אני נשוי כבר שנה

BREAKING NEWS

New member
אני נשוי כבר שנה

אני לא יודע אם זה רק אני, אבל ממש מתחיל להמאס לי... זה רק אני או שזה דבר נפוץ בנשואים טריים?

לא יודעת לגבי הפורום הזה, אבל...

זה ידוע שהרבה זוגות חווים סוג של "המאסות" אחרי איזשהו פרק זמן. השאלה היא מה זה אומר בנישואים שלך-- "כמה זה גדול", במילים פשוטות, ומה אתם כזוג עושים עם זה. אתן לך דוגמא - אם "נמאס לי" פירושו "אני מתעב את בת זוגי, היא מעצבנת אותי ואני לא יכול יותר לראות אותה, וחוצמזה אני גם מ**ין מהצד", אז אכן יש לכם בעיה וייעוץ זוגי רלבנטי. אבל אם "נמאס לי" םירושו, "אני מרגיש שאנחנו טובעים בשגרה, פעם חיזרנו אחד אחרי השני והשקענו בדייטים והסקס היה בתדירות הרבה יותר גבוהה", אני הייתי מתחילה בלדבר על זה עם זוגתך. כי זו תופעה מאוד שכיחה ומאוד טבעית, במובנים מסוימים. וחלק מהחוכמה והקושי בזוגיות שמשמרת את עצמה זה לדעת להמשיך לחזר, לדעת להמשיך להשקיע ולזכור ששגרה תמיד תתקיים, אז או שמוצאים את עצמכם בשגרה, או שעושים מאמץ לא לתת לה להרוס אתכם. דוגמאות: קובעים ערב בשבוע שבו יוצאים יחד- לביתקפה, הליכה, סרט, מסעדה, ווטאבר. אבל ערב אחד שאתם יחד, בלי עבודה, בלי TV, בלי פלאפונים, מתלבשים יפה, משקיעים ; או לעשות מחוות חיזור קטנות אחד לשניה ; בכל מקרה, זה משהו ששווה קודם לדבר עליו עם האישה ורק אח"כ איתנו...

למעלה