אני עושה סקר

pandidi

New member
אני עושה סקר

אם יש לכם כמה דקות אשמח לשמוע את דעתכם. בית שיש בו הרבה כלבים- חמישה קבועים ואומנה. כל הכלבים לא םוגעים בחתולים אבל מעולם לא חיו איתם ככה שאין על זה תעודת אחריות. יש לכלבים בעיה עם חתולים רצים- רודפים אחריהם אבל מהרגע שהחתול עומד- מפסיק לעניין אותם. יש לנו עכשיו בבית גורון שהוא כבר שבועיים אצלינו והוא הגיע אלינו בגיל יום. אחת הכלבות מטפלת בו כמו אמא שהיא גם זאת שרודפת הכי הרבה אחרי חתולים וכל השאר לא באמת מתרגשים ממנו. באם להשאיר אותו אצלינו או לחפש לו בית? האם הבית שלי נשמע כמו בית טוב לחתול? בחיים לא היה לי חתולים בבית
אני מאד מאד רוצה להשאיר אותו כי הוא הבייבי שלי אבל השאלה אם זה בסדר עבורו. תודה!

תאנוש

New member
אצלי גם הכלבים בהתחלה

היו רצים אחרי חתולים בטירוף ומאז החתול הראשון שהבאתי הביתה, והכלבות שלי טיפלו בו מאז שהיה גור (ניקו אותו, ליקקו אותו) הן חיות בשלום עם החתולים שמגיעים הביתה. בהתחלה יש סטרס אבל שמתי לב שמחתול לחתול זה יורד. בחוץ הן עדיין רודפות אחרי חתולים שרצים. בבית כבר לא. הקיצר - לכי על זה :))

sivi1964

New member
היי פנדידי

נשמע שהבית שלך הוא בית נפלא לכולם! אני מגדלת 6 כלבותקבועות ולפני חודש התווספה גורה חדשה שננטשה והגיעה אלינו ,כך שיש 7 כלבות בבית. מלבדן עוד 4 חתולי בית שהכלבות חיות איתן בדו קיום מקסים! בגינה ובסביבת הבית חיים שאר חתולי החוץ שאני מאכילה באופן קבוע{בערך 15} נראה לי שזה ממש עיניין של הרגל-מכיון שהגור כזה קטנטן והכלבה המדהימה שלך {ראיתי את התמונות בפורום השכן...}מטפלת בו, אני חושבת שגם הוא וגם היא והאחרות ילמדו לקבלו באופן טיבעי יתכן וצריך ליתר בטחון בשלב הזה שהוא קטן כל כך להפריד בינהם בשעות שאת לא נמצאת שלא יהיו 5 גדולות על פיצי כזה.... מצד שני אולי דווקא שהוא איתן מגיל 0 לא מהווה מבחינתן שום איום או חדירה לטרטוריה שלהן וזה בסדר. אצלי מתוך ה6 וותיקות יש כלבה אחת שהיא בהחלט הייתה בצעירותה דומיננטית ותוקפנית לחתולים ואו כלבים חדשים ולא מוכרים, אבל היום היא כבר מבוגרת , ועדיין אם מגיע כלב חדש לאומנה , תמיד אהייה יותר זהירה איתה בשלב הראשון אחרי שהכירה והתרגלה אין שום בעיות יותר בהצלחה!

למעלה