אני פותח שרשור

M1אור

New member
אני פותח שרשור ../images/Emo124.gif../images/Emo50.gif../images/Emo70.gif

בהצלחה לכל מי שמשתתף מחר בתחרות בביריה

™DHS MONO

New member
.אותך אני הכי אוהב בעולם.../images/Emo25.gif

אני מאוד מקווה שתיתן בראש אחי.!!!!.....בהצלחה לכולם ובמיוחד לך כפרה.!!!

hetsi

New member
בהצלחה לכולם מחר ../images/Emo24.gif!

בהצלחה מחר לכל הרוכבים! במיוחד לחברי team צצו לי שמתחרים מחר... לגיא "אודי הנקר" דביר!
ולרן "אתה לא נוגע בברקסים והאחורה פשוט מחליק כזה ככה וואאוווננ ווואוונננ" בגין!
תנו בראש יא ורודים! גיא

SuperOr

New member
מה איתי אני לא מתחרה ואתה לא מוסר ל

לי בהצלחה?<? סבבה! סתם בהצלחה לכולם מחר

DHDror

New member
בטח בהצלחה ! ../images/Emo24.gif

המון בהצלחה וכיף לכולם !

יאללה בהצלחה ולילה טוב לכל הרוכבים

מחר אם אני עושה פקק במסלול אל תתעצבנו עלי

bighitsport

New member
בהצלחה לכולםםםםםם!!!

במיוחד ל.......... -תומר התימני המלךך שללללללייי!אל תשכח למי אתה מגדיש ת'פודיום יא מלך תן בראאאאאאש חולה עליךךך! -לאור שמש....נקווה שלא תתעמץ מידי יא מלך וזה יהיה נהר בירריה...לא סתם יא מלך תראה שיש כבוד ותן בראאש! -לגיא דביר המתנשנש ההומו-אל תשכח מאיפה באתה יא מפרפר עם ביצים של תרנגולת-(המבין יבין)תן בראש אם בראש שלך בנאדדם.... -לדן המתנשנש עם התיייץץץ תן בראש יא מלךךך מת עליך!!!!תראאה לכולם שהכל זה הרוככב ושהגיגנגים עצבניייםםםםםםםם!!! בהצלחה גם לכל שאר המתחרים ולמי ששקרוב אלי ושכחתי...תנו בראש תזכרו שאנחנו כולנו משפחה!!! מקווה להתחרות גם כן בתחרות הבאה!תנו בראש יא מלכיםםםםםםם רק טוב! אני אישית יהיה שם כדי לצעוקקקקקקקקקקקקקקקקק!!! תהנו!

243racing

New member
רבי קנדוס בן שמשון יעקובי !!!

מחר הולך להיות בן בן בן זונה!!!!! אני בא גם ... ולכל אלו שמתחרים !! רוצים ליראות התרסקויות !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בהצלחה לכולם ! לודריק!

rm7

New member
בהצלחה לכולם ומי בא מחר

למירב על הבוקר לרכיבה טובה ככה חייב להיות מישהו שלא בא לתחרות דברו איתי 0506250207 ושוב בהצלחה לכולם תנו בראש.......

c k y

New member
אולי אני באיזה שעה אתה רוצה

זה גיא אם הצ'אקר חבר של רז מחדרה

mr freerider

New member
בהצלחה לכוווווווווווווווווווולם

נתראה שם, תתנו את כל מה שאתם יכולים, והעיקר להנות אל תחשבו רק על פודיום!!!!!! ומי שמתחרה מגילאי 13-14 עזבו אותכם סעו לאט בזהירות באיזי ב 2 קמ"ש ופשוט תהנו מהמסלול לא צריך לנצח!!!!!! בהצלחה

למעלה