אני פהההההההה

אני פהההההההה

יו אנשימים
חזרתי אליכם
מה נשמע אהובים שלי
אז כמובן שהתגעגעתי... ולא כתבתי בפורום כבר איזה שבוע... אבל בהחלט מסיבה רצינית... אמממ.... דבר ראשון... המחשב שלי קצת הלך לו
כן, אני מוכשרת והרסתי אותו לגמרי... ולקח זמן עד שאח שלי פירמט אותו וכו´... אבל עד שהוא פירמט אותו כבר בקושי היה לי זמן להיכנס לפורום... לאיסק נכנסתי מידי פעם אבל גם נמחקה לי כל הפאקינג רשימה
אז אנשימים
תכתבו לי בבקשה הודעות לאיסק שלי שמספרו *תופים*
51654612 אני נורא אוהבת לדבר עם אנשימים אז שלחו לי הודעות... פליז... ואמממממ... לא נכנסתי הכי הרבה כי כרגע... חיים=ביצפר לצערי... אני כל יום כמעט 12 שעות בביצפר וזה משגע אותי...
כי כל יום יש לי פגישות הכנה לנסיעה לפולין שתהיה ב-24.9... ואני מזה הרוגה מכל זה... בקושי יש לי זמן לחיות ולישון...
אבל סוף סוף הגיע סוף שבוע ואני יכולה לישון קצת... אז... אני פה זמנית... וכנראה שלא יהיה לי כל כך זמן לכתוב פה הודעות עד הנסיעה... ו... אני לא אבוא מן הסתם להופעה בתיאטרון כי אני אהיה בפולניה... אז לכל מי שהולך: תהנו
זהו בינתיים... אני באיסק חולה עליכם
מיכל

מיכלו´ש!!!

באמת קצת נעלמת לי..
אני מקווה שאת לא יותר מדי סובלת בבצפר..
כי זה חרא....
פשש...אני מעודדת..חחח.. ואני מקווה ששתחזרי מפולין תחזרי גם אלינו..
ועד אז...:
אוהבת אותך ילדה!!!

מיטללללללל

מה נשמע
התגעגעתי... למה את לא באיסק
ואני סובלת יותר מידי ביצפר שזה משגע...
בעעעעעעעעע

אממ..../images/Emo26.gif

אצלי הכל בסדר..(תשירי את השורה הזאת לעצמך מהשיר של מיקה קרני..חח...*או שתתעלמי*..) אני דווקא כן באייסק מדי פעם... וחבל שאת סובלת בבצפר למרות שאני לגמרי מזדהה איתך, כי גם אצלי זה די חרא... לא נורא גם זה יעבור (עוד בערך..אממ...9 וחצי חודשים..איכס..)... אאה כן, למי שצם..צום קל לכולם....

למעלה