אני נמצאת בבלבול- עזרה

bar228

New member
אני נמצאת בבלבול- עזרה

אני נשואה עם ילדים לבעלי ולי היו המון משברים בנישואים וחיי המין לא היו משהו ולא מושקעים בתקופה אחרונה אנחנו מנסים להתקרב אחד לשניה וחדש את הקשר להחיות יותר נכון ולנסות לפני פרידה שעולה על הפרק. יש לי בעיה כל פעם אני מנסה באמת לגוון ולשפר את היחסי מין שלנו לנסות דברים חדשים כמו שעשינו לפני הנישואים דברים שדי אבדו עם הזמן והשגרה ילדים וכו... אני מגלה בכל פעם שבעלי מספק את עצמו כשהוא חוזר מהעבודה והולך לישון צהריים זה מוריד לי את החשק ליזום בלילה לעשות סקס אני מרגישה כאילו הוא מעדיף את זה על פני. אני מאוד נפגעת כל פעם מחדש האם יש לי סיבה להרגיש פגועה או שזה לא קשור? אני לא יודעת איך לנהוג להעביר את ככה ובכל זאת ליזום סקס? אני מרגישה כאילו שהוא לא נמשך אלי. הוא לא חושב שבערב אחרי שהילדים הולכים לישון אפשר להנות מזה ביחד? אני ממש לא מבינה ולא יודעת מה לחשוב כבר. תודה מראש על העצות

מריוס זכריה

Member
מנהל
שאלה עתיקה ומוכרת....

זה שהוא מספק את עצמו באמת לא קשור לעניין. זה עונה על צורך שהוא בעיקר פיזי, של סיפוק בקלות בלי שום מאמץ רגשי. תחשבי על זה כעל ניקוי הפילטר במדיח כלים... זה לא סותר בכלל את זה שאת יכולה ליזום יחסים בערב. ובקשר ליחסים עצמם: הייתי שם פחות דגש על גיוון ודברים חדשים, ויותר, בשלב ראשון, על שיפור הקיים. נסו כמה פעמים לעשות תורות: פעם את עושה מה בראש שלו, ופעם הוא מה בראש שלך. זה יתן לכם הזדמנות להכיר יותר טוב מה כל אחד מכם צריך, ואז תוכלו גם לשלב את זה בלי "לעשות תורות".

seeyou

New member
עכשיו היא נזכרה?../images/Emo12.gif-"חיי המין לא היו משהו"

היא לא כותבת אם לפני החתונה היה יותר טוב או מה גרם לה להסכים למצב. "הוא לא מספק אותה" היא "טענה"
נפוצה בהרבה בתים אם יש עדיין בנות-נשים אשר חולמות לסיפוק מיני ומושקע מתמשך לאורך השנים של הנשואים מהבעל
עדיף לעבור כבר לעולם של פנטזיה אבל כן ייתכן מבעל של אחרת

מריוס זכריה

Member
מנהל
אז שהיא תיזום...

היא שואלת. היא רוצה שינוי. לכן כדאי שהיא תיזום. ובעצם, למה לא?!? לגבי זה שהוא לא מספק אותה: ברור. לכן הם צריכים שיפור. שיפור מיני הוא תמיד תוצאה של שיפור יחסים בתחומים אחרים. אי אפשר לכעוס ולהיות פגוע מהשני, ואחר כך ללכת ולהנות ממנו או לספק אותו [חוץ מכמה יוצאי דופן שהם בהחלט חריגים - והייתה פה לפני כמה ימים מישהי כזאת. אבל היא היוצא מן הכלל, ולא הכלל]

seeyou

New member
הירהורים של נערה?

אם 1- היו המון משברים בנישואים 2- חיי המין לא היו משהו 3- ולא מושקעים 4- ונמצאים לפני פרידה (שעולה על הפרק) לדעתי ,למרות המאמצים שלך "לגוון ולשפר את היחסי מין שלכם" לא יצילו את הנשואים "האיכות" שלך בסקס לא דומה ל"איכות" של בעלך. ישנם גברים שתפקודם המיני נפגע-נחלש כאשר הם באימות עם האישה(נמצאים לפני פרידה שעולה על הפרק) או כאשר מצפים מהם ביצוע טוב. קחי בחשבון שעם הגיל לרוב היכולת של הגבר בירידה ביחס לעליה בחשק המיני של האישה אני מניח שלא היית בבית הספר בשיעור אנטומיה
יוסי

kmiki

New member
ביצה ותרנגולת

אז גילית בפעם הראשונה שהוא מספק את עצמו (כנראה כי חיי המין לא היו משהו כמו שאמרת בעצמך), ואז באותו הערב לא עשית כלום, ולמחרת שוב הוא לא היה מסופק אז הוא סיפק את עצמו, ולכן את שוב לא יזמת כלום וכו וכו וכו. תשברי את המעגל. רוצה או לא רוצה, תיזמי ערב אחד סקס מדהים, חושני, ומטריף חושים, אולי ביום שאחרי זה הוא כבר לא יצטרך יותר לספק את עצמו? דרך אגב, מה רע בזה שהוא עושה ביד בצהריים? זה מרדים אותו טוב כנאה.

I C E M A N 7

New member
ביצים, לא תרנגולת

יש שני עניינים שרוב הנשים בפורום הזה ובכלל מתקשות להפנים: 1. רוב הגברים לא אוהבים לדבר הרבה וממעטים לשתף. 2. גברים מספקים את עצמם בלי קשר לחיי המין שלהם. (2 קשור בעקיפין ל-1) כל בוקר אני קם, מצחצח שיניים, שותה קפה, קורא קצת גלובס, מתעדכן בפורום השבורים שלנו ואז מקדיש 5 דקות תמימות לסיפוק עצמי רק בשביל להתחיל את היום. וזה קורה גם אחרי לילה של 3 סיבובים פלוס. יש לי אפילו משקולת ליד שמאל בלבד על מנת לשמור על הסימטריה של שתי הזרועות

ונאמר אמן

סחתיין אייסמן
(שלושה סיבובים פלוס...!?!) בנות נא להפנים את מה שכתב אייסמן למעלה. אין שום קשר בין חיי המין של הגבר לבין סיפוק עצמי. לפעמים יש, אבל אין לעשות את הקישור בין גבר שעושה ביד לעובדה שאין לו חיי מין.

kmiki

New member
איש קרח ידידי, נשים מבינות ותתפלא מיישמות...

גם יקירי עושה את זה לשם ההנאה ללא קשר לסקס, ואני אפתיע אותך, יש גם נשים שנהנות מזה ללא קשר לסקס עם בנזוג. אבל פה מדובר במישהי שחושבת שזה כן קשור אליה, אז אדרבא, שתנסה לא לתת לזה לייאש אותהף ותניח לו, אבל במקביל תעשה את מה שהיא התכוונה לעשות - לתבל את חיי המין שלהם

nowonder

New member
אם אתה צריך עזרה

במיון המסרים שהגיעו אליך לתיבת הדואר בעקבות הפוסט הזה, תגיד לי.

chenby

New member
פשששששש

אנחנו באים קודם? אוי, אל תגיד לי שאתה משלב i feel so violated!

ת'שמע, חתיכת פטיש מקורי

יש לך, פגשתי כאלה שצרות של אחרים שימחו אותם, עודדו אותם, אבל שמישהו יתחרמן מזה... - ועוד כמה פעמים ביממה?! ואם מה שמחרמן זה השילוב עם ירידות שקוראים עליהן בגלובס - רוץ להגיש מועמדות לגינס, מיוחד שכמוך
. אין לי ספק שהפורום יתמוך

למעלה