אני עם הכדור-
הישראלי גמרתי!!

אני עם הכדור- ../images/Emo64.gif הישראלי גמרתי!!

וזו לא העובדה שהחיב"ר אושר היום בבקרה אלא שהעובדה הזו מצביעה על הרבה סימפטומים קלוקלים ב-מ-ד-י-נ-ה
איך הקאקער הזה אבולוף שלפני חודש כבר קבע שבית"ר התמוטטה סופית איים על הנושה האחרון שיכל להציל את הכדורגל בארץ ואמר לו:"בגללך לא תהיה בית"ר י-ם"
וכל זה אחרי שגל הבבונים ביחד תרמו אולי 50,000 שקל בחשבון הבנק של אראל סג"ל שבעצמו הצהיר שהוא מוכן שהחיב"ר יפאר את ליגה א´!! וזה ממש ממש לא מעניין אותי מי תיקח אליפות ואיך כי כשהכדורגל בארץ מנוהל כמו שכונה אחת גדולה(כמו ליטוף סנטרו של אברם לוי ע"י הרקדן למשל)זה ממש ממש צורם ולכדורגל במדינה הזו א-י-ן עתיד חד משמעית הנבחרת עוד איכשהו מעניינת בגלל שהיא מייצגת מדינה מוקפת אויבים רצחניים אבל התוצאה נגד אוסטריה תדגדג לי את קצה הביצה השמאלית וכמובן שאי-אפשר להשוות לגביע אירופה של האימפריה בצהוב-כחול הייתי משוכנע שאחרי האסון בארה"ב אנשים יתחילו לקחת יותר בפרופורציה את המשחק הזה ש-22 מפגרים רצים אחרי כדור של עור של חזיר מנופח ולצערי נדמה שבמקום זה אנשים פה(לא רק הפושטקים אלא גם שופטים בבית-משפט בישראל!!)חיים בקונספציה שבאמת המדינה לא תסתדר בלי גן-החיות בטדי(מין מיתוס שכזה שכנראה מעמיד בספק גדול את יכולת החשיבה של יהודים יקרים לטווח ארוך ולצערי אני נאלץ להודיע על הפסקת מעורבותי בכדורגל הישראלי(שגם כך נבעה רובה ככולה מהפוליטיקה סביבו) ואם זה לא מספיק אז כתוב היום ב"ידיעות" שיש כאלו המנסים להגיש הצעה להרחבת ליגת העלק ל-16 או אפילו 18 קבוצות!!! שלא תטעו רבותי
אינני יודע אם אצליח לעמוד במטרתי להתעלם בצורה מוחלטת מהכדורזבל הישראלי רק בשל העובדה שאני קורא כל יום עיתון ספורט אם אני רוצה או לא רוצה יש גם
שמראה קטעים ממשחקים בהפסקות ליגת האלופות אבל בכל הקשור למשחקים בארץ אני פשוט אתנתק ואת מה שהרגל של 17 שנה לא יעשה אולי התמונות ממנהטן תעשינה

Raanan *

New member
תגובה

אם מה שמגעיל אותך ומבריח אותך אחרי 17 שנה של כדורגל ישראלי תרשה לי להזכיר לך שתחלואי הספורט והכדורגל הישראלי היו לפני בית"ר, לא רק בבית"ר וישארו עוד הרבה אחרי. בקשר לפרופרציות, אכן אנשים לקחו בפרופורציות את העובדה שכדורגל זה באמת כלום לעומת חיים של בני אדם ועובדה שאכן נדחו משחקים בליגת האלופות, אבל האם זה אומר שצריך להפסיק לאהוב ספורט??הספורט קיים שם כדי לנחם אותנו ברגעים שחורים ולתת לנו קצת שמחה בלב כשעצוב. זאת בדיוק מטרת הספורט.

כן כן בטח מה שתגיד

מחזור הבא אתה כבר תדבר על הניצחון הגדול של קבוצתך על הפועל חיפה כשאתה רואה חדשות הספורט ומסתכל על השידור......

למעלה