אני עדיין לא מאמינה שאני בפורום הזה

ספגטינה

New member
אני עדיין לא מאמינה שאני בפורום הזה

אני הריונית טריה טריה טריה... וחוששת חוששת חוששת... אני פשוט רוצה שהשלושה חודשים הראשונים יעברו כי הם כ"כ מפחידים! אני עדיין רצה כל שניה לשרותים לראות שלא קבלתי או משהו כזה... בכל אופן יש לי כמה שאלות: 1. כמה שבועות צריכים לעבור מתאריך הווסת האחרונה ועד שמסתיים חודש ראשון? וכמה שבועות זה חודש שני? 2. אני רגילה עוד מלפני ההריון ללכת תמיד עם בטן בפנים. (זה נוח לי וטוב לגב) האם גם בהריון מותר? 3. יש לי כל הזמן (כמעט) לחץ או כאב מסויים (לא הסטרי) בצד שמאל. זה מוכר למישהי? תודה רבה!!!

בשעה טובה../images/Emo140.gif

אני גם בהתחלה שבוע 9. חודש ראשון אם אני לא טועה הוא 6 שבועות חודש שני משבוע 6 ועד 10. הכאבים שאת מתארת גם אני הרגשתי ועדיין (אבל פחות) וזה בגלל רצועות הרחם שמתרחבות. אני קצת נבהלתי מהכאבים אז הרופאה שלי שלחה אותי ל US ווידאנו שההריון מתפתח ברחם. וברור שהכל היה בסדר אז אין לך מה לדאוג. שיהיה לך בהצלחה ובשעה טובה.

talyeled

New member
מזל טוב! אני גם די בהתחלה

(שבוע 10). יש ספירה מוזרה של השבועות (ולא לגמרי אחידה), כך שהחודש הראשון הוא 6 שבועות, השני הוא 4 (עד שבוע 10), והשלישי נגמר בסוך שבוע 14 או 15 (תלוי את מי שואלים). באחד השרשורים פה הייתה טבלה מהאתר של טיפת חלב (וטבלה קצת שונה מלניאדו). לגבי הכאבים - זה נורמלי. אני כל הזמן עם כאבים, ולא מזמן הרופאה שלי עשתה לי אולטרסאונד רק כדי להרגיע אותי מההיסטריה. לפי מה שהבנתי, כל עוד הכאבים הם כמו כאבי מחזור או מעין דקירות והתכווצויות ואין דימום - זה בסדר. אבל אם יש כאב חד וחזק במיוחד, צריך לבדוק את זה.

טליאור

New member
מזל טוב ברוכה הבאה וכמה תשובות

חודש ראשון הוא 6 שבועות חודש שני הוא 4 שבועות לגבי להכניס את הבטן - מותר ואפשר בהריון כל עוד זה לא כואב לך. זה מחזק את שרירי הישר הבטני (חשוב לחזק אותם בהריון) ולא נוגע בשרירים הרוחביים - שמומלץ לא ל"התעסק" איתם בהריון (זה השרירים של כפיפות הבטן) אם את יכולה לתרגל נשימה בטנית (להכניס אויר לבטן ולהוציא אויר - כשמכניסים את הבטן) זה מצויין. שיהיה לך קל ארוך תקין ומשעמם

cookie1

New member
ברוכה המצטרפת ../images/Emo140.gif

הנה דף מעקב שעוזר לעשות קצת סדר בשבועות ההריון את יכולה להכניס את הבטן, אני מבטיחה לך שבשלב מסויים כבר לא תוכלי
ן

ספגטינה

New member
תודה, אתן מקסימות. ועוד משהו קטן...

קצת נבהלתי פה מאיזה תשובה. יתכן שהכאבים שלי שהם לא נוראייםם בכלל זה הריון לא ברחם?!!!!

ספגטינה

New member
תודה מיריסאן! פשוט , חיכינו הרבה

להריון הזה וב"V שזה הגיע, אז כל הזמן דואגים ורוצים לשמור עליו הכי בעולם....

cookie1

New member
לי היו כאבים רוב הזמן במהלך השליש

הראשון. זו תופעה שכיחה וידועה. נדמה לי שאם לא מגלים הריון מחוץ לרחם עד שבוע 8-9, האמא פשוט לא שורדת, כך שבמקרה כזה מדובר בכאבים היסטריים ובלתי נסבלים. מה גם שהבטא אינה תקינה במקרים כאלו.

uti

New member
מזל טוב../images/Emo65.gif וברוכה הבאה לפורום../images/Emo20.gif

למעלה