אני נמצאת בטיפול כמעט שנתיים,

אני נמצאת בטיפול כמעט שנתיים,

עם הפסקה של שנה באמצע בין שנה לשנה. אין לי בעיה עם המטפל שלי, ההפך אני אוהבת את דרך השיטה שלו לתת לי למצוא פתרונות לבד, ולהגיע למסקנות שלי, בעזרת ה"שאלות " שלו. הבעיה היא שיש נושא אחד שהוא ממש החליט לנקוט עמדה והוא ממש מתעקש עליה. אפילו היה נראה לי שהוא מאבד סבלנות לגביי בנושא הזה ובעמדה שאני נוקטת. מהפגישה האחרונה יצאתי דיי מיואשת ומבולבלת, מכיוון שאני חושבת שבנושא הזה דווקא אני די צודקת בעמדה שלי. עכשיו אני לא יודעת מה יותר נכון לעשות: 1. לוותר על הנושא הזה כי גם אין לי כח יותר לדוש בזה, וגם אני לא רואה טעם (אם הוא ממש מתעקש בעמדה שלו) 2.לעלות את הנושא שוב ולומר לו שאני בכל זאת חושבת שהוא טועה בגישה שלו (מה שאף פעם לא עשיתי, ואני דיי חוששת מזה)

IBiz

New member
תסבירי לו את הדברים כמו שאת

מסבירה אותם בפורום. תשאלי אותו מה הוא מציע לעשות ומה נכון.

גרא.

New member
גרין איילנד,לא כל כך ברורה נקיטת

העמדה של המטפל בנושא מסויים. מה שיותר ברור, שנושא המעורר מחלוקת,יש בכך כנראה ביטוי לחשיבות הנושא הזה עבורך בעיקר.יתכן והמטפל רואה בכך איזה שהיא נקודת תורפה שחשוב לעבוד עליה. מכל מקום,כשאת בשלך,והוא בשלו, יתכן וכדאי פשוט להניח לפי שעה לנושא הזה ,לעבור הלאה לדברים אחרים,ובבוא הזמן,לחזור לנקודה הבעייתית הזו,בהמשך הטיפול.מה שברור הוא שאינך חייבת לקבל במלואה את העמדה שלו,אלא מה שמתאים לך,ובוודאי שלא להגיע למצב של קונפליקט כפי שאת מתארת,העלול לפגוע במהלך הטיפול.

למעלה