אני מתקין גרסת נסיינים של ווינדוס 11 כעת

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
לפחות לנסות עד יום ראשון ימים שאני לא עובד...אספר לכם איך זה ...עכשיו זה בהורדה...מה שבטוח שיש לי 1 גיגה הורדה והעידכון יורד לאט..אצל מיקרוסופט הכל איטי להחריד..מבעס חשבתי ההורדה תהיה מאוד מהירה בגלל המהירות שיש ..טוב אעדכן בעצם כבר פתאום היה שיפור והעידכון ירד מהר מאוד יחסית למהירות שיש לי ..זה טוב :) זה עוד בהתקנה ראשונית כעת..

נערך לאחרונה ב:

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
לפחות לנסות עד יום ראשון ימים שאני לא עובד...אספר לכם איך זה ...עכשיו זה בהורדה...מה שבטוח שיש לי 1 גיגה הורדה והעידכון יורד לאט..אצל מיקרוסופט הכל איטי להחריד..מבעס חשבתי ההורדה תהיה מאוד מהירה בגלל המהירות שיש ..טוב אעדכן בעצם כבר פתאום היה שיפור והעידכון ירד מהר מאוד יחסית למהירות שיש לי ..זה טוב :) זה עוד בהתקנה ראשונית כעת..
אוקיי ההתקנה לקחה במפרט שלי כ 40 דקות...נאלצתי להתקין דרייברים של כרטיס מסך AMD יש דרייבר של כרטיס קול שלא עובד...היתר עובד בסדר...המחשב מרגיש לי כבד טיפה גם אחרי שעולה הרענן כבד איטי לעות אלפית שניה בווינדוס 10. כמובן זו גרסאת ניסוי אז מקווה לשיפור. מחר אנסה להתקין ידנית דרייברים .אולי זה יעבוד, מנהל ההתקנים ללא בעיה. מקלדת עם התוכנה שלה יופי עכבר יופי. דפדפנים אחלה, גוגל דוקס אחלה. נגני מוזיקה וסרטים אחלה. שורת המשימות ענקית אני יודע שיש דרך קצת מסובכת להצר אותה, גם זה מחר אחפש ואעשה...אולי עידכון אחד לא נתפס לי צילמתי מסך ואבדוק אחרי איתחול...זהו בנתיים נראה לי רק מחר אדווח עוד אחרי שאשב קצת על המערכת..מבחינה גרפית וזה, האמת יש שינוי פחות מעניין אותי...אבל אבדוק איך אני מסתדר למצוא דברים להגיע להגדרות וכו' ..גם. בעצם עשיתי התקנות מחדש לדרייבר קול התוכנה שרציתי עובדת...הקטנתי את שורת המשימות דרך עורך הרישום..למה ? אני לא יודע היה אפשר בהגדרות...נתקע האקספלורר שניסיתי לפתוח 2 תקיות במקביל..בסדר מחלות ילדות...עדיין מרגיש לי כבד הווינדוס ..לא בעליה הוא עולה מהר..אלא שמרעננים זה כבד אולי תוכנות נפתחו קצת יותר לאט...טוב באמת זהו מחר אחקור יותר את ההגדרות ששינו וכו'...ואדווח . לילה טוב סופי:)

נערך לאחרונה ב:

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אוקיי ההתקנה לקחה במפרט שלי כ 40 דקות...נאלצתי להתקין דרייברים של כרטיס מסך AMD יש דרייבר של כרטיס קול שלא עובד...היתר עובד בסדר...המחשב מרגיש לי כבד טיפה גם אחרי שעולה הרענן כבד איטי לעות אלפית שניה בווינדוס 10. כמובן זו גרסאת ניסוי אז מקווה לשיפור. מחר אנסה להתקין ידנית דרייברים .אולי זה יעבוד, מנהל ההתקנים ללא בעיה. מקלדת עם התוכנה שלה יופי עכבר יופי. דפדפנים אחלה, גוגל דוקס אחלה. נגני מוזיקה וסרטים אחלה. שורת המשימות ענקית אני יודע שיש דרך קצת מסובכת להצר אותה, גם זה מחר אחפש ואעשה...אולי עידכון אחד לא נתפס לי צילמתי מסך ואבדוק אחרי איתחול...זהו בנתיים נראה לי רק מחר אדווח עוד אחרי שאשב קצת על המערכת..מבחינה גרפית וזה, האמת יש שינוי פחות מעניין אותי...אבל אבדוק איך אני מסתדר למצוא דברים להגיע להגדרות וכו' ..גם. בעצם עשיתי התקנות מחדש לדרייבר קול התוכנה שרציתי עובדת...הקטנתי את שורת המשימות דרך עורך הרישום..למה ? אני לא יודע היה אפשר בהגדרות...נתקע האקספלורר שניסיתי לפתוח 2 תקיות במקביל..בסדר מחלות ילדות...עדיין מרגיש לי כבד הווינדוס ..לא בעליה הוא עולה מהר..אלא שמרעננים זה כבד אולי תוכנות נפתחו קצת יותר לאט...טוב באמת זהו מחר אחקור יותר את ההגדרות ששינו וכו'...ואדווח . לילה טוב סופי:)
בוקר טוב..ובכן

ווינדוס 11 בגדול שונה קצת עיצובית , לא קשה להתרגל..יש באגים כי זו גרסת נסיינים עדיין, אבל יש דברים שלא נראים טוב
1 שורת המשימות לא נרית טוב כאילו היא מולבשת עם רזולוציה נמוכה..גם עשו אותה גבוהה מידי הקטנתי זה לא נראה טוב לא ככה ולא ככה..
2 לא בכל אפליקציה חלוקת המסך בצורות שונות עובדת..בפיירפוקס לא וואטס אפ למחשב לא ..אולי זה עם עידכונים של האפליקציות יבוא..בנתיים זה עובד חלקית, אבל זה יפה .
3 יש בעיות עם עברית הפוכה או תרגום מוזר לא ממש ברור לי...את ההפוכה יסדרו אני מניח.
4 עיניין העידכון שאמרתי הסתדר ..זה בסדר.
5 הקטע שדחפו חדשות ומזג אוויר פחות מעניין אותי לפחות ..לא מעודכן
6 החנות לא עובדת במלואה לא ממש מפריע לי.
7 דרייברים הסתדר הכל ועובד טוב
8 יש בעיות באקפספלורר עם תיקיות מידי פעם באגים שיתוקנו אני מניח.
9 אני לא מרגיש איטיות היום, אבל יש תחושה שניהול הזיכרון עוד לא במקום שווינדוס 10 היה שמרעננים לוקח שניה וחצי זה המון לעומת מיידי ב10 זה מרגיש כבד
10 עיצובית יש צורה נחמדה יותר אחידות אפקטים אחרים ...פחות מעניין אותי.

בנתיים יש יציבות הווינדוס לא קרס מתפקד בסדר גמור.
המסקנה שלי לעת עתה : אולי יש שיפורי אבטחה עם כל הדרישות TPM 2.0 וכל זה. יש שינוי בנראות...אין שינוי בשימוש לא ממשי..אין הקלדה קולית בעברית למשל...קורטנה לא פעילה כמובן החיפוש אני לא חושב ששופר במיוחד..בקיצור שמלה אחרת לאותה גברת.

נערך לאחרונה ב:

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
סיכומו של דבר : חזרתי לווינדוס 10 . ה11 כבדה ועם יותר מידי באגים ( גרסה מוקדמת זיכרו) לא הרגישה לי טוב. אני גם אשקול אם אשדרג כשתצא ..לפחות חצי שנה לראות שהיא באמת לא כבדה מידי בלי באגים ומהירה כמו 10 לפחות.

em28

Well-known member
סיכומו של דבר : חזרתי לווינדוס 10 . ה11 כבדה ועם יותר מידי באגים ( גרסה מוקדמת זיכרו) לא הרגישה לי טוב. אני גם אשקול אם אשדרג כשתצא ..לפחות חצי שנה לראות שהיא באמת לא כבדה מידי בלי באגים ומהירה כמו 10 לפחות.
מיקרוסופט הוציאה גם גרסת בטא ל-11

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
מיקרוסופט הוציאה גם גרסת בטא ל-11
זה מה שהיה לי אתמול התקנתי...היום חזרתי ...ל 10 היא לא בשלה ממש לא..אם ווינ 11 יהיה כבד כמו שניסיתי ..אני לא עובר יש זמן עם ה10 עוד שנים...שיהיה מחשב אחר חזק יותר וכו' אולי...בנתיים לצרכים שלי מחשב בן פחות משנה עובד לי מעולה עם ווינ 10 ...אבל נראה מה יהיה יש זמן לשחרור לציבור

em28

Well-known member
זה מה שהיה לי אתמול התקנתי...היום חזרתי ...ל 10 היא לא בשלה ממש לא..אם ווינ 11 יהיה כבד כמו שניסיתי ..אני לא עובר יש זמן עם ה10 עוד שנים...שיהיה מחשב אחר חזק יותר וכו' אולי...בנתיים לצרכים שלי מחשב בן פחות משנה עובד לי מעולה עם ווינ 10 ...אבל נראה מה יהיה יש זמן לשחרור לציבור
אז זו בטא, לא גרסת פיתוח

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אז זו בטא, לא גרסת פיתוח
כן וכל מה שכתבתי עברית הפוכה ועוד..מי שמתקשה טיפה זה יבלבל אותו...הזיזו תפריטים מפה לשם ..וכל מיני אבל הבאגים עדיין לא קטנים..והיא כבדה ממש כבדה..זה כאילו שמו לי אבן ריחיים על המחשב..משהו שם עוד לא ברמה של 10 ..אני מקווה שזו לא עוד נפילה לש מיקרוסופט כמיטב המסורת

frankthe2

Active member
כן וכל מה שכתבתי עברית הפוכה ועוד..מי שמתקשה טיפה זה יבלבל אותו...הזיזו תפריטים מפה לשם ..וכל מיני אבל הבאגים עדיין לא קטנים..והיא כבדה ממש כבדה..זה כאילו שמו לי אבן ריחיים על המחשב..משהו שם עוד לא ברמה של 10 ..אני מקווה שזו לא עוד נפילה לש מיקרוסופט כמיטב המסורת
קודם כל שבת שלום!
דבר שני - אתה אומר ש 11 כבד מאוד על המחשב שלך. מה המפרט שיש לך אם מותר לשאול?
ודבר שלישי - לגבי מסורת...
xp היתה בסדר, ויסטה הייתה נפילה
7 הייתה בסדר, 8 - נפילה.
10 בסדר. מה לגבי 11?
לפי המסורת..............

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
קודם כל שבת שלום!
7 הייתה בסדר, 8 - נפילה.
10 בסדר. מה לגבי 11?
לפי המסורת..............
אני אסביר...ווינ 11 עולה מהר בסדר התגברתי להתקין שוב דרייברים כרטיס מסך וקול...עברית משובשת הפוכה מילא...תקיעות מידי פעם בפעולות ניחא..אבל יש פעולה פשוטה לרענן את המסך..וזה היה כבד..זה אינדיקציה שזיכרון לא מנוהל טוב משהו עובד מידי....דפדפנים והכל עבד אחלה בסדר גמור..
ומפרט שלי בהחלט סביר

רייזן 3200G
16 גיגה זיכרון 3200
לוח אם גיימרי איכותי
SSD NVME
עוד SSD לאיחסון וHDD לשמירה ארוכת טווח
מחשב חדש יחסית ואמור להיות בהחלט מהיר לשימוש שלי גלישה ברשת צפייה בסרטים שימוש בגוגל דוקס , מוזיקה בנגן..עבודה בZOOM ..
זה לא המפרט לא בסדר...עדיין ווינדוס 11 בבטא לא מיוצב מנוהל זיכרון טוב זו התחושה שלי....לצרכים שלי מחשב שני שלי בן 5 אולי מספק מעל ומעבר בווינ דוס 10 ...מחשב חדש לא מספק ווינדוס 11 לא הגיוני...ההגיון היחיד שהבטא עוד צריכה עבודה ושיפורים רבים..
נראה אם המסורת ממשיכה או סוף סוף יש שני בינגו ברצף..

רוב הזמן נח

Well-known member
קודם כל שבת שלום!
7 הייתה בסדר, 8 - נפילה.
10 בסדר. מה לגבי 11?
לפי המסורת..............
7 זה בדיוק כמו 8, אם אתה יודע להתקין את ההתחל שחסר. ו- 8 מערכת מאוד יציבה. לא מתרסקת גם שכבר יש בה המון באגים שונים. עובדת ועובדת.. (בתנאי שלא מתקינים עדכונים, כי אחרת היא תתרסק די מהר בגללם)

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
גם אני ניסיתי חלונות 10 ואז חזרתי ל-8

em28

Well-known member
ניסיתי לחזור ל- XP אבל מיקרוסופט הציבו קשיים בכוונה
האמת שאחד המחשבים הישנים שלי (20 שנה בערך) עם חומרה מאד חלשה (כפול-ליבה, 3GB ו-SSD) הריץ יפה מאד את ה-98 וה-XP והיום מריץ את ה-7 באופן סביר.
גם בניידי I3 עם 8GB אני רואה שה-7 הרבה יותר קלה על המחשב מה-10.
אם ה-XP כשלעצמה צרכה כחצי GB של CPU כדי לעלות, וה-7 כבר שתתה 1-2GB, הרי שה-10 שותה בלי היסוס גם 4GB רק לעצמה.

רוב הזמן נח

Well-known member
האמת שאחד המחשבים הישנים שלי (20 שנה בערך) עם חומרה מאד חלשה (כפול-ליבה, 3GB ו-SSD) הריץ יפה מאד את ה-98 וה-XP והיום מריץ את ה-7 באופן סביר.
גם בניידי I3 עם 8GB אני רואה שה-7 הרבה יותר קלה על המחשב מה-10.
אם ה-XP כשלעצמה צרכה כחצי GB של CPU כדי לעלות, וה-7 כבר שתתה 1-2GB, הרי שה-10 שותה בלי היסוס גם 4GB רק לעצמה.
ה- XP צריכה בתאוריה פחות משאבים מלמשל חלונות 8. אבל שאני התקנתי במחשב שלי חלונות XP הכול זחל. כאילו מיקרוסופט יצרה מגבלה מלאכותית שתהפוך את XP לאיטית בחומרות החדשות.

dudi4321

Member

ירון מקשקש

Active member​

"אתה אם תחזור לתקופת האבן תהיה הכי מבסוט...העולם מתקדם...דנים על מה שחדש ..."

מנסה לתקן מחשב עם דוס שפועל תחת 95. רק שההרד דיסק 2G נסתם.
אנסה לעשות אימאג' לתוך 6G, רק שאין לי כלים. כל הדברים נזרקו.

נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
בשלב הראשוני של חלונות 10 מיקרוסופט אמרו שמי שיתקין, יקבל רשיון בחינם. מעניין אם הם מכבדים את זה היום. כי אני התקנתי אז. הם אמרו שמי שמתקין מקבל. הם לא אמרו שחייבים להמשיך להשתמש בה.

em28

Well-known member
בשלב הראשוני של חלונות 10 מיקרוסופט אמרו שמי שיתקין, יקבל רשיון בחינם. מעניין אם הם מכבדים את זה היום. כי אני התקנתי אז. הם אמרו שמי שמתקין מקבל. הם לא אמרו שחייבים להמשיך להשתמש בה.
מיקרוסופט אמרה אם תחייב הגירה מ-10 ל-11 למי שיכול, או שזה ידרוש ניטרול WINDOWS UPDATE ?

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
מיקרוסופט אמרה אם תחייב הגירה מ-10 ל-11 למי שיכול, או שזה ידרוש ניטרול WINDOWS UPDATE ?
לא יהיה חיוב וממש לא צורך לנטרל עידכונים . ווינדוס 10 תתמך מלא עוד מספר שנים נדמה לי עד 2015 . תהיה אפשרות שדרוג לא דרך העדכונים הרגילים הם ימשכו..ככל הנראה ללא אפליקציות חדשות , אבל שיפורי יציבות ואבטחה יהיו בהחלט.

למעלה