אני פותח את הבוקר?
בוקר טוב

אני פותח את הבוקר? ../images/Emo24.gif בוקר טוב

לצערי שום דבר לא הולך בקלות (גם להיתחבר לאינטרנט), אז אני מקווה שנגמרו כל התחלואות של המעבר לדירה חדשה (חדשה עאלק, בנין בן 30 לפחות) יש לי לא מעט לספר לכם, אבל בהזדמנות אחרת, אז שיהיה לנו יום מצוין, התעוררתי בשעה 4 לפנות בקר בגלל רעש הגשם והרוח, ונתן לי מצב רוח טוב אז בוקר טוב לכולם אבי נועם

ר של דן

New member
זה בוקר טוב?

זה בוקר שאסור לצאת מהמיטה, והנה אני כאן בעבודה
והכל נראה
ואני שותה

זה בוקר שהייתי ראשון בעבודה

והייתי עובד בשליחויות על קטנוע בתל אביב, הבוס שלי היה יודע שאנ אהיה ראשון בחוץ גם בגשם שוטף, כל עוד הרוח לא חזקה אבי נועם

s h i r k u s h

New member
בוקר טוב עולם ../images/Emo42.gif

איזה קור בחוץ ועוד מעט יש שיעור נהיגה
ואז צריכה לנסוע לת"א בשביל 15 דקות שיחה עם המדריך שלי. יו מרוב מתמטיקה אתמול אני פותרת שורשים וחזקות סתם ככה בראש- עצוב עצוב

ה א ח ת 1

New member
../images/Emo183.gifבוקר טוב לכולם../images/Emo182.gif../images/Emo182.gif

כל כך מבאס הגשם הזה שונאת חורף
מזל שאני לא רגילה ללבוש שכבות עליי
חולצה קצרה ומעיל זהו. טוב, יש דברים גרועים מהחורף "הארבה" רק שלא יגיע למרכז, עכשיו שמעתי בחדשות שמשרד החקלאות בונה על ברד אם יהיה כדי "לחסל" אותם. שיהיה לנו בוקר טוב

בוקר טוב לכולם../images/Emo186.gif../images/Emo183.gif../images/Emo182.gif

לקחתי את נוי עם מתן שהוא נמצא בקנגרו עלי אזיה קשה היה לי בעלייה כשחזרתי הביתה אבל היה נחמד מאוד לצאת איתו בדרך כלל אני לא שמה אותו עלי עם הקנגרו בגלל הגב אבל לא הייתה לי ברירה אין מי שיקח אותנו בבוקר לגן.

אוסה

New member
בוקר אופטימי אבינועם ../images/Emo24.gif

בוקר טוב לכולם , איזה כיף לכל אלו שנשארים בבית , שיהיה יום מצויין ,

איזה כיף הייתי עכשיו בחוץ וגשם מבול

הלכתי לסגור חשבונות של הדירה הישנה, ומי שיודע שהתשתיות באשקלון מזכירה את תקופת המעברות אז דילגתי לי בהנאה בין השלוליות, בכיף
אבי נועם

מיבת

New member
../images/Emo182.gif../images/Emo188.gif

בוקר טוב...ורטוב... אוף אין לאן ללכת חוץ מלקניונים.. עם משחקיות.. מי באה לגראנד קניון? לקריון? לאן שהוא????

12אניהיא

New member
בוקר טוב../images/Emo24.gif

אין כמו לקום בבוקר חורפי... הגשם הריחות... אותי זה עושה מאושרת.... שיהיה לכם אחלה יום

אסור, אסור היה לי לצאת מהבית../images/Emo46.gif

זה בוקר זה???????????????? הם עדיין כאן!!!!!!!!!!! בהמונים במליונים והם מתחילים להתעורר ולעוף כאן סביב המשרד שלי. הוטרינה שלי משקיפה על כל הכביש והעצים שלנו כאן והם עפים הבני זונות , כאילו אין מחר! ואמא שלי מה ביקשה???????????? "תשימי כמה בשקית ותביאי, אחותך רוצה לטעום, אני אטגן לה". (משפחה של קניבלים כבר אמרתי?????????)

בבוקר לא הייתה בעיה לצאת ../images/Emo12.gif

כי זאת שעה שה"נבלות" עדיין ישנים (כשהטמפ' נמוכות הם לא עפים) אבל עכשיו מתחיל להתחמם והם מתחילים להתרומם והרחבה כאן מול המשרד שלי ע מ ו ס ה - מהם. כוס אם אעמם שילכו כבר מכאן!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני אתמול בכיתי כמו שהרבה מאוד זמן לא בכיתי , נכנסתי להיסטריה והייתי ממש על סף התקף לב מחרדה.

מיבת

New member
אז עכשיו איך

יוצאים החוצה???? אוי זה ממש מגעיל... אני היתי סוגרת הכל ולא יוצאת מהבית עד שהבא האלו נעלמים נכחדים משהו רק רחוק ממני..........אאאאאייככככככסססססססססס

12אניהיא

New member
שטויות סיגל

תצאי החוצה תצודי לך כמה חיות כאלה... בעעעעעעע בואי למרכז מכרי לפי מישקל תתעשרי... כולם פה אומרים שזה מעדן.איכסססס
מקווה שיעבור לך מהר..

למעלה