לוקחים 20 חחחחח אופס אבל עכשיו ירדתי לפחות זה בהדרגות כולם קוראים לי אורביט בבית ספר עם אני מעצבונת רק צריך להביא לי מסטיקים אשכרה כמו סיגריות
אבא שלי עושה לי שאני אוכלת את זה כמו פיצוחים

למעלה