אני מ"עתידים", יש שאלות?

אני מ"עתידים", יש שאלות?

שלום לכל הסטודנטים, החלטנו במנהלת שאנחנו טיפה מזניחים אתכם אז החלטתי להצטרף לפורום ולענות על שאלות, אני חייל חובה במנהלת
 

BMWE

New member
ברוכים הבאים

לרגל ההצטרפות
 

laRio

Member
התנדבות

מה יהיה עם ההתנדבות חובה? זה יופיע משנה הבאה? ואם כן, יש מצב שאנשים יוכלו להציע מסגרת התנדבות?
 

BMWE

New member
כן וכן (כל עוד זה יהיה מסודר)

אגב יש אנשים שעושים את זה כבר השנה
 
נגיד שלא חשבתי חשבתי על עתידים לפני

שנה והתחלתי כבר ללמוד האם עדיין אפשרי להצטרף ואם כן מה אני אמור לעשות בשביל זה? לשלוח טפסים לא נראה לי מתאים, בכל זאת אני לא בדיוק מועמד לעתודה, ואת הטפסים האלה אתה אמור לשלוח ביחד לא? תודה
 

StasikD

New member
ג'ינג'י, מה קרה לזיכרון שלך?

לא נענית כבר פה: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=159&msgid=43213218 ? והטלפונים במאמרים... http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles.asp?id=159&art_id=69 תתקשר ותשאל מה לעשות. זהו, עכשיו שבאו לפה חיילים נחמדים, אפשר לשכוח את הכלים שיש לך בפורום? :( רק לא מזמן, בחור שלומד איתי עבר לעתידים אחרי שנה, ולפני זה אחד עבר אחרי חצי שנה.
 
זה לא הזיכרון.

זה הצורך בוידוא הריגה. לא שאני לא סומך עליכם כן? אבל אדם מוסמך מעתידים נכנס לפה אז ניצלתי את ההזדמנות. חוץ מזה לא שאלתי פעם קודמת על ההליך הטכני
 

Cvoog

New member
הוא לא מוסמך מעתידים...

וזה בדיוק מה שקרה עם סא"ל ורד פרוינד (שכן הייתה מוסמכת...), מי שרצה לוודא קיבל את ההתחמקויות הרגילות של הצבא. אבל זה לגיטימי להטיל ספק.
 

TheOrion

New member
שלום שלום ../images/Emo9.gif

בהצלחה בשבירת הראש על השאלות מהפורום P:
 

GUY1362

New member
אממ ....אולי תספר לי..

מתי מקבלים את המחשבים :)? ומתי יהיו תשובות בקשר למלגות של סמסטר אביב?
 

orend123

New member
שאלה לי אליכם

בעקבות דיבור עם מישהו שאני מכיר ששוקל: -האם עתידים עוזרים גם ללא תלמידים מצטיינים מהפריפריה? לדוגמא אנשים עם בעיות כלכליות משפחתיות וכו'? והאם אותם אנשים צריכים לשלוח את טפסי ההרשמה הרגילים של העתודה לעתידים או לשלוח רגיל ללשכת הגיוס ואת טופס העתידים לשלוח לעתידים?
 

yossi alef

New member
אני משתין מצחוק...

למען הסר ספק - זה לא אני זה שעונה לשאלות האלה... אבל כנראה מאוד משעמם במנהלת בימים האחרונים(שוב מידע פנימי), מעניין מה יקרה אם זה שפתח את היוזר באחד המחשבים במנהלת יעשה החלף שם משתמש או התנתק... ולחברי היקר, אתה פראייר בטירוף...שש וחצי...ועוד שכולם בחופש ?
 

dot27

New member
מה ההבדל בין מסלול "עתידים" להנדסת

מכונות "רגיל"?
 

StasikD

New member
אוי ואבוי.

משום מה חשבתי שאתה כבר לומד, שאתה חושב על פרישה. אתה בטוח שקראת מאמרים? עתידים זה חלק מעתודה. אין שום הבדל בלימודים עצמם. אם היית הולך ל"חדשים בפורום? לחצו כאן" --> "מאמרים"--> "מתבלבלים בין עתודה לעתידים?", היית מגיע לפה: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles.asp?id=159&art_id=215 וזה בדיוק מה שאתה צריך.
 
למעלה