אני נורא אוהבת את מה שקורה בבית עכשיו!!!

migdalist

New member
אני נורא אוהבת את מה שקורה בבית עכשיו!!!

לאחר השולם הכ"כ מוטעה שאלירז הביא על הבית,המחנה הרשע(טומר,שרה,תמרה)נשארו איילה וסער בגפם. מה שאומר שהננטשים והמסכנים קונים את לב הקהל על תקן "אנחנו לבד מול כל דיירי הבית"!!!!זה לא טוב לאלירז שנתפש כמנהיג וכעריץ.אני אישית לא מעוניינת שאיילה במיוחד תצתייר ולו לרגע כמסכנה ומוחרמת!כי האמת היא שלסער ואיילה לא נשארו "חברים" ולכן לא נשאר להם מישהו לרכל איתו(על אלירז)ולא נשאר להם עם מי להוציא את פרצופם האמיתי-ר ו ע !!! נשארו להם רק מריבות"האוהבים" שלא משנה כמה תהיה מכוערת מריבתם(סוגיית ממחטת הנייר עם האפר,בפה של איילה) צופים מסויימים שקונים את ההצגה שלהם,יוותרו להם ויחליקו זאת. לכן אני מאוד אוהבת את המצב בבית,שבו אלירז ואלין נגד כל הנחשים שכרגע יוצאים מהמאורה(פותנה ואולי גואל) שחס וחלילה לא יחזור מאורע שפרה בובליל שבו שפרה הייתה נגד כל הבית!! לי אישית כואב הלב על אלירז ואני רק מקווה שיעמוד בלחץ הזמן ובלחץ הסכינים בגב של "חבריו".

AGIST55

New member
חמודה איילה וסער לא מרכלים כי הם פשוט לא

רכלנים... קפיש עם זאת - אני מקווה לא אני בטוחה שאלירז יקח איילה וסער קלטו את ארז והם מעריכים אותו באמת ולא מקרקרים סביבו בגלל החברים שמצביעים לו בתקוה שיצביעו גם להם. אז מספיק עם ההכפשות חסרות הטעם - זה ממש פטתי אנשים רואים ויודעים לשפוט בלי הפרשנויות המעוותות.

למעלה